dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł1 740 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Kamienica o pow. 1740 m2 do remontu. Działka 1858 m2. Stara Praga Północ. Super lokalizacja. Druga nitka metra, tramwaj, autobus. Polecam! Osoba odpowiedzialna zawodowo licencja:2969 Kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Biskupie

Biskupie,lubelskie

70 000 zł70 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

drewniany dom z dużym pokojem, oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz pomieszczeniem gospodarczym. na dziełce murowany budynek kiedys służył jako obora oraz drewniana stodoła. całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

849 000 zł250 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:899 m²

Osoba do kontaktu: grażyna Porządna - Obremska Polecam atrakcyjny, niepodpiwniczony dom wolnostojący, z dwoma wydzielonymi lokalami mieszkalnymi, z zewnętrzną klatką schodową. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 250 000 zł380 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Bardzo piękny duży ,stary dom położony w Karpaczu ,w trakcie remontu. Możliwość wykorzystania na duży dom lub na pensjonat. tel.   CENA DO NEGOCJACJI!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Somosierry

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

-działka ~`650 m2 -dom ~`150 m2 + duży garaż z możliwością prowadzenia działalności ,wolno stojący, dwa poziomy, piwnica , strych parter :3 pokoje ,kuchnia ,łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kontakt kasia Do sprzedania piętro domu w Dąbrowie Górniczej - Łęknice Powierzchnia mieszkania 50m2. Powierzchnia działki 350m2. Częściowo podpiwniczony 2 duże ustawne pokoje, duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książniczki

Książniczki,małopolskie

1 500 000 zł361 m² 4 150,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy ekologiczny dom na sprzedaż! Parter: kuchnia otwarta na salon z jadalnią Spiżarnia Dwie sypialnie Łazienka wc Pomieszczenie Gospodarcze Garaż dwustanowiskowy Poddasze: dwie sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbcze

Dąbcze,wielkopolskie

330 000 zł101 m² 3 277,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:637 m²

Agent: liliana Kempa Polecam jednorodzinny parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100.69mkw, usytuowany na nowo powstającym osiedlu domków w Dąbczu. Nieruchomość niepodpiwniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karakule

Karakule,podlaskie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Gustowny, nowy dom w pięknej okolicy (karakule). Parter oraz użytkowe poddasze. Parter: salon, sypialnia, łazienka z wc, kuchnia, garaż, kotłownia. Z salonu oraz sypialni wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 7 Pułku Ułanów Lubelskich

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Bardzo ładny energooszczędny dom całkowicie wykończony Pow. Użytkowa 180m2 Parter: salon z kominkiem 30m2 kuchnia 11m2 łazienka 8m2 pralnia 9m2 kotłownia 9m2 wiatrołap + schowek pod schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Abramów

Abramów,lubelskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 40 m2 ( 1/2 bliźniaka ) pokryty papą termozgrzewalną na działce 0,10 ha gdzie usytuowany jest również budynek gospodarczy o pow.50 m2.Zarówno dom jak i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł155 m² 18 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:386 m²

Budynek może być dla 2 rodzin. Dodatkowo istnieje możliwość nadbudowy strychu, do którego jest już przygotowany projekt i może to być 3 mieszkanie. Budynek po generalnym remoncie: ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł76 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży dom zlokalizowany w Komorowicach Krakowskich oddalony ok.10km od centrum Bielska-Białej. Przestronny dom o pow. ok. 76 m2, zlokalizowany na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny z cegły, wybudowany w miejscowości Śledziejowice. Na parterze kuchnia, salon, łazienka z wc, gabinet, kotłownia. Poddasze użytkowe: 3 sypialnie i łazienka. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie szeregowej, w bardzo dobrej lokalizacji przy osiedlu Obrońców Pokoju, w pobliżu wszystko czego potrzeba, sklepy, poczta, przychodnia, przedszkole, szkoła. Dom do odnowienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odludna

Końskie,świętokrzyskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

posesję można podzielić na pięć odrębnych działek budowlantch.Jet możliwość podłączenia mediów miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szerokie

Lublin,lubelskie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom typu segment, zlokalizowany na os. Szerokie. Okolica niewymagająca rekomendacji - osiedle nowych domów jednorodzinnych. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 000 000 zł373 m² 21 447,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:839 m²

Warszawa, willowa część Starego Mokotowa, strzeżone osiedle Marina. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych osiedli w Warszawie. Budynek, wraz z otaczającym go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Of.Bik6524 Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny. Dół częściowo wykończony. W łazience glazura, zainstalowana kabina przysznicowa, bidet, wc. Na podłogach na całym dole, została położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

392 500 zł123 m² 3 191,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom W plewiskach ul. Zimowa 1,3km od granicy poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł138 m² 5 714,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Kameralne osiedle dwunastu bliźniaków położone jest przy ul. Strzygłowskiej. Kwiatowa Polana to wyjątkowy projekt łączący ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam pilnie parterowy dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 w podwarszawskich Ząbkach przy ul. Szwoleżerów. Składa się z dwóch części starszej (z 1965 r.) i nowszej (z 1985 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Garncarska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

240 000 zł148 m² 1 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 68m2 na działce 1000m2. Powierzchnia całkowita domu 148 m . Do zagospodarowania jest 80 m poddasza. Przed kilkoma laty został przeprowadzony generalny remont (nowy dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł230 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:293 m²

Połówka bliźniaka na Sadybie wybudowanego w 1964r. , po generalnym remoncie w 2004r.Dom jest podpiwniczony.Działka o powierzchni 293m2. Piwnica - pralnia (11,88m2),spiżarnia (8,16m2),piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł187 m² 2 129,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Żywiec,śląskie

760 000 zł200 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam- komfortowy w pełni wyposażony dom mieszkalny o powierzchnii 200m2 w miejscowości gilowice. Działka 3200m2, zagospodarowana pięknym ogrodem. Dom zbudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak Piaski 180mkw stan do wprowadzenia, garaż dwu stanowiskowy, działka 400mkw, pełna instalacja alarmowa. Dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielna

Strzebielino,pomorskie

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący pow 150m2 powierzcni użytkowej, powierzchnia całokowita ok 180m2 Działka 614m2 Dom położony w miejscowości Strzebielino Osiedle, spokojne miejsce w sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tujsk

Tujsk,pomorskie

220 000 zł150 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Dom stuletni z 'duszą'. Działka zagospodarowana, stary drzewostan, ogród kwiatowy. 10 km od morza, w pobliżu rzeki, kanały, zalew Wislany, widok na żuławskie pola i wierzby. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywińska

Osieczna,wielkopolskie

530 000 zł196 m² 2 704,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Agent: katarzyna Lubińska Polecam Państwu atrakcyjny wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej 196 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 5.100 m2 Dom wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Przerwanki

Przerwanki,warmińsko-mazurskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piętrowy budynek letniskowy murowany oraz wolnostojący murowany budynek gospodarczy na ogrodzonej zagospodarowanej działce. Na parterze kuchnia, pokójdzienny z kominkiem, łazienka. Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klasztorna

Kraków,małopolskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom o pow.220 mkw. po remoncie w cichej, zielonej dzielnicy Krakowa na ul. Klasztornej. Dzielnica Nowa Huta ( XVIII ), pow.: 220 m2, pow. działki: 6 arów, stan obiektu: bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Kaniów,śląskie

319 000 zł108 m² 2 953,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy budynek jednorodzinny z poddaszem użytkowym,o pow.90mkw plus garaż, położony w pięknej i spokojnej, zielonej części Kaniowa,blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małe Gowino

Małe Gowino,pomorskie

530 000 zł276 m² 1 920,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

"dom na wzgórzu" W malowniczej miejscowości gowino małe Dom jednorodzinny, wolnostojący - parterowy z poddaszem mieszkalnym, garaż w bryle budynku. Powierzchnia całkowita domu wynosi 276.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

589 000 zł180 m² 3 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Nowoczesny dom położony w Łomiankach w cichym i spokojnym miejscu. Dom wybudowany z najlepszych materiałów z dużą starannością i dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buhla

Niemcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł151 m² 2,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Sprzedam piękny parterowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 151m wykonany z najlepszych materiałów. Dom do wykończenia wewnątrz. Zewnętrznie wykonane ocieplenie 12cm, tynk,.