dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

499 000 zł216 m² 2 315,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Żernikach Małych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

377 100 zł120 m² 3 142,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

408 600 zł154 m² 2 653,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłów

Mysłów,śląskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Świetna okazja! Do sprzedania mały domek jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. 70 m.kw w malowniczej okolicy w Mysłowie. Do jest po kampitalnym remoncie. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł3 000 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Atrakcyja posiadłość w okolicach Nowego Warpna, trzebieży, blisko Zalewu Szczecińskiego, położona w środku lasu (puszcza Wkrzańska) z dobrym dojazdem asfaltową drogą. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długa Szlachecka

Długa Szlachecka,mazowieckie

627 000 zł170 m² 3 688,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam do sprzedania przytulny dom zbudowany w 2006 na osiedlu 16-tu domów jednorodzinnych:) Zapraszam do rozmowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

690 000 zł179 m² 3 854,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Do sprzedania starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny na działce o pow. 907m2, położony w Bibicach (gm. Zielonki), przy ul. Granicznej. Projekt ,dom w Orlikach 2" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosodrzewiny

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Sprzedam lub zamienię - bezpośrednio I szybko Segment środkowy na granicy Piaseczna, józefosławia i Warszawy 5 pokoi! W piwnicy duży wygodny garaż (25 m) kotłownia, pralnia (4 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiosenna

Gołdap,warmińsko-mazurskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Do sprzedania atrakcyjnie położony, rozkładowy, jasny, dom letniskowy o powierzchni 60 m2, do remontu, dom piętrowy (dwa pokoje na parterze i dwa na piętrze), kuchnia. Dom podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Atrakcyjny dom na Mokotowie w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego 6 pokoi, 240m 2 , działka 312m 2 Skrajny szereg oddany do użytku w 1993 roku, podpiwniczony, z dużym, dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek zbudowany po wojnie, przeprowadzony remont w 2001 r.Częśc budynku wykorzystywana jest na sklep spożywczy.PIWNICA;-kotłownia z hydroforem,PARTER-pokój z kuchnią , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

108 000 zł30 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:939 m²

Nieduży, parterowy domek letniskowy położony na obrzeżu Puszczy Białej w odległości 2 km od Brańszczyka. Konstrukcja domu oparta o drewniany szkielet z 5 cm wyciepleniem styropianowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Dom wolnostojący, piękna, widowkowa działka! Do sprzedania, starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze rezydencji, na działce o pow. 15 a, położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł360 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z lat 80-tych ale ostateczny remont i rozbudowa ukończona w 2003roku .Stan techniczny budynku bardzo dobry.Dom przestronny i jasny spokojnie może pełnić funkcje domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

358 200 zł120 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający promocyjna cena! lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia. Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub Sępolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

415 000 zł156 m² 2 660,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Kontakt kasia Dąbrowa Górnicza- strzemieszyce Powierzchnia użytkowa domu 156m2. Pow. działki 730m2. Dom wybudowany technologią murowaną w latach 70. I piętro: 2 pokoje (jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

***uwaga - cena do negocjacji ***** blisko centrum spokojna, zielona, zadbana okolica! do zamieszkania od zaraz! polecam do sprzedaży środkowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 81m +

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Magdalenka,mazowieckie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domek parterowy z 1976 roku z garażem połozony na wyjątkowo pieknej, zalesionej i zadbanej działce. Są to 4 ładne pokoje; pokój dzienny 26m2 z wyjściem na duży, słoneczny 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Prowizję biura pokrywa strona kupująca!polecam Państwa uwadze dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w bardzo spokojnej okolicy Osiedla Warszawskiego w Poznaniu. Calkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 814 000 zł350 m² 5 182,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka z 1995 roku. Na poziomie piwnic garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze, sauna, pokój rekreacyjny o powierzchni około 35m, basen do małego wykończenia. Parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

771 000 zł140 m² 5 507,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Cena do negocjacji! do sprzedży dom z 2001 r. o pow. 140 m2 w zabudowie szeregowej w Warszawie- blisko ul. Chruściela w Rembertowie. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzepin

Rzepin,lubuskie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Obiekt zlokalizowany nieopodal lasu , możliwośc wykończenia wnetrz pod dowolne gusta I W dowolnym stylu stolarka okienna mahoniowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł387 m² 8 527,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:277 m²

Segment narożny na Bielanach, wykończony ,zagospodarowany,składający się z czterech kondygnacji, garaż w bryle budynku.Obiekt w pełni przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

450 000 zł119 m² 3 781,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom W solcu kujawskim. Możliwość prowadzenia działalności lub wydzielenia działki pod drugi dom. Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego typu klocek na spokojnym osiedlu w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrzańskiego-Hubala

Piotrków Trybunalski,łódzkie

792 000 zł330 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:590 m²

Budynek funkcjonalny możliwy do zamieszkania przez dwie rodziny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Syberka

Będzin,śląskie

480 000 zł95 m² 5 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:378 m²

Kontakt kasia lokalizacja - Będzin - Syberka działka - 378m2 dom - w zabudowie szeregowej. Powierzchnia 95m2. Media : prąd - 2 fazy gaz - jest kanalizacja - miejska stan techniczny - do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolno stojący, bezpośrednio po remoncie wewnątrz i zewnątrz. Trzy kondygnacje - piwnica z oknami, parter i poddasze. W piwnicy (62mkw.) kotłownia, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

695 000 zł172 m² 4 034,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w Jerzykowie ca 20km od centrum m Poznania, zbudowany z materiałów ceramicznych, pokryty dachówką i starannie wykończony. Powierzchnia użytkowa budynku rozłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

695 000 zł172 m² 4 034,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:887 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żarki

Żarki,śląskie

590 000 zł230 m² 2 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 681 m²

Do sprzedania komfortowy dom położony w centrum Żarek Miasto na działce o powierzchni 1681 m.kw. bardzo ładnie zagospodarowanej Powierzchnia użytkowa budynku ok. 222 m.kw., na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

180 000 zł207 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 397 m²

****************oferta na wyłączność**** informujemy , że od 22 marca 2013 cena nieruchomości wzrasta do ceny 560 tys. Wartość domu wynosi 530 tysięcy. 105000chf obejmuje kredyt. W zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

1 400 000 zł310 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam nieruchomość skłądającą się z : 1.nowego luksusowego domu mieszkalnego wolnostojącego, 310m2, rok bud. 2010,pustak, ocieplony,otynkowany, wykończony 2012r,co gaz, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

900 000 zł210 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w cichej okolicy 210 m2 powirchni całkowitej uzytkowej 175 m2. Bliskość Wrocławia to dodatkowy atut. Dom składa się z: parter: salon, otwarta kuchnia, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierzby

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł270 m² 4 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Mamy Państwu do zaoferowania piękny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej lub na siedzibę firmy, ponieważ jest podzielony na dwie zupełnie niezależne od siebie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łasko

Łasko,zachodniopomorskie

530 000 zł122 m² 4 362,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Budynek w szkieletowej konstrukcji drewnianej docieplonej stropianem gr. 10 cm. Położony w środku miejscowości pośród drzew. Sarny i zajace są częstymi goścmi pod oknami. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

358 200 zł120 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom parterowy położony w Krakowie przy ul. Na Błonie (bronowice), na działce o powierzchni 650m2. Dom o powierzchni około 100m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Komfortowy dom. Bardzo dobra lokalizacja.Bardzo ładnie zagospodarowana działka.Wszystkie media.PIWNICA:kotłownia ze spizarnią, 2 garaże.PARTER:kuchnia z jadalnią,salon, ogród zimowy,wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

455 000 zł110 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej około 110m2, poddasza do własnej aranżacji,na działce o powierzchni 180 m2,z oddzielną księgą wieczystą.Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Węglin

Lublin,lubelskie

349 000 zł123 m² 2 828,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Chciałbyć mieszkać nowocześnie i wygodnie? dom miejski 124 jest domem pełnym elegancji, który zachwyca praktycznymi rozwiązaniami. Dom ujmuje nie tylko swym eleganckim wyglądem, ale również.