dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

530 000 zł175 m² 3 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego - stan surowy zamknięty (bez drzwi wejściowych) wybudowanego na działce 630 m2 w doskonałej lokalizacji Tarnowskich Gó;r. Parter domu to: kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kretlewo

Kretlewo,zachodniopomorskie

114 000 zł95 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Piasecka Nieruchomości Kamień Pomorski Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz trzema dużymi budynkami gospodarczymi, położoną na skraju miejscowości Kretlewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jesionka

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Parterowy, zadbany dom zbudowany z pustaka, docieplony 10cm styropianem, otynkowany, dach kryty eternitem, okna nowe pcv. Budynek w ostatnich latach został rozbudowany oraz generalnie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

750 000 zł340 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:954 m²

Do sprzedania Dom 2-kondygnacyjny wielorodzinny przygotowany pod wynajem dla kuracjuszy. Do częściowego remontu. Położony w centrum buskiego uzdrowiska, 100 m od parku zdrojowego. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł289 m² 5 778,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Luksusowy dom wolnostojący usytuowany tuż przy moście Siekierkowskim, 5,5 km od Pałacu Kultury. Znajduje się on na zamkniętym, monitorowanym osiedlu ze stałą ochroną. Garaż na dwa miejsca plus dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racibórz

Racibórz,śląskie

74 000 zł62 m² 1 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja cenowa! W naszej ofercie posiadamy w bardzo dobrej cenie dom! Usytuowany w powiecie Raciborskim aczkolwiek tylko 15 km od centrum Rybnika, budynek o powierzchni użytkowej ok. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bzowa

Radwanice,dolnośląskie

499 000 zł151 m² 3 309,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Atrakcyjny segment w zabudowie szeregowej z dużą działką na nowym osiedlu w Radwanicach w wysokim stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł149 m² 2 671,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny Budynek z Porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

600 000 zł165 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:678 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia, pralnia, spiżarnia, wc Pomieszczenia na parterze : kuchnia + jadalnia + salon, hall, łazienka! Pomieszczenia na piętrze : sypialnia duża, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

425 000 zł130 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu położonego przy spokojnej uliczce domó;w jednorodzinnych w centrum Dobieszowic, bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość szkoły , przedszkola, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

201/10 - Dom parterowy z 2006 r. o pow. 150 m2, z poddaszem użytkowym, wolnostojący położony poza centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzi: parter - salon z kominkiem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widowska

Bielsk Podlaski,podlaskie

290 000 zł3 043 m² 95,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 043 m²

Sprzedam Dom w Bielsku Podlaskim lub zamienię na mieszkanie w bloku z dopłatą. Duża i przestronna działka 3043 m kw. Dom drewniany 7x12 m , 2 budynki murowane , spichlerz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:102 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : zmiana 2013-05-20

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebieszów Drugi

Trzebieszów Drugi,lubelskie

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Siedlisko wraz z budynkami gospodarczymi, powierzchnia działki 0,5 ha. Budynek mieszkalny gotowy do zamieszkania, kanalizacja miejska, media. Budynki gospodarcze: obora, stodoła, letniak, sadzawka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł357 m² 5 042,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Okazja!piękna trzykondygnacyjna rezydencja o powierzchni 357m2 na działce 2548m2. W skład powierzchni wchodzi hol, garderoba, salon (50m2),kuchnia, gabinet, 2 sypialnie dwupoziomowe, 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grodzka

Ciechanów,mazowieckie

990 000 zł331 m² 2 990,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom o charakterze handlowo-usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliżniaczej w ścisłym centrum Ciechanowa przy Pl. Kościuszki róg Grodzkiej i 3-go Maja. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

830 000 zł190 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Część bliźniaka w poludniowej części Piastowa. Z tyłu domu altanka + duży wybudowany gril i edzarka, oczko wdone. Trzy poziomy mieszkania + strych. Dom ocieplany styropianem )5cm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł390 m² 3 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 390 m2, w tym powierzchnia użytkowa parteru i piętra 237 m2, piwnic 60 m2, garaż 28 m2 na działce o pow. 683 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zamysłów

Rybnik,śląskie

235 000 zł118 m² 1 991,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania parterowy dom usytuowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Rybnika- zamysłów ok. Plebiscytowej. Dom ma możliwość rozbudowy w zależności od potrzeb jego użytkowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

123 000 zł56 m² 2 196,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam mieszkanie w Świdwinie na ulicy Żeromskiego w domku jednorodzinnym. W skład nieruchomości wchodzi: parter: 3pokoje,kuchnia,łazienka; piwnica; 2-komórki; strych nad komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernichów

Czernichów,małopolskie

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z lat 80-tych, wybudowany w całości z cegły położonej dwuwarstwowo, zmodernizowany, wykończony do zamieszkania, o powierzchni użytkowej 160 m2 (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

850 000 zł365 m² 2 328,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Bardzo ładny i nowoczesny dom w wysokim standardzie -o powierzchni całkowitej 365 m2 oraz -powierzchni użytkowej 329 m2 solidnie wykonanay , w technologi tradycyjne. -Dom o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 580 000 zł300 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Oferujemy Państwu piękny dom w przepięknej lokalizacji w Podkowie Lesnej. Dom znajduje się w odległości 600 m od Stacji Kolejki wkd Podkowa Główna. Dom jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siarkowa

Tarnobrzeg,podkarpackie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

dom wolnostojący położony na działce ( 0,1860 ha) ogrodzonej, usytuowanej w odległości ok. 100 metrów od lini brzegowej Jeziora Tarnobrzeskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kampinos

Kampinos,mazowieckie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kameralny dom w Pięknej urokliwej okolicy, miejscowość Podkampinos 30 km od Warszawy, gmina Kampinos, powiat Warszawski Zachodni, dom wykończony w 90%, (pozostało ułożenie podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł303 m² 2 937,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej/z domem sąsiednim styka się tylną ścianą północną/. Stan surowy budynku zakończono w 1994r a wykończono całkowicie w 1996r. Wybudowano dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Turka

Turka,lubelskie

415 000 zł220 m² 1 886,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Do sprzedania dom wolnostojący,położony w Turce. Wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, na działce prawie 12arowej. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Dojazd asfaltowy, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zatory

Zatory,mazowieckie

154 900 zł35 m² 4 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania działka rekreacyjna położona w miejscowości Kopaniec k/stawinogi, gmina Zatory, pow.pułtuski. Powierzchnia 2200 m2 , ogrodzona. Urokliwie usytuowana - widok na łąki. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

535 000 zł124 m² 4 297,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Opis: dom już do odbioru! Dom nad Łąkami to kameralne osiedle 26 domów w zabudowie szeregowej. W ofercie posiadamy 9 domów o powierzchni użytkowej 124,5 m2 i 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

320 000 zł176 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Zamień mieszkanie na nowy dom Jeśli marzyłeś o wygodnym nowym domu położonym w przepięknej okolicy wokó;ł lasó;w i jezior, pośró;d naturalnego piękna przyrody, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

650 000 zł430 m² 1 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 430 m2, okna plastikowe, otynkowany, położony w cichej i spokojnej miejscowości w gminie Koziegłowy, na działce o powierzchni 3960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

329 000 zł128 m² 2 566,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta 0% - koszty prowizji ponosi deweloper dom W stanie deweloperskim Z podłogami oraz drzwiami wewnętrznymi - do wykończenia tylko kuchnia I łazienka! Na sprzedaż dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Janczewo

Janczewo,lubuskie

345 000 zł138 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom w Janczewie przy lasku! Dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, wybudowany według projektu Kometa. Wykończony całkowicie z zewnątrz. Uroku lokalizacji dodaje pobliski lasek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

polowy blizniaka 230m2 plus 50m2 poddasza (w metrażu 230m2 wliczone 1 garaż i 1 wiata parkingowa łącznie 40m2, istnieje możliwość dobudowania 2go garażu), pompa i rekuperator ciepła razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechów

Miechów,małopolskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom położony w malowniczej scenerii lasu, łąk, dzikich zwierząt Oddalony od Krakowa o 50 km, położony w odległości ok 3 km od ekspresowej drogi S7 zapewniający łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rynek

Iłża,mazowieckie

1 500 000 zł680 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam budynek z czerwonej cegły(rok budowy 2000)usługowo-mieszkalny w Iłży ul.Rynek 13 położony na działce 160m2. Powierzchnia usługowa 330m2,powierzchnia mieszkalna 350m2,wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 099 000 zł218 m² 5 041,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom o powierzchni użytkowej 188 m2 (całkowitej 218 m2) na działce 623 m2, wybudowany według oryginalnego projektu architektonicznego (autorka projektu pracuje głównie dla inwestorów hiszpańskich).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

550 000 zł580 m² 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Oferujemy do sprzedania dom parterowy wolno stojący wg projektu Z 21-(lustrzane odbicie) na działce o pow. 1626m2 w Polkowicach Dolnych na nowym osiedlu domów. Dom o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

1 300 000 zł3 200 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

działka o pow. 3.200m2 na której znajdują się: - dom mieszkalny, 250m2; - stolarnia wyposażona w 12 fabrycznych maszyn, łącznie z trakiem poziomym; - drugi dom typu hotelik, 3.