dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam. Do sprzedania środkowa kamienica przy ulicy Piotra Wysockiego 38. Budynek wykonany z cegły, z dwóch stron ocieplony. Na budynek składa się 6 pomieszczeń na dole do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł280 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Polecam piękny, wybudowany z polotem architektonicznym, wolno stojący dom na wrocławskich Złotnikach. Dom wybudowany w 2004 roku a wykończony w 2008, o powierzchni 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł158 m² 2 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł85 m² 3 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Polecam dom wolnostojący z poddaszem użytkowym zlokalizowany w Toruniu, osiedle Kaszczorek. Dom w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia. Poprowadzone instalacje centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bzowa

Radwanice,dolnośląskie

499 000 zł151 m² 3 309,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Atrakcyjny segment w zabudowie szeregowej z dużą działką na nowym osiedlu w Radwanicach w wysokim stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Hynka

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Parterowy dom wolno stojący zlokalizowany przy cichej niewielkiej uliczce blisko skrzyżowania al.Krakowskiej i ul. Hynka. Wokoło niska zabudowa składająca się z domów jednorodzinnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowe

Koszalin,zachodniopomorskie

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Dom położony na os. Bukowym, działka graniczy z terenami zielonymi Góry Chełmskiej. Dom wolno stojący 5-pokojowy, plus mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

2 900 000 zł798 m² 3 634,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Piękna rezydencja dla konesera. Indywidualny projekt architektoniczny zakładający przestrzeń i dużo światła w domu. Na parterze znajduje się hol 17 m2,pokój dzienny z kominkiem 86 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

337 000 zł120 m² 2 808,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Super oferta! W super cenie! Oferta obejmuje dom w zabudowie bliźniaczej, na działce położonej wokół nowej zabudowy w bliskiej odległości terenów leśnych, w Mosinie. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzózki

Brzózki,pomorskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z użytkowym poddaszem w miejscowości Brzózki, gmina Nowy Staw. Miejscowość oddalona 15 km od Malborka i 4 km od Nowego Stawu, około 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

219 000 zł163 m² 1 343,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 162,7 m2 w stanie surowym otwartym w Rokietnicy na na osiedlu zamkniętym składającym się z 12 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczykowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

699 000 zł113 m² 6 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szereg skrajny na Wrocławskich Bielanach z ładnie zagospodarowaną działką o powierzchni 380 mkw. Na parterze znajduje się słoneczny salon z wyjściem na ogród, kuchnia oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grzybobranie

Borówiec,wielkopolskie

599 000 zł126 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Nowy wolnostojący dom, całkowicie wykończony, na granicy Z lasem! Polecam na sprzedaż do objęcia od zaraz gotowy dom na dużej działce (1151m2) pod samym lasem - widok z okien domu na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

650 000 zł144 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 144m2 z poddaszem użytkowym. Dom jest wykończony i w pełni umeblowany. Wysoki standard wykończenia wnętrz. Duża działka,atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona,śląskie

140 000 zł75 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 362 m²

Do sprzedania dom parterowy o powierzchni 75 m2, położony w gminie Dąbrowa Zielona na ogrodzonej działce o powierzchni 2362 m2 i szerokości 33 m2. Budynek składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Libelta

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny środkowy szeregowiec w cichej ulicy na starym Pogodnie. parter - korytarz, kuchnia, salon z wyjściem na taras i do ogrodu. piętro - 2 sypialnie - wyście na taras, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Zabierzów,małopolskie

790 000 zł250 m² 31 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wykonany z najlepszych materiałów - dom energooszczędny - tani w utrzymaniu i eksploatacji. Działka ze wspaniałym, 20 letnim ogrodem, przy cichej, zamkniętej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł220 m² 1 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom typu "szwedka" zlokalizowany na Piaskach. Bardzo fajna cicha ulica, wyłożona kostką brukową. Działka zagospodarowana o powierzchni 405m2. Dom o powierzchni całkowitej 220m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

1 200 000 zł225 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam bardzo ładny dom blisko oławy.****** Powierzchnia domu 175 m2 plus garaż jeden przyłączony do domu natomiast drugi z tyłu za domem (50m2 łącznie garaże). Dom znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania dom piętrowy, z działką o powierzchni 720 m2. Na działce znajdują się dwa garaże, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Działka ogrodzona (drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żmudzka

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł180 m² 3 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Rezerwacja oferty Udostępniam na sprzedaż nieruchomość ( sołacz ) w atrakcyjnej willowej dzielnicy Poznania. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wybudowany na działce 345.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

200 000 zł545 m² 366,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga pilna sprzedaż-oferta bezpośrednia! Oferta sprzedaży budynku wolno stojącego o charakterze biurowo-usługowo-mieszkalnym zlokalizowanego w miejscowości Szprotawa. Budynek posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

850 000 zł236 m² 3 601,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z ogrodem o pow. 290 m2.stojący na działce o pow. 907 m2. Dom składa się z: *ośmiu pokoi - dwóch salonów z aneksem kuchennym i sześciu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janów

Janów,mazowieckie

159 000 zł110 m² 1 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedania siedlisko w okolicy Młodzieszyna. W skład siedliska wchodzi dom wolno stojący murowany z lat 70-tych ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka, brak centralnego, 3 nowe okna, dach eternit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębówka

Dębówka,lubelskie

690 000 zł186 m² 3 701,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący wybudowany w 2000r. Dom składa się z parteru i poddasza, jest zadbany, posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Na parterze znajduje salon z kominkiem no.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

60 000 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO nabycia trzy domki letniskowe nad pięknym jeziorem zbąszyńskim (błędno)! domki typu brda o pow. ok. 60 m2, na parterze salon połączony z kuchnią, łazienka - ok. 50 m2, góra to dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzieszewo

Będzieszewo,zachodniopomorskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu dom mieszkalny o powierzchni 100 m2 wraz z zabudową gospodarczą położony w miejscowości Będzieszewo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy do zamieszkania remont W 2013 r. Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment usytuowany na końcu ślepej uliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł149 m² 2 671,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny Budynek z Porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudziczka

Rudziczka,śląskie

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:707 m²

Przedstawiam i zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w okolicach Żor. Sześcio pokojowy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

* wyjątkowa oferta * dom do zamieszkania w cenie mieszkania! Dom wolno stojący na bardzo ładnej dużej działce graniczącej z laskiem sosnowym. Dom położony przy spokojnej ulicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

275 000 zł240 m² 1 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom może być wielorodzinny, wejście na piętro jest przez klatkę schodową. Możliwość zainstalowania ogrzewania na gaz, w tej chwili ogrzewanie centralne z piecem wszystkopalnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymankowo

Szymankowo,pomorskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam! Mam do sprzedania dom mieszkalny o powierzchni 90m2 wraz z działką o powierzchni 500m2. Dom wraz z działką jest zlokalizowany w miejscowości Szymankowo (województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Zdrojowa

Muszyna,małopolskie

973 000 zł630 m² 1 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:-

Cena sprzedaży Ośrodka Wypoczynkowego \"boruta\" zlokalizowanego przy ul. Aleja Zdrojowa 27 33 - 370 Muszyna wynosi 973.000 zł wraz z wyposażeniem. Wycena zrobiona przez Biegłego Sądowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zdrojowa

Kozy,śląskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy ,1 km. od centrum,bardzo duza działka świetnie nadająca sie na zabawe dla dzieci.Dom czesciowo wyremontowany,do zamieszkania od zaraz.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pszczyna

Pszczyna,śląskie

405 000 zł207 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta godna uwagi. Przedstawiamy Państwu nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej do niewielkiego wykończenia o powierzchni użytkowej 207m2 w Pszczynie. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł135 m² 2 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Super cena! Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 135 m2 na Junikowie! Dom mieści się na działce o powierzchni 120 m2!. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

569 000 zł253 m² 2 249,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Idealna oferta do mieszkania jak również prowadzenia działalności gospodarczej, w tym medycznej. Dom w atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Szerokie. Według projektu i pozwolenia na budowę.