dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

750 000 zł400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Pensjonat nad jeziorami mazurskimi Piętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny, idealny pod pensjonat zlokalizowany w malowniczej mazurskiej miejscowości Tumiany, gmina Barczewo. Budynek usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony w drugiej linii zabudowy od ul. Ołtaszyńskiej. Budynek wybudowany został w lekkiej konstrukcji szkieletowej. Jego powierzchnia to 200m2, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:586 m²

Polecamy działkę zabudowaną przedwojennym domem wolno stojącym na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu centrum. Dom z dyla, do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Największyma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

467 500 zł123 m² 3 800,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Polecam dom jednorodzinny (zewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw. Powierzchnia domu liczona po podłodze wynosi 123,7mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żwirki i Wigury

Swarzędz,wielkopolskie

650 000 zł291 m² 2 232,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Swarzędz, dom Z ogrodem I warsztatem na sprzedaż atrakcyjny, duży dom podzielony na 2 niezależne mieszkania Oferuję na sprzedaż nieruchomość w Swarzędzu, składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł203 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedaży piękny, stylowy apartament z szeroko rozpościerającym się widokiem na Klasztor Kamedułów, wisłę, panoramę Krakowa, a nawet góry! Apartament dwupoziomowy z sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komprachcice

Komprachcice,opolskie

395 000 zł141 m² 2 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Sprzedaż dom Proponujemy Państwu dom wolno stojący realizowany według projektu typowego "Dom pod katalpą" firmy Archon na działce około 8,60 a. - inwestycja W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dla os oacuteb ceniących wysoką jakość I luksus Oferta sprzedaży komfortowego domu wybudowanego w bardzo dobrej jakości z materiałów wysokiej klasy. Dom nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sietesz

Sietesz,podkarpackie

19 900 zł50 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja.8 km od Łańcuta, ok. 25 km od Rzeszowa.Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom drewniany, wymagający remontu (nadany numer administracyjny).Działka położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Zielona

Mosty,pomorskie

460 000 zł251 m² 1 832,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzedam dom o pow.251 m2 posadowiony na działce 640 m2 z garażem dwustanowiskowym, dach dwuspadowy kryty dachówką. Dom przystosowany jest do zamieszkania dla dwóch rodzin ( osobne wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

580 000 zł149 m² 3 892,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Nieruchomość położona w Lublinie, w bardzo dobrej lokalizacji,blisko do Centrum, ogrodu botanicznego, komunikacji miejskiej. Dom przestronny i słoneczny, wykonany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bychawa

Bychawa,lubelskie

375 000 zł240 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Bardzo atrakcyjna oferta! Możliwość prowadzenia działalności wraz z zamieszkaniem! Dom wybudowany w latach siedemdziesiątych, wyremontowany położony w bardzo atrakcyjnym miejscu.W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

323 000 zł82 m² 3 954,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

4-pokojowe mieszkania Z ogródkiem-plewiska! Polecamy naszym klientom mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkami. Mieszkania na małym kameralnym osiedlu. Jest to kompleks 16 mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł158 m² 3 132,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Ostatni dom! kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych ***oferta specjalna - każdy klient, który zakupi dom otrzyma specjalny rabat na wykonanie instalacji grzewczej i sanitarnej. Mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży jeden z ostatnich domów starego przedwojennego Puszczykówka z 1933 roku na działce 1290m2. Dom typu dworkowatego do odnowienia i drobnych prac remontowych. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

180 000 zł67 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

Super oferta! Dom z garażem w centrum miasta w cenie mieszkania! Do sprzedaży dom usytuowany na 208-metrowej działce w centrum miasta przy ulicy Podgórnej. Na 66,6 metrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuligów

Kuligów,mazowieckie

87 000 zł48 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedania drewniany letniskowy domek. Składa się z pokoju, aneksu kuchennego z jadalnią, łazienki, tarasu. Dom około 30-leni w dobrym stanie. Dach -papa i ondulina. Media- woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

415 000 zł100 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z 2008 r. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia. Garaż w osobnym budynku. Dach kryty blachodachówką. Media miejskie. Działka zagospodarowana ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

399 999 zł132 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment zewnętrzny) zlokalizowany w najbardziej popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszówki

Proszówki,małopolskie

689 000 zł177 m² 3 892,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny nowoczesny dom do zamieszkania od zaraz, wykończony w wysokim standardzie rok budowy 2008 poierzchnia zabudowy domu 177 m2 plus garaż 18,3 m2. Urządzony dom całkowicie wraz z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł205 m² 2 734,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe Maślice - ostatnie domy przy parku na sprzedaż! Nowe Maślice to kamaralne osiedle mieszkaniowe usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie starego parku na wrocławskich Maślicach. Domy cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Do sprzedania solidny, wolnostojący budynek posadowiony na dużej, ładnej w pobliżu centrum miasta, z bardzo dobrym dojazdem do Tychów, katowic i innych śląskich miast. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciasne

Ciasne,podlaskie

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy dom wolno stojący w miejscowości Ciasne, zaledwie 4 km od granic administracyjnych Białegostoku. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

895 000 zł263 m² 3 403,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Wstrzymany do wyjaśnienia. Rybnik - dom - komfort - kompletnie wykończony. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony w całości. W parterze zlokalizowano przestronny hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bożeń

Bożeń,dolnośląskie

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Ładny dom do zamieszkania od zaraz w miejscowości Bożeń, 5 minut od Wołowa. Oferowana nieruchomość to dom parterowy 140 m, na działce 35 arów. Przestronne 3 pokoje + salon, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

400 000 zł190 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom o powierzchni całkowitej 195m2 z czego użytkowej 100m2 (pomieszczenia mieszkalne). Działka o powierzchni 340m2 Lokalizacja w spokojnym rejonie dzielnicy Pogoń, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszyna

Olszyna,wielkopolskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Sprzedam dom W olszynie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł149 m² 2 671,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2% promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

345 000 zł120 m² 2 873,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

15 min. DO centrum poznania, na trasie do kamionek! dom szeregowy W daszewicach! Świetna lokalizacja, szkołą podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy. Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

670 000 zł180 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom centrum Łomianek przy bocznej uliczce odchodzacej od ul. Warszawskiej. Parter: salon z kominkiem 34m2, kuchnia 15m2, gabinet 14m2, przedpokoj i wc. Klepka debowa, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rybnik-Północ

Rybnik,śląskie

498 000 zł153 m² 3 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta na wyłączność. Sprzedamy nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 153 m2, położony w Rybniku, blisko centrum, stojący na działce o pow. 555 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabiny

Grabiny,podkarpackie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w pięknej, spokojnej okolicy blisko miasta. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny pod numer:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bychawa

Bychawa,lubelskie

515 000 zł148 m² 3 479,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Interesująca nowa propozycja! Do sprzedania kamienica położona w Centrum Bychawy przy głównej arterii komunikacyjnej, z bardzo dobrą dostępnością do komunikacji publicznej oraz handlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Lębork,pomorskie

569 000 zł240 m² 2 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy dom wolnostojący, podpiwniczony z użytkowym poddaszem w Lęborku o powierzchni użytkowej 240m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Zawiercie,śląskie

249 999 zł180 m² 1 388,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bez pośredniów Sprzedam dom w centrum Zawiercia, położony w cichej i spokojnej okolicy zabudowanej domami jednorodzinnymi. W bliskiej odległości znajdują się szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

2 355 000 zł330 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Śródmieście-sępolno: kamienica - 3 mieszkania, ogród, dwa garaże - łącznie 330m2 p.u., działka 730m2, 140m2 piwnic. Mamy do sprzedania Magiczny Dom w Urokliwym Osiedlu. O domu tym pisano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jastrzębie Dolne

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

445 000 zł220 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom 220m2 445 000! Prezentujemy na sprzedaż dom dwu lub jedno rodzinny, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko kopalni Jas-Mos. Dom składa się z dwóch kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 966 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niewielki uroczy domek położony ok. 2 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek został zbudowany w ok. 1939 roku z cegły, krycie dachu ondulina + papa,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerczewskiego

Wolin,zachodniopomorskie

240 000 zł85 m² 2 810,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający! Polecamy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący znajdujący się.