dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Drobin

Drobin,mazowieckie

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Okolice Drobina-ok.5 km. Do sprzedania siedlisko z domem murowanym ( 2 pokoje, salon z kominkiem i kuchnią, łazienka, korytarz ) oraz budynkami gospodarczymi murowanymi w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom murowany z lat 70-tych do remontu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Podpiwniczony plus strych do wykorzystania. Media w budynku- prąd, woda własna, gaz, szambo. Kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Młodzieszyn

Młodzieszyn,mazowieckie

315 000 zł100 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Sprzedam dom murowany z działką siedliskową o pow. 3,12 ha w okolicach Sochaczewa. Dom po remoncie, ocieplony, wymienione okna, blachodachówka, wewnątrz panele,parkiet, glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Suble

Tychy,śląskie

500 000 zł190 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:342 m²

Pilna sprzedaż! nowa niższa cena: 500 000zł! prestiżowa lokalizacja! możliwość adaptacji na usługi! sprzedam dom lub zamienię na 2 mieszkania do 2 piętra! Do sprzedania piękny dom w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

219 000 zł80 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Do sprzedania siedlisko z gruntem ok.5ha w okolicach Brańszczyka.Dom drewniany,budynek gospodarczy i stodoła murowane.Media:prąd,wodociąg.Ziemia rolna o pow.ok.2.5ha uprawiana,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włynkówko

Włynkówko,pomorskie

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:936 m²

Pilnie! Nowy dom Włynkówko/ Słupsk Nowy dom we Włynkówku, parterowy z poddaszem użytkowym i wysuwanymi schodami na strych z oknem. Powierzchnia całkowita domu 220 m2, użytkowa 155 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

325 000 zł150 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

budynek w zabudowie bliźniaczej, miłe sąsiedztwo, cicha i spokojna okolica blisko centrum, sklepy, przychodnia, komunikacja miejska, bezpośrednie połączenie z Wałbrzychem, 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Plac Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Dom położony na os. Rokosowo, niecałe 400 m od ul. Zwycięstwa, do ratusza ok. 3 km. Dom wolno stojący posadowiony na dużej 797 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyszogrodzka

Płock,mazowieckie

150 000 zł121 m² 1 239,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

NA działalność Sprzedam budynek murowany, parterowy o pow. zabudowy 121m2, mur dwuwarstwowy, dach płaski kryty papą, posiadający wewnątrz dwie ściany nośne a więc dające możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Garby

Garby,wielkopolskie

204 532 zł164 m² 1 244,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 814 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym z garażem. Budynek mieszkalny to budynek jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Kórnik,wielkopolskie

571 912 zł270 m² 2 120,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.212 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej, parterowym z poddaszem mieszkalnym z garażem. Powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł387 m² 4 391,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:816 m²

Budynek wolno stojący z 2001 roku, położony na skraju Lasu Kabackiego, przy cichej uliczce. Dom posiada 3 kondygnacje: na parterze są: salon ponad 70m2 z oknami na 3 strony świata, kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stary Orzechów

Stary Orzechów,lubelskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m2 zlokalizowany w miejscowości Stary Orzechów ok. 50 km od Lublina, 24 km od Łęcznej. Lokalizacja bardzo atrakcyjna dookoła lasy, jeziora (białe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

800 000 zł320 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Luksusowo urządzony dom 320 M2 W stylu colorado ranch house wraz Z dużą działką 6.500 M2 I PANORAMICZNYM WIDOKIEM W OKAZYJNEJ CENIE! Wyjątkowo atrakcyjna posiadłość, wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubnów

Lubnów,dolnośląskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojacy, mieszkalny, parterowy, z zabudowaniami gospodarczymi typu warsztat, magazyn itp, w kształcie litery "L". Połozony na ładnej dużej działce o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żary

Żary,lubuskie

385 000 zł146 m² 2 636,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Żary-osiedle domków jednorodzinnych- nieruchomość o obszarze 540 m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym parterowym tzw. "wysoki parter" o pow. 146 m2. Do domu wchodzimy przez duży holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł227 m² 3 308,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w Krzeszowie koło Kamiennej Góry. Wybudowany w 2009 roku, o powierzchni 112 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 13 arów oraz składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Maciejów

Zabrze,śląskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Okazja! Polecam dom wolno stojący zlokalizowany na ładnej, zadrzewionej działce w dobrze skomunikowanym miejscu w Zabrzu Maciejowie. Dom piętrowy, podpiwniczony., na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Do sprzedania dom w okolicy Nasielska-Nowego Miasta. Parter-pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, garaż. Piętro-salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, 3 sypialnie, garderoba, łazienka. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Promocja cenowa - obniżka ceny sprzedaży z 650 000zł na 599 000zł do końca listopada. Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:611 m²

Pilnie sprzedam dom jednorodzinny (z 2011 roku) w zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych w Szczytnikach k. Poznania! Nieruchomość położona blisko lasu, na działce o powierzchni 611m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znicza

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do kupna segmentu w pobliżu parku Znicza. Dom na Grochowie na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom wybudowany w 1986roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

139 000 zł85 m² 1 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Okazja teraz jeszcze niższa cena tylko 139,000 zł.! na sprzedaż mały ,tani,przytulny, poniemiecki domek, położony w jednej z pod jelczańskich wiosek, na działce o pow. 13ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł161 m² 3 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce 602m2. Cicha i spokojna okolica. Wokół tereny zielone. Działka kompletnie uzbrojona, ogrodzona, teren wykończony, kostka brukowa na podjazdach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

490 000 zł350 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dwa budynki 222m2 i 122 m2 na jednej działce 482m2 położone w centrum ul Mokra. Rok budowy 2004/2006 Wszystkie media w tym siła i gaz miejski.Teren ogrodzony. Możliwość parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Lubiel

Nowy Lubiel,mazowieckie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Do sprzedania siedlisko z ziemią i zabudowaniami. W skład siedliska wchodzi dom mieszkalny z lat 70-tych po remoncie- 5 pokoi, kuchnia, łazienka ( nowe okna, blacho dachówka, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Adamówka

Góra Puławska,lubelskie

595 000 zł158 m² 3 765,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 259 m²

Duży dom parterowy położony w Górze Puławskiej (okolice Puław) z dużym garażem na dwa samochody. Rok budowy: 2011. Cena: 595000 zł do negocjacji lub zamiana na mieszkanie (3 pokojowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warka

Warka,mazowieckie

260 000 zł105 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w cenie działki w spokojnej części Warki o powierzchni zabudowy 105 m2 na działce 800 m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł136 m² 2 786,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu na Gliniku. Dom o powierzchni 136 m2 na działce o powierzchni 1470 m2 działka gustownie zagospodarowana. Dom składa się z 5 pokoi, na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

380 000 zł85 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom bliżniak na dużej działce, cały podpiwniczony - dom wymaga remontu ale posiada potencjał do urządzenia pod potrzeby klienta, na parterze duża kuchnia, duży pokój - salon, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł146 m² 1 786,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem i garażem o pow. 145,54m2 w stanie surowym zamkniętym. Cena: 260000 zł z vat .Budynek parterowy z poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu nowy dom wolnostojący o powierzchni 140m2 położony na działce 620 m2. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na przestronny salon z wyjściem na taras, wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

385 000 zł176 m² 2 183,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego wśród nowej zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Dojlidy Górne. Dom jest dogodnie położony, przy utwardzonej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skuły

Skuły,mazowieckie

320 000 zł162 m² 1 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Świetna okazja! cena do negocjacji! Wyjątkowa nieruchomość - całoroczna Leśniczówka o pow. 162m2, położona w malowniczym lesie w Skułach na działce o pow. 2263m2, jedynie 30km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

322 000 zł80 m² 4 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Domy W zabudowie szeregowej W bardzo atrakcyjnej lokalizacji oferta Z rynku pierwotnego, bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc sprzedaż prowadzona po cenach ustalonych przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Wałbrzychu w dzielnicy Poniatów. Dom o powierzchni 90m2 składajacy sie z 4 pokoi. oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc, zabudowanej werandy, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grabówka

Grabówka,podlaskie

295 000 zł140 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu drewnianego, elewacja siding -o powierzchni użytkowej 120 m2, położonego w pięknej podlaskiej miejscowości pod Białymstokiem Grabówce. Dojazd do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, dużej łazienki, wc, kotłowni oraz garażu. Dom jest w stanie deweloperskim zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

615 000 zł330 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Bardzo ładny dom wolno stojący w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia użytkowa 185mkw. Działka 1597mkw, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim podwyższony. Parter: salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij