dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

339 000 zł120 m² 2 823,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

15 min. DO centrum poznania, na trasie do kamionek! dom szeregowy W daszewicach! Świetna lokalizacja, szkołą podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy. Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

760 000 zł251 m² 3 027,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja dom w wyjątkowo atrakcyjnej podwarszawskiej miejscowości Janów, gm Stare Babice, oddalonej od warszawy (bemowo) tylko 4,5 km. Położony w okolicach ulicy Maczka (na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł196 m² 1 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

O/chełmińskie - dom w zabudowie szeregowej o pow. całk. 196 m2 budowany z pustaka kryty blachą, ocieplony styropianem, woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie centralne gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł360 m² 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Budynek o pow. całkowitej 360m2 w tym użytkowej 120m2 plus strych i suteryny. na działce o pow. 580m2. Położony w centrum w obrębie dworca pkp i Galerji Jurajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Włodowice

Włodowice,śląskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok 80 m2, położony na szerokiej działce o powierzchni 1612 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, spiżarnia, kotłownia oraz garaż. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

65 000 zł45 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania domek rekreacyjny, ocieplony- może służyć jako całoroczny o powierzchni 44,5m2, położony na dzierżawionej działce o powierzchni 100m2 - czynsz 350zł/m-c. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 932 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy o pow. 90m2, na działce o pow. 7932 m2 (+ pole o pow. ok.500m2). Dom murowany z 1978 roku. Przyziemie składa się kotłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Morawica

Morawica,świętokrzyskie

279 000 zł147 m² 1 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:890 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym wg projektu Archon "dom w Nektarynkach". Działka usytuowana w Bilczy przy ul. Marmurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Darłowo,zachodniopomorskie

234 000 zł135 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Dom murowany, podpiwniczony, ocieplony styropianem 10cm pod tynkiem strukturalnym, kryty blachodachówką. W oknach stolarka pcv, biała. Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie centralne, piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulnowo

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł276 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Umowa na wyłączność Uwaga nowa niższa cena - 650.000,00 zł (poprzednia cena 750.000,00 zł) Piętrowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 276m 2 , wybudowany w 2005 roku. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

762 000 zł140 m² 5 442,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Bezpośrednio! Do sprzedania bardzo ładny, nowy segment narożny, urządzony w stylu nowoczesnym, gotowy do zamieszkania, w spokojnej okolicy Marek (okolice ulic Sienkiewicza, kraszewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Urzut

Urzut,mazowieckie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Urzut gm. Nadarzyn. Wybudowany wg. projektu Orion I, ytong 40, dach pokryty papą (przygotowany pod dachówkę). Działka o wymiarach 35x34. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rusiec

Rusiec,mazowieckie

799 000 zł264 m² 3 026,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Bardzo ładny dom w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa to 264m2. Ładnie zagospodarowany ogród. W pobliżu szkoły i przedszkole. Cicha i spokojna okolica. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł173 m² 2 313,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom na Białym Kamieniu. Dom położony w malowniczym miejscu blisko centrum. Na patrerze: 2 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki i pomieszczenie gospodarcze z piecem co. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Popielżyn-Zawady

Popielżyn-Zawady,mazowieckie

170 000 zł140 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 009 m²

Wyjątkowo przepiękne miejsce na sprzedaż lub wynajem. Wynajem też. Świetne miejsce na agroturystykę. Działka siedliskowa z domem o powierzchni 0,5 ha w miejscowości Popielżyn - Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom szeregowy ,pięknie usytuowany.Garaż w bryle budynku. Ładny obszerny salon z wyjściem na taras. W ogrodzie sto drzew iglastych. W zabudowie pozostaje szafa komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

342 988 zł79 m² 4 323,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

4-pokojowe mieszkania Z ogródkiem-plewiska! Polecamy naszym klientom mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkami. Mieszkania na małym kameralnym osiedlu. Jest to kompleks 16 mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom wolnostojący, jednorodzinny o powierzchni 170 m2, budynek składa się z 4 pokoi i salonu, kuchni, 2 łazienek oraz garderoby. Okna pcv. Na dole znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł149 m² 2 671,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2% promocja! 5% rabatu od ceny brutto Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Okolice Nowego Miasta. Do sprzedania dom położony w malowniczym miejscu. Nieruchomość usytuowana na skraju dużego kompleksu leśnego.Dom murowany w stanie do wykończenia. Wewnątrz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Kramarzyny,pomorskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Duży dom w Kramarzynach usytuowany na 47 arowej działce (istnieje możliwość dokupienie ziemi)na parterze dodatkowo ogrzewanie podłogowe-piec konwencjonalny z wymiennikiem ciepła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pod Dalnią

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł250 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:482 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Dom z 1993 roku na Czarnowie o pow 250 m2 +garaz dwustanowiskowy z brama automatyczna. Budynek z cegły na ,działce o pow. 482 m2. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Rochowice

Stare Rochowice,dolnośląskie

190 000 zł150 m² 190 000 zł/m²

 

 

 

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

dom z lat 70/80 po kapitalnym remoncie, dodatkowe, osobne wejście na górną kondygnację, :dodatkowe informacje Okna: nowe drewniane Instalacje: wymienione Balkon: taras Zagosp. działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

:dodatkowe informacje Okna: nowe pcv Rodzaj domu: skrajny szereg Pokrycie dachu: papa Podpiwniczenie: nie Garaż: wolnostojący Ilość pokoi: 5 Ilość łazienek: 2 :link do strony :kontakt do agenta :dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 300m2 o pow. działki 700m2, w doskonałej lokalizacji dzielnicy Warszawa Wesoła bezpośrednio sprzedam. Cena 1 249 tys. do negocjacji. Własność hipoteczna. Dom jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

280 000 zł180 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o pow. całkowitej 180m2, powstały w latach dziewięćdziesiątych. Wybudowany z cegły oraz pustaka, całkowicie podpiwniczony, dach pokryty blachą, strych użytkowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

399 000 zł131 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

| dom na jurze krakowsko - częstochowskiej! położony W spokojnej dzielnicy zawiercia! Oferujemy do sprzedaży ekonomiczny dom znajdujący się w spokojnej okolicy Zawiercia. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Potworów

Potworów,dolnośląskie

160 000 zł200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony pięknej scenerii wiejskiej z widokiem na góry bardzkie ,ogród,sad,świeże powietrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

348 000 zł305 m² 1 140,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem wybudowany wg projektu bp archon+ "dom w kokosach" na nowym kameralnym osiedlu k/grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia użytkowa - 169m2, całkowita - 305m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

399 000 zł123 m² 3 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska - ul.Zimowa, niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

429 000 zł184 m² 2 331,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo funkcjonalny wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.180mkw położony na ładnej 18a działce w Rybarzowicach - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł95 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spokojnie położony dom jednorodzinny. Nadaje się do samodzielnej aranżacji .Ciekawa propozycja dla osób marzących o wyjściu z blokowiska. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

825 000 zł170 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Działka 2053m2, zagospodarowana w latach 40-tych, starodrzew, w kwadracie, wjazd z dwóch stron, co daje możliwość podziału działki na 2 mniejsze. Gaz, prąd, woda miejska, w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom wolnostojący położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany z niezwykłą starannością, przy użyciu wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górna

Łódź,łódzkie

610 000 zł141 m² 4 323,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:976 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania funkcjonalny dom, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 976 mkw, zagospodarowana z nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

300 000 zł185 m² 1 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:185 m²

Polecam do sprzedania przepięknie położony dom w bliskim sąsiedztwie jeziora. Dom o powierzchni 185m2 znajduje się na działce 660m2. Jeżeli szukasz miejsca na wypoczynek sezonowy lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzów Turawski

Zakrzów Turawski,opolskie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 260 m²

Dom Sprzedaż Dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 120m2, posadowiony na malowniczej działce o obszarze 75 arów, wraz z położoną nieopodal działką rolną o areale ok. 1,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

389 000 zł112 m² 3 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.