dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Oferta na wyłączność. Willa położona w Szczawnie-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w bardzo prestiżowej okolicy. Powierzchnia całkowita budynku około 300 m2. Na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

165 000 zł80 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu do remontu. Posadowiony na niewielkiej, ale bardzo dobrze usytuowanej działce parterowy dom z użytkowym poddaszem ma około 80 m2 powierzchni. Posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Bardzo korzystna cena! arkei Nieruchomości gorąco poleca nowy przestronny dom rodzinny z 2010 r. zlokalizowany w Szczepankowie. Opis nieruchomości: dom znajduje się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

850 000 zł332 m² 2 560,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:389 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Chcielibyśmy Państwu zaprezentować bardzo ładną, przestronną nieruchomość, położoną w jednym z nielicznych w Ząbkach terenów i zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barszczewo

Barszczewo,podlaskie

349 000 zł75 m² 4 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący położony w miejscowości Barszczewo, 3 km od granic Białegostoku. W domu znajdują się dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka. Całość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

470 000 zł330 m² 1 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na osiedlu domów jednorodzinnych "wilcza Góra" z widokiem na Ksiażański Park Krajobrazowy. Dom po remoncie - nowa elewacja z ociepleniem, nowy dach, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

175 000 zł250 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Chwaliszowie ok 8 km od Wałbrzychu. Dom o powierzchni całkowitej 250 m2, użytkowej 140 m2, postawiony na działce 32 arów. Dom idealnie nadaję się dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

615 000 zł155 m² 3 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

| osiedle lawendowe Osiedle Lawendowe znajduję się w południowo- zachodniej części Wrocławia - w Smolcu. W ofercie znajdują się mieszkania, domki w zabudowie szeregowej oraz domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

615 000 zł155 m² 3 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł148 m² 5 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

! willa octavia! Proponujemy Państwu funkcjonalny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148m2 na działce 260m2 zlokalizowany na osiedlu Las gmina Wawer, na tyłach osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 150m2 na działce 820m2. Na parterze salon z kominkiem, pokój gościnny, korytarz, kuchnia oraz wc. Na podłogach mozaika drewniana, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Krynica- luksusowa rezydencja o pow. użytkowej 150m2, parterowy z wysokim przyziemiem, użytkowym poddaszem, kryty blachodachówką, budowany z maxa, docieplony- 15cm. styropianem. Przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Duży komfortowo urządzony dom w spokojnej okolicy na osiedlu Wschód. Dom z pełni wyposażoną kuchnią, jasny i bardzo przestronny. Na parterze wygodna kuchnia otwarta na jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bez prowizji od kupującego! Połówka bliźniaka w świetnej lokalizacji w Piastowie (ok.500m od Tesco). Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów (pustak ceramiczny Porotherm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

619 999 zł146 m² 4 258,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i spokojnej okolicy poznańskiego Junikowa. Dom w nowoczesnej, atrakcyjnej bryle (płaski dach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarząbki

Jarząbki,świętokrzyskie

330 000 zł360 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Sprzedam dom Jarzabki 180m2 w ogrodzie o pow. 0,52ha. , 8km do zalewu w Chanczy, 14km Busko Zdroj, 40km Kielce. Czerwona cegla, izolacja wedlug norm austriackich, wolnostojacy, wybodowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

599 000 zł261 m² 2 295,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Zabierzowa. Zbudowany w drugiej linii zabudowy przez co nie ma w nim dyskomfortu spowodowanego uciążliwością ruchu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł178 m² 7 022,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak o pow. 178m2 położony w Wesołej w części graniczącej z Rembertowem. Dom zbudowany z najlepszej klasy materiałów , doskonale ocieplony (pustak ceramiczny porutherm +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

625 000 zł180 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:833 m²

Krynica- dom drewniany (z bali), po remoncie, podpiwniczony, parterowy, z użytkowym poddaszem, kryty blachą, 7 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, nad garażem duży taras. Przyziemie: garaż na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Pięknie położony dom - świętochłowice hugoberg- zielono - cicho- kameralny taras I ogródek. Możliwość zamiany na mieszkanie w Chorzowie z dopłatą. Oferujemy do sprzedania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zelów

Zelów,łódzkie

245 000 zł105 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 900 m²

Dobra cena! okazja! Do sprzedania nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22900 m2 zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w okolicy Zelowa. Dom parterowy ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

299 000 zł148 m² 2 020,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Super okazja! Do sprzedania dwa domy z garażem położony w Rogoźniku, gmina Bobrowniki. Powierzchnia użytkowa 130m2 w tym garaż około 18 m2. Działka 450 m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Antoniuk

Białystok,podlaskie

395 000 zł163 m² 2 423,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Polecamydwa domy w zabudowie szeregowej (segment środkowy i jeden skrajny) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zaledwie jeden przystanek autobusowy od ulicy Lipowej. Szeregówki są parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Nyska

Prudnik,opolskie

700 000 zł750 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Powierzchnia działki : ok. 13 arów. Dom składający się z 2 części : mieszkalnej : 350 m kw. oraz gospodarczej : 400 m kw. Idealnie nadający się dla osoby, która chce prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowskiego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w cichej okolicy na Oporowie. Dom składa się z przyziemia i dwóch poziomów. Na poziomie ziemi znajduje się hol, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy budynek mieszkalno- handlowo, usługowy w stanie surowym do wykończenia, położony blisko centrum Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedajaca Komfortowy segment położony na osiedlu znajdującym się na granicy Ursynowa i Lesznowoli Pow. użytkowa prezentowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Lębork,pomorskie

399 000 zł151 m² 2 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci wynajmujący! Dom w Lęborku przy ul. Drzymały o powierzchni 150 m2 wraz z budynkiem usługowo - handlowym o powierzchni 56 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

269 000 zł204 m² 1 318,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 759 m²

Wyjątkowa oferta serdecznie zapraszam na prezentację! cena do negocjacji! Do sprzedania oferuję śliczny domek położony w cudownym i uroczym miejscu, doskonały dla osób kochających spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł155 m² 4 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferujemy do sprzedaży ładny dom wolno stojący w Gryfinie oddany do użytku w 2004 roku. Dom parterowy z poddaszem użytkowym niepodpiwniczony, idealnie nadający się dla 4 -5 osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

629 000 zł160 m² 3 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej na Bielanach Wrocławskich. Powierzchnia działki 300 m2, domu 140 m2 (ok. 160 mierzone po podłodze), garaż 16 m2. Uzyskanie dodatkowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jabramowo

Jabramowo,warmińsko-mazurskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 mkw. Położony 3 km od Gołdapi w stronę Suwałk w spokojnej wsi Jabramowo. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

950 000 zł262 m² 3 625,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:871 m²

Zapraszam! Doskonałe dla dwóch rodzin! Sprzedaż domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 174 m2 oraz budynku letniskowego o powierzchni 88 m2 (doskonale nadającego się na prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki, wolno stojący na Oporowie ,o powierzchni całkowitej 240 mkw posadowiony na działce o powierzchni 585mkw. Dom z "duszą",w stanie technicznym do remontu ,może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł161 m² 3 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce 602m2. Cicha i spokojna okolica. Wokół tereny zielone. Działka kompletnie uzbrojona, ogrodzona, teren wykończony, kostka brukowa na podjazdach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł337 m² 1 750,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową ofertą. Do kupna polecam piękną, wiejską posiadłość z dwoma domami. Budynki są po generalnym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Są to domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

500 000 zł184 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:732 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Wieliszewie, 2km od Legionowa oraz jedynie 25km od centrum Warszawy. Dom wykonany według projektu "Dom pod jemiołą" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żary

Żary,lubuskie

249 000 zł170 m² 1 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym! żary- 1 km- olbrachtów- nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 170 m2 z garażem wbudowanym w bryłę budynku /o pow. ok. 39 m2/ w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Orzech

Orzech,śląskie

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Do sprzedaży ładny parterowy dom z użytkowym poddaszem znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji. Na parterze salon z kominkiem z wyjściem na taras oraz kuchnia ze spiżarką, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warka

Warka,mazowieckie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom wolnostojący w Warce idealny dla rodziny dwupokoleniowej. Dwa oddzielne wejścia. Na parterze 3 pokoje jeden można zaadoptować na kuchnię. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

1 500 000 zł288 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w Pruszkowie / Ostoja. Dom ma powierzchnię użytkową 288m 2 i składa się z parteru z dwoma osobnymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij