dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł154 m² 3 701,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

sprzedam segment narozny o pow.154m2 w wawrze. segment narozny 3 pokoje na gorze poddasze oraz salon. 2 lazienki. do wykonczenia w srodku. rozprowadzona elektryka hydraulika alarm oraz tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Skorzęcin

Skorzęcin,wielkopolskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skorzęcin kurort. Sprzedam domki drewniane tramp (brda) Z tarasami Z widokiem na jezioro białe przepiękny pejzaż, spokój, oraz możliwość wędkowania. Przed domkami typu tramp znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom jednorodzinny typu bliźniak usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych. Parter domu to salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

420 000 zł176 m² 2 382,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego wśród nowej zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Dojlidy Górne. Dom jest dogodnie położony, przy utwardzonej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

449 000 zł320 m² 1 403,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny lub dwurodzinny w Kiełpinie k/kartuz. Oferujemy do sprzedaży piękny duży dom mieszkalny w Kiełpinie, gmina Kartuzy. Dom został oddany do użytkowania w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł218 m² 2 729,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:282 m²

Uwaga! - obniżona cena! - 2 najtańsze bliźniaki w wawrze! - Oferowane bliźniaki posadowiono na terenach niezalewowych, na gruncie piaszczystym - co potwierdza Urząd Gminy Wawer. - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom Z poddaszem użytkowym - Z budynkiem gospodarczym na działce 2500 m2 - okolice ochli! okazja pilna sprzedaż! Zadbany ciekawie położony dom z poddaszem gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Godów

Godów,śląskie

195 000 zł120 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 883 m²

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny z lat 70, zlokalizowany w zielonej i cichej okolicy Godowa.Oferta skierowana do osób szukających domu do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Dom na spokojnym i bezpiecznym, ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych. Wykończony w wysokim standardzie dom o powierzchni 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom położony w cichej i spokojnej części Błonia w otoczeniu domów jednnorodzinnych. Jednocześnie jest blisko do centrum- ok. 10 min piechotą. Parter budynku to cztery duże pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny, wolnostojący dom w Czerwonaku! Lokalizacja: d o szkoły podstawowej 1,5 km, a do gimnazjum 1 km. Niedaleko również urząd gminy, sklepy, trasy rowerowe, itp. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

355 000 zł137 m² 2 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Uwaga nowa atrakcyjna inwestycja - Domy w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach. Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i ustawny dom bliźniaczy o powierzchni użytkowej 131,55mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

605 000 zł200 m² 3 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta zawieszona doskonała lokalizacja na działalność handlowo - usługową! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolno stojącego typu słupek przylegającego do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| nowoczesny, bardzo komfortowy dom o pow. 120m2 z garażem, na działce o pow. 3a. Dojazd drogą miejską i osiedlową wyasfaltowaną, teren osiedla zamknięty. Na ten rok planowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieruń

Bieruń,śląskie

387 000 zł137 m² 2 833,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa Inwestycja pięć domów jednorodzinnych , pierwszy w stanie deweloperskim, cztery pozostałe na etapie fundamentów. Możliwość wyboru dowolnego układu wnętrza spośród kilku typów jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

190 000 zł125 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:633 m²

Do sprzedaży dom położony, w cichej willowej uliczce w Zagórzu Sląskim.Dom w założeniu letniskowy,ale może też służyć jako dom całoroczny. Dom budowany metodą fińską. idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

350 000 zł136 m² 2 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:701 m²

Wielka obniżka ceny O 100 000 zł! Polecam dom wolnostojący zbudowany na działce 701m2, położonej w Kowanówku koło Obornik Wlkp. Powierzchnia domu wynosi 136m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

830 000 zł173 m² 4 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość usługowa (warsztat samochodowy-60 m2) z domem o powierzchni 115m2, w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze wojewódzkiej w odległości 2 km od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaśkowice

Orzesze,śląskie

930 000 zł411 m² 2 262,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 089 m²

Dom wolnostojący opowierzchni użytkowej 411m2 idealnie nadający się dla dwu, trzy pokoleniowej rodziny. Parter domu to duża otwarta przestrzeń, hol, kuchnie z zabudową i sprzętem, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nożyno

Nożyno,pomorskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom letniskowy podpiwniczony całoroczny w Nożynie o powierzchni 160[m2], znajdujący się pod lasem 50m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Rybnik,śląskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferta dotyczy bardzo wygodnego domu w samym centrum miasta Rybnika, o powierzchni użytkowej 170 mkw. Nieruchomość usytuowana w spokojnej części miasta przy drodze miejskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Antoninów

Antoninów,mazowieckie

200 000 zł116 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pilnie sprzedam Dom w miejscowości Antoninów.Więcej informacji pod telefonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

495 000 zł98 m² 5 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Pobiedziska. Dom znajduje się na działce o powierzchni ok 900m2 sąsiedzi z 2 stron, z tyłu działki pole. Cały teren ogrodzony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł228 m² 1 179,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dom na działalność gospodarczą lub zamieszkanie. Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul. Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| niska cena , wysoki standard Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego mieszczącego się w Łaziskach Górnych na osiedlu Leśnym. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany Wrocławskie

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w/g projektu biura archon - willa julia z drobnymi zmianami zwiększającymi pow. mieszkalną do 156m2 , położony bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Przecinka

Truskaw,mazowieckie

1 250 000 zł249 m² 5 020,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam bezpośrednio. Z pośrednikami współpracuje w razie zainteresowania klienta. Rewelacyjny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z poddaszem użytkowym w Truskawiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiktorów

Wiktorów,mazowieckie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowoczesny dom o pow. całkowitej ok. 220 m2 usytuowany w Wiktorowie na działce 1000 m2, w okolicy nowe domy jednorodzinne. Dom położony jest w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiktorów

Wiktorów,mazowieckie

1 270 000 zł161 m² 7 888,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 160m2 pięknie położony przy lesie w miejscowości Wiktorów, z garażem w bryle budynku w bardzo dobrym stanie - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom jednorodzinny, do wykończenia (stan surowy zamknięty bez drzwi frontowych i bramy garażowej) z poddaszem użytkowym o powierzchni 160m2 położony w Kaliszu na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

470 000 zł154 m² 3 051,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Pilna sprzedaż - zainteresowała Cię ta oferta? Złóż propozycję cenową - rozpatrzymy każdą! Na sprzedaż dom w Księginicach koło Trzebnicy zlokalizowany jest na nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sobieski

Sobieski,mazowieckie

55 000 zł40 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam wyjątkowo uroczą działkę nad rzeką Wkrą z rekreacyjnym domkiem położonym w miejscowości Sobieskie gmina Joniec. Domek letniskowy , kryty papą, widok na rzekę. Teren pod ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu pi piekny dom jednorodzinny położony w willowej części Kamienia Pomorskiego. Na działce o powierzchni 1093 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Potycz

Potycz,mazowieckie

60 000 zł40 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-