dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybie

Rybie,wielkopolskie

200 000 zł75 m² 2 680,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 810 m²

Witam. Mam na sprzedaż posiadłość gospodarczą w miejscowości Rybie. Dom wolnostojący do remontu o pow. 74,6m2 oraz 7,81ha ziemi klasy V-VI częściowo uprawnej. Posiadłość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylowa

Lublin,lubelskie

435 000 zł240 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Pilnie sprzedam dom polożony na Sławinku z dojazdem od ulicy Motylowej i Slonecznikowej Powierzchnia mieszkalna 137 m2 , uzytkowa ponad 200 m2. Rok budowy 1970. Glowne wejscie jest od tylu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

890 000 zł159 m² 5 597,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom jednorodzinny z 2003 r. w pełni umeblowany, położony w sielankowym otoczeniu i tylko 25 km od centrum Warszawy! Dom idealnie usytuowany na działce 1900 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł125 m² 2 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zadbany dom dla małej rodziny w zabudowie bliźniaczej, kryty papą' okna pcv; nowy piec na ekogroszek z podajnikiem; na parterze: pokój dzienny z aneksem kuchennym i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,wielkopolskie

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Atrakcyjny dom 117 m2 i 80 m2 budynek na działalność gospodarczą na sprzedaż położony na wsi oddalonej od Leszna ok 8km.Spokojna i cicha okolica-odległość do najbliższego sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

690 000 zł141 m² 4 877,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Dom wolnostojący w nowoczesnej architekturze z dużym ogrodem i garażem Dom położony jest w kameralnym sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Usytuowany na działce 1500m 2 , o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Solankowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie w 2004 r. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 240 m2. Dom położony jest na ogrodzonej posesji o powierzchni 400 m2. W domu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

590 000 zł217 m² 2 718,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w obrębie Starych Gliwic. Budynek został wybudowany w 1992 roku, oddany do użytku w 1996r. Wybudowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

660 000 zł300 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Bardzo atrakcyjny, nowoczesny dom pięknie położony w prestożowej dzielnicy. Budynek nowy, wykonany oraz wykończony materiałami nawyższej jakości. W pobliżu dominuje zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

1/2 domu w świebodzicach (podział poziomy) parter. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duża weranda. do nieruchomości przynależy piwnica 50m2. strych 30m2, garaż 25m2, zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na samym początku Marek, na pograniczu z Białołęką, bezpośrednio graniczy z nowymi domami jednorodzinnymi (ogrodzone z 1 strony ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żytnia

Lesznowola,mazowieckie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Mam przyjemność zaoferować Państwu dom który łączy w sobie ponadczasową architekturę, doskonałą lokalizację i niską cenę! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Latchorzew

Latchorzew,mazowieckie

1 290 000 zł298 m² 4 328,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Uwaga Nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w Latchorzewie gmina Stare Babice około 3 km od granic warszawy. Przedstawiamy Państwu funkcjonalny dom 1-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł126 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Położony na Piaskowej Górze. Budynek po gruntownym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe okna pcv w kolorze drewna, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wapienna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony w Gorzowie, o pow. 140 m.kw , na działce o pow. 1100 m.kw. Wybudowany w 2005 roku z porothernu, ocieplony wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, przejście podziemne Zielonka Letnisko

Zielonka,mazowieckie

470 000 zł113 m² 4 168,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Bliźniak z garażem i dużą działką blisko stacji pkp w Zielonce Atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom w dobrym stanie, wszystkie remonty wykonywane na bieżąco. Wybudowany w latach 80tych, w technologii Szwedzkiej, docieplony, pokryty blacho dachówką. Wszystkie media miejskie, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł180 m² 6 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wolnostojący dom dwukondygnacyjny usytuowany na działce o pow. 548 m2. Na parterze o pow. 100 m2 znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym (około 50 m2), sypialnia (16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł171 m² 2 690,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Skrajny szeregowiec usytuowany w dobrej lokalizacji Polic, nadający się zarówno jako dom mieszkalny lub na działalność gospodarczą. Wejście do domu na poziomie przyziemia gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu bliźniak o powierzchni 90 m2, na działce 1000 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki osobno toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

440 000 zł117 m² 3 760,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prowizję pokrywa tylko sprzedający! Segmenty z garażami w centrum Kobyłki W tej kameralnej inwestycji deweloperskiej oferujemy segmenty środkowe i narożne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

360 000 zł122 m² 2 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prowizję pokrywa tylko sprzedający! W tej nowo powstającej inwestycji deweloperskiej oferujemy segment dwupoziomowy z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołuski

Gołuski,wielkopolskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Parterowy, wolnostojący dom w Gołuskach! Gotowy do wprowadzenia! Dom wybudowany z cegły w 2010 roku o powierzchni całkowitej 130 m2 i użytkowej 111 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

262 000 zł135 m² 1 940,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym o powierzchni 135 m2 w Stęszewie. Osoba prowadząca: joanna Górecka kom. Powierzchnia działki wynosi 420 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

2 990 000 zł380 m² 7 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Izabelin to podwarszawska willowa miejscowość która graniczy z Kampinoskim Miejsce o wyjątkowym charakterze - idealne dla ludzi aktywnych, którzy marzą o tym by po dniu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Komorniki,wielkopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom bliźniaczy o pow. 123 m2 w na zamkniętym osiedlu Komornikach. Domy połączone są garażami, ogrody znajdują się po przciwnych stronach co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miodowa

Komorniki,wielkopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

599 000 zł169 m² 3 544,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom o modernistycznym charakterze w pierwszej linii zabudowy od jeziora, skrajna działka graniczy ze ścianą lasu. Dom o pow. 169 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł143 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka o pow. 143 mkw. Parter stanowi część dzienną, składającą się z dużego salonu, jadalni, kuchni i toalety. Piętro domu to trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł143 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Sprzedam dom niezamieszkały (200m2), działkę (1441m2) i warsztat (70m2). Nadaje się również na działalność gospodarczą, żłobek, lub przedszkole. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod nr:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

205 000 zł100 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolno stojący o powierzchni 100 m2, położony na działce przylegającej do jeziora o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość ta położona jest w odległości 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

599 000 zł126 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Nowy wolnostojący dom, całkowicie wykończony, na granicy Z lasem! Polecam na sprzedaż do objęcia od zaraz gotowy dom na dużej działce (1151m2) pod samym lasem - widok z okien domu na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł78 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:192 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwukondygnacyjny w spokojnej okolicy Sobięcina. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole (ok. 200m), szkoła podstawowa (ok. 50m), przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom mieszkalny z warsztatem do sprzedaży. Wybudowany w 1939 z czerwonej cegły. Obecnie po kapitalnym remoncie konstrukcyjnym wykonanym 10 lat temu. Okna plastykowe nowe. Warsztat 100 m2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciemne

Ciemne,mazowieckie

720 000 zł320 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom parterowy z użytkowym poddaszem 320mkw położony na zagospodarowanej działce 1214mk w miejscowości Ciemne. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł168 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Prowizję pokrywa sprzedający! Segment w okazyjnej cenie! Po generalnym remoncie. Bardzo korzystny rozkład - na parterze salon z aneksem kuchennym, wc, garaż; na 1 piętrze dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 290 000 zł252 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Piękny "dworek" W otulinie parku chojnowskiego! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zalesie Górne na terenie Krajobrazowego Parku Chojnowskiego. Działka o powierzchni 1058 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wełnowiec

Katowice,śląskie

849 000 zł239 m² 3 552,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Katowice, wełnowiec, w pobliżu opt i Parku Śląskiego, do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej- szereg skrajny z ładna działką. Dom położony jest na prestiżowym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Unikalny Segment na Starych Bielanach z 1926 roku, o powierzchni 220 m2,z , z oryginalnymi sztukateriami i portalami, po kapitalnej renowacji. Przy domu duży, zadbany ogród.