dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

162 000 zł110 m² 1 472,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

P olecamy Państwu dom typu bliźniak o powierzchni 110 m 2, znajdujący sie na działce o powierzchni 2900 m 2 w miejscowości oddalonej 5 km od Morza Bałtyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mąkołowiec

Tychy,śląskie

615 000 zł200 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:951 m²

| nowa niższa cena! ostanie domy! zapraszamy do współpracy! Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży Domu wolnostojącego, znajdującego się na pięknie położonym osiedlu residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niegowa

Niegowa,śląskie

300 000 zł250 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 650 m²

Do sprzedania duży dom o powierzchni 250 m2, do wykończenia, nadaje się pod agroturystykę, położony na działce o powierzchni 16 650 m2 i szerokości 25m (z działki widok na zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Gdynia,pomorskie

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-Sprzedaż lub Zamiana- nowa, niższa cena! 0% prowizji! prowizję pośrednika pokrywa tylko sprzedający nieruchomość! Dom w szalenie atrakcyjnej lokalizacji, na skraju Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bobrowniki Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:965 m²

Tarnowskie Góry- dzielnica Bobrowniki .Na sprzedaż, wolnostojący, dwupiętrowy dom-do zamieszkania, poddasze użytkowe, dach skośny, okna drewniane, ogrzewanie: węglowe, kominkowe. Dach kryty gontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Bełchatów,łódzkie

440 000 zł148 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 148 m2, kubaturze 746,3 m3 na działce 411 m2 położony w bardzo dogodnej lokalizacji obok stadionu (ul. Sportowa). Posiada przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Włodawa,lubelskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Powierzchnia: 120 m2, ocieplony, okna wymienione, wszystkie media z sieci miejskiej, możliwość ogrzewania piecem, przyłącze elektryczne z siłą. Budynek gospodarczy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

675 000 zł227 m² 2 973,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piekary śląskie. Do sprzedania komfortowy dom jednorodzinny, całościowo podpiwniczony z dużym garażem na działce o powierzchni 700 m2. Na parterze salon z jadalnią, oranżerią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Witnica

Witnica,lubuskie

590 000 zł201 m² 2 935,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:772 m²

Oferujemy do sprzedaży dwa domy! - bliźniaczy (pół domu) i wolno stojący z garażem, położone na jednej działce w miejscowości Witnica, 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł152 m² 6 254,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 150 mkw , położony w Ożarowie Mazowieckim w cichej spokojnej okolicy. Dom powstał według projektu Atlas z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Bliźniak, cegła, 5 pokoi, 1 piętrowy, 2010 r. Dom wykonany jest w technologii tradycyjnej: cegła ceramiczna, docieplenie styropian oraz tynk akrylowy, dach pokryty naturalną dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł230 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom wolnostojącyz ogrodem na monitorowanym osiedlu mysłowice dz. Morgi w stanie developerskim. Powierzchnia domu 230m2, działka 675m2, stan deweloperski + dodatki za 70tys zl, i piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kolonia Józefka

Piekary Śląskie,śląskie

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta sprzedaży szeregówki w bardzo dobrej lokalizacji.W salonie kominek i wyjście na ogród, kuchnia ze spiżarką, na piętrze 3 pokoje i łazienka. Budynek podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osowiec

Osowiec,mazowieckie

320 000 zł199 m² 1 608,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Bardzo atrakcyjna cena! Wolno stojący dom w stanie surowym zamkniętym z rozprowadzonymi wszystkimi instalacjami tj. elektryczną, hydrauliczną, grzewczą, kanalizacyjną i alarmową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Świerkami

Arciechów,mazowieckie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

30 min z Warszawy, kierunek nieporet/radzymin; ladny, solidny i przytulny dom Z drewna 75-100 m2, letniskowo-caloroczny z dlugich i grubych drewnianych bali (300x30x12 cm); czesciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

410 000 zł98 m² 4 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Polecamy na wyłączność: dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 92 m2, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, pięknie zagospodarowanej z wieloma nasadzeniami. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radwanowice

Radwanowice,małopolskie

495 000 zł230 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Radwanowice. Do sprzedania dom piętrowy o pow. 200 m2 położony na dużej (18 arowej) działce. Na pierwszym piętrze 3 pokoje,kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze, na parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

350 000 zł135 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:191 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Lęborku o pow. użytkowej 135m2. Znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gołków

Gołków,mazowieckie

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo ładny dom - blizniak w wysokim standardzie wykonania i wykończenia. Dom położony jest w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu Piaseczna- gołków na pograniczu Miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ligota Zabrska

Gliwice,śląskie

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom za tak niewiele!cena do negocjacji! Nowy dom w stanie surowym zamkniętym,w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum miasta.Całość wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kadrowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w okolicy ul Kadrowej. Powierzchnia całkowita 150 m2. Bardzo ładny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter - salon z kominkiem ok 38m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł178 m² 4 477,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:164 m²

Ładnie wykończony segment w okolicy Akademii Obrony Narodowej. Cicha spokojna okolica oddalona od ruchliwej , głośnej ulicy. Segment 3 poziomowy ( każdy po ok 60m2 ) o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł166 m² 7 250,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

1/2 Bliźniaka o powierzchni 165,5m.2 na działce 270m.2, usytuowany na małym kameralnym zamkniętym osiedlu. Zima ogrzewanie wynosi tylko 300 zł miesięcznie. Opis: parter : salon 30m.2 z ,kozą'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

450 000 zł148 m² 3 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładny dom parterowy z użytkowym poddaszem w Lęborku o powierzchni użytkowej 148m2. Znajduje się w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł155 m² 3 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bardzo solidnie wykonany o pow. 155m2 na działce o pow. 635m2/teren ogrodzony i wyłożony kostką. Wszystkie media. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Bardzo dobra cena. Dom jednorodzinny wolnostojący dla rodziny cztero-sześcioosobowej. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym, z dobudowanym garażem dwustanowiskowym, przykryty dachami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

739 000 zł103 m² 7 174,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący położony w cenionej i poszukiwanej przez klientów dzielnicy Grunwald. Dom o powierzchni mieszkalnej 103 m2, podpiwniczenie 103 m2, działka 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł225 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 526 m²

Piękna rezydencja pod samym lasem Z basenem I zagospodarowaną ogromną działką! cena do negocjacji! zapraszamy na bezpłatną prezentację I składanie ofert zakupu! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

669 000 zł230 m² 2 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Duża działka / garaż dwustanowiskowy / wszystkie media miejskie (kanalizacja, woda, prąd, gaz) wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dom o łącznej powierzchni całkowitej 230 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

1/2 Bliżniaka o powirzchni 400m na działce 367m. Opis:Poziom 0 Sala kominkowa 40m Biuro (2 pokoje z łazienką) 22m 2 spiżarnie 16m Garaż(podpiwniczony) 40m Nad garażem służbówka Poziom 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł161 m² 3 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce 602m2. Cicha i spokojna okolica. Wokół tereny zielone. Działka kompletnie uzbrojona, ogrodzona, teren wykończony, kostka brukowa na podjazdach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł228 m² 1 179,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dom na działalność gospodarczą lub zamieszkanie. Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul. Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł150 m² 8 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Ludwinowska w bardzo dobrej lokalizacji, 300 m od ulicy Puławskiej, 1000 m od Lasu Kabackiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazyjnie! cena do negocjacji! Piętrowy domek w dobrej lokalizacji. Dom zbudowany na początku lat 80, zadbany, suchy, podpiwniczony, posesja ogrodzona, brama na pilota. Wystrój starszy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim w bardzo dobrej lokalizacji Miejsce ciche z dobrą komunikacją miejską blisko szkoła, przedszkole, kościół. Powierzchnia działki ok 355 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

2 080 000 zł375 m² 5 546,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży nieruchomość z 2 domami o powierzchni całkowitej: większy 374,5m2 i mniejszy 71m2 na działce 1500 m2 w zacisznej willowej częśći Starego Rembertowa ( Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł180 m² 5 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej ok 180m2. Parter z użytkowym poddaszem wybudowany z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Bardzo dobra lokalizacja - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu interesujący dom o pow. 160m, składający się: na parterze z salonu, jadalni, kuchni, łazienki z wc, garderoby, przedpokoju oraz tarasu.Na I piętrze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miarki

Częstochowa,śląskie

499 000 zł192 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy z bogatą infrastrukturą. Możliwość podzielenia budynku do zamieszkania dwóch rodzin lub wydzielenia części pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ostropa

Gliwice,śląskie

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek przeznaczony i wykorzystywany na działalność handlowo-produkcyjną o powierzchni użytkowej 280 m2. Nieruchomość posiada dwie bardzo duże powierzchnie z osobnym wjazdem, zapleczem.