dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

249 400 zł68 m² 3 689,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! Domy w zabudowie szeregowej w Swarzędzu. Doskonała alternatywa dla domu w Poznaniu. Powierzchnia domu 67 m2. Ogród ok 120 m2. Nowoczesny projekt. Dwie opcje układu parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:174 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Dom szeregowy o pow. 220m2, komfortowo wykończony, przestronny, pięknie umeblowany ( możliwość pozostawienia mebli w cenie domu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

394 000 zł123 m² 3 203,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska - ul.Zimowa, niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł600 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Do sprzedania kamienica w dobrym stanie technicznym przy Rondzie Matecznego. Powierzchnia zabudowy 600 m 2 ( piwnice , parter piętro i strych ). Kamienica z roku 1935 z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

8 200 000 zł1 718 m² 4 772,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zabytkowa, nietuzinkowa, wyremontowana kamienica Z windą. Funkcja użytkowa. Zloklaizowana W strefie biznesowo- handlowej poznania. W pobliżu placu wolności, starego rynku. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skawa

Skawa,małopolskie

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedania drewniany dom z bali 1939 roku do przeniesienia. Dom ma wysokie fundamenty, dwie kondygnacje. Na parterze: 2 duże pokoje 5x5, w srodku kuchnia 5x3, ganek. Na 1 piętrze: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedlecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł199 m² 3 465,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Michałów Grabina leży bezpośrednio przy granicy z Warszawą. Dom znajduje się na ogrodzonym, strzeżonym i dobrze chronionym osiedlu z wjazdem i wejściem przez recepcję. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Masłów

Masłów,dolnośląskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: masłów. Cicha i spokojna wioska w okolicach Trzebnicy, oddalona o ok. 25 km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

850 000 zł219 m² 3 881,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Osoby zainteresowane ofertą proszę wyłącznie O kontakt telefoniczny. Atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, z bardzo dobrym dojazdem do Lublina. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mstów

Mstów,śląskie

460 000 zł138 m² 3 342,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis oferty gm.Mstów ok.Jaskrowa Stan deweloperski domu jednorodzinnego pieknie położonego na lekkim wzniesieniu. Wszystkie instalacje ,łącznie z instalacją co ( bez grzejników) i alarmową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł117 m² 2 981,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

DO sprzedaży dom szeregowy - miedzyń -117m2- piękna okolica nad kanałem bydgoskim- 350 tys. zł Środkowy szereg o powierzchni 117m2 na działce 220m2. Na parterze duży salon, obszerna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Andrychów

Andrychów,małopolskie

150 000 zł114 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom letniskowy położony w miejscowości Targanice Nowa Wieś na działce o pow. 20 ar. Domek 3- kondygnacyjny składający się z parteru, piętra i poddasza, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

400 000 zł124 m² 3 238,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w Brodowie koło Środy Wlkp. - ok. 40km od Poznania. Dom 123,50m2 wybudowany w 2011r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brodowo

Brodowo,wielkopolskie

400 000 zł124 m² 3 238,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

463 600 zł125 m² 3 708,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliżniak 2 połówki. Każdy po 122,12m2. Patrer pow. 72,38m2- salon z jadalnią, kuchnia, korytarz, wc, schowek, garaż. Piętro pow. 49,74m2- 3 pokoje, łazienka. Możliwość zakupu 2 części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

463 000 zł123 m² 3 764,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Poznań, szczepankowo. Bliżniak o pow. 122,12m2. Standard deweloperski. Patrer pow. 72,38m2- salon z jadalnią, kuchnia, korytarz, wc, schowek, garaż. Piętro pow. 49,74m2- 3 pokoje, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł144 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Do sprzedaży segment środkowy w zabudowie szeregowej III kondygnacyjny na działce o pow. 101 m. Osiedle wybudowane w 2011 r. Nieruchomość przebudowana w trakcie wykańczania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł500 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zamiana na inne nieruchomości - mieszkania, grunty, lokale. Rozważymy każdą ofertę wyjątkowy dom dla koneserów ceniących ponadczasową klasykę. 2 km za Ołtaszynem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja! 1 dom w cenie 490 tys, do sprzedaży zostały tylko 3 domy. Villa Flora to kameralne ekskluzywne (tylko 7 domów) osiedle przy ulicy Kwiatowej w Iwinach, tuż obok południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Środmieście

Katowice,śląskie

2 699 000 zł1 728 m² 1 561,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budynkową o powierzchni całkowitej 1728 m.kw. posadowioną na działce o powierzchni 396 m .kw. zlokalizowaną w Śródmieściu Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł152 m² 1 769,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam piętro domu wolno stojącego o pow. całkowitej 152m2. Działka 300m2. Rok budowy 1972r. Rozkład pomieszczeń: - 4 pokoje: 12,43m2; 15,88m2; 12,44m2 i 9,61m2, - kuchnia z jadalnią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Wzgórza Krzesławickie

Kraków,małopolskie

795 000 zł240 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Monochrome poleca piękny dom w Krakowie/ Wzgórza Krzesławickie/ Wadów Mamy na sprzedaż dom z 2007 roku znajdujący się na 11 arowej ogrodzonej ( kute ogrodzenie) pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł146 m² 3 954,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Super oferta - niespełna kilometr od granicy poznania! Nowoczesny w formie i bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w okolicach 500m od Sucholeskiego Ryneczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

500 000 zł195 m² 2 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Kupujesz bezpiecznie pośrednik to gwarantuje. Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworku polskiego, położony w Lednickim Parku Krajobrazowym, w okolicy Lednogóry (gm.Łubowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rowień

Żory,śląskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:673 m²

Oferujemy nieruchomość składającą się z domu i budynku gospodarczego położonych na działce o pow. 673m2. Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyszewo

Wyszewo,zachodniopomorskie

450 000 zł213 m² 2 108,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia-wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający. Przestronny dom parterowy wolnostojący z poddaszem użytkowym, w Wyszewie (gmina Manowo). Dom położony jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

390 000 zł164 m² 2 378,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Dom znajduje się w stanie budowy, planowany termin oddania domu do użytku to listopad 2014r. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Wysogotowo,wielkopolskie

449 000 zł128 m² 3 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% Prowizji od Kupującego Polecam lokal nr2 w budynku energooszczędnym w Wysogotowie przy ul.Wierzbowej. Bardzo spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna; idealna komunikacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł158 m² 3 069,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia. Dobry i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Okazja Polecam na sprzedaż nowy, jednorodzinny dom wolnostojący położony w ciekawej lokalizacji. Budynek znajduje się w spokojnej części Kobylnik, w sąsiedztwie innych nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

365 000 zł265 m² 1 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż nowy i funkcjonalny dom, o pow. całkowitej ok. 260 m2, użytkowej 152 m2 zlokalizowany w gminie Radziejowice, w miejscowości Nowe Budy. Domw stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

400 000 zł137 m² 2 919,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom jednorodzinny W stanie deweloperskim W pobliżu lednogóry. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Lednickim Parku Krajobrazowym, w okolicy Lednogóry (gm.Łubowo). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Prudnik,opolskie

359 000 zł148 m² 2 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Czy nadszedł właśnie moment, w którym postanowiłeś zrealizować marzenie o swoim własnym domu? Lata lecą, dzieci rosną, a Tobie coraz bardziej zaczyna brakować miejsca, które będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

535 000 zł140 m² 3 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Do sprzedaży ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o pow. uż. 140m2 na działce 201m2 na Klecinie. Dom obecnie w budowie - przewidywane zakończenie robót stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cieszkowskiego

Luboń,wielkopolskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży parter domu wolno stojącego o powierzchni 74m.Nieruchomość położona w Luboniu przy spokojnej uliczce w okolicy ulicy Cieszkowskiego.Dom podzielony w poziomie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

650 000 zł165 m² 3 937,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Oferujemy Państwu piękny nowoczesny dom w miejscowości Gogolin. Miasto te położone jest nieopodal zjazdu na autostradę A4. Dom został wybudowany na bardzo ładnym osiedlu w pobliżu którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbrowa Narodowa

Jaworzno,śląskie

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta godna uwagi - dom - jaworzno - dąbrowa narodowa - znajdujący się na działce O powierzchni 478m 2 - możliwość rozliczenia mieszkania dwupokojowego - cena do negocjacji! Do sprzedania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jemielnica

Jemielnica,opolskie

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:805 m²

Bardzo ładny dom w atrakcyjnej części Jemielnicy. Otoczenie to osiedle domów jednorodzinnych, centrum, sklepy, las oraz droga krajowa. Polecam. Oferta wysłana z systemu bck Galactica