dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gliniana

Lębork,pomorskie

199 000 zł97 m² 2 052,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:399 m²

Rezerwacja! O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny wolnostojący parterowy, niepodpiwniczony, znajdujący się w centrum Mostów na zacisznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł175 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Uroczy kameralny domek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 120mkw ( powierzchnia całkowita ok.180mkw ) położony na działce 600mkw w Wesołej Zielonej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł168 m² 5 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania bardzo dobrze położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 168mkw ( powierzchnia użytkowa 150mkw ) na zagospodarowanej działce 482mk + udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

760 000 zł146 m² 5 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa Niższa Cena! Do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący z garażem w miejscowości Karwiany, 2 km od Ołtaszyna. Na parterze znajduje się salon o powierzchni ponad 37m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom wolnostojacy po kapitalnym remoncie okolice Roztoki, jugowej. Dach kryty dachówką Brass, budynek ocieplony stropianem. Drzwi i schody wewnętrzne dębowe. Cały parter - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

850 000 zł164 m² 5 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja! cena do dobrej negocjacji. Spokojne, ciche, malownicze miejsce w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Spokojna cicha i zielona dzielnica domków jednorodzinnych w Siemianowicach Śląskich. Do sprzedania dom wolnostojący w przyjemnej okolicy, cichej i spokojnej, nieopodal terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malinowa

Suchy Las,wielkopolskie

375 000 zł183 m² 2 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom koło Poznania, golęczewo, gmina Suchy Las, solidnie wykonany do stanu deweloperskiego "in minus". Dom położony na działce 621 m2 - 8 km od Suchego Lasu i ok. 15 km od Poznania. Cena 375.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży dom położony w prestiżowej, zielonej i spokojnej dzielnicy piotrowice/podlesie. Rezydencja została wybudowana w 2001, w 2009 został przeprowadzony generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

392 000 zł167 m² 2 347,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w Żorach. Stan surowy zamknięty, wybudowany z białego betonu komórkowego (szer.35,6cm) który nie wymaga dodatkowego ocieplenia, dach dwuspadowy pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:668 m²

Atrakcyjny, niedrogi dom w Dopiewie Polecamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 120 metrowego domu na osiedlu domków jednorodzinnych w Dopiewie. W tym coraz bardziej popularnym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

79 600 zł86 m² 925,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek w nadmorskiej miejscowości. Jest to domek do remontu w zabytkowej dzielnicy Tavernes de Valdigna 5 km od plaży. 2 piętrowy domek o całkowitej powierzchni 86m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Proponuję na sprzedaż dom w pięknej okolicy Izabelin-Hornówek. Działka o powierzchni 1050 mkw zadrzewiona starodrzewiem. Nieruchomość znajduje się w willowej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

850 000 zł284 m² 2 992,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam dużą posiadłość o powierzchni 15 000m2 znajdującą się w Gowarzewie, gm. Kleszczewo. Posesja podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:448 m²

Do sprzedania w pełni umeblowany domek letniskowy położony w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, 11 km. od Kołobrzegu. Domek usytuowany w ścisłym centrum Dźwirzyna, 700 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

510 280 zł151 m² 3 381,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:632 m²

W naszym biurze cena taka sama jak bezpośrednio u dewelopera oraz Zabudowa bliźniacza z podwójnym garażem. Garaż dwustanowiskowy z częścią gospodarczą. Dwa miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:765 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł219 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający atrakcyjna oferta W bardzo dobrej cenie! Dom położony w dzielnicy podmiejskiej domków jednorodzinnych. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Poręba

Poręba,małopolskie

670 000 zł250 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania profesjonalnie wyremontowany dom w atrakcyjnej turystycznie miejscowości Poręba. Powierzchnia całkowita ok. 250m2 na którą składają się piwnice - 40m2, parter 100m2, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka Nagórna

Dąbrówka Nagórna,mazowieckie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

dom wolnostojacy z budynkiem gospodarczym 200m z centralnym polozony 5 km od centrum radomia dojazd asfaltem woda I tel w ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

240 000 zł128 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Dom dwurodzinny na Miedzyniu. Dom całkowicie podpiwniczony. Na parterze znajduje sie pierwsze "mieszkanie" 3 pokoje duże, ustawne o powierzchni 19/19/9,4 m2, kuchnia o pow. 5,75 m2 oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Psarskie

Psarskie,wielkopolskie

254 000 zł100 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Okazja Doskonale położone miejsce do całorocznego zamieszkiwania lub do sezonowego wypoczynku. Nieruchomość położona nad jeziorami przy ścianie lasu. Prywatny pomost i łódź z silnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

290 000 zł208 m² 1 394,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 207,9m na działce 1400m2.Dom z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony. Budowa rozpoczęta w 1998 r. Obecnie stan surowy otwarty.Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bochnia

Bochnia,małopolskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania działka o powierzchni 7,2 ara z domem w stanie surowym zamkniętym około 200 m2(nieodebrana budowa). Dodatkowo mały stary domek(około 37 m2) do remontu lub rozbiórki. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pułaskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł248 m² 2 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem, w zabudowie szeregowej, w doskonałej lokalizacji. Pow. 248 m.kw., działka 1100 m.kw. Doskonała lokalizacja cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł290 m² 3 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bardzo atrakcyjny dom na działce prostokątnej (zbliżonej do kwadratu) o powierzchni 850m2 położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Dookoła las, w pobliżu strumyk, polana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

450 000 zł245 m² 1 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Przy płatności gotówką cena do dobrej negocjacji. Zubrzyca Dolna - u podnóża Babiej Góry na Orawie. Dom 2-kondygnacyjny i podpiwniczony, umiejscowiony na prostokątnej (zbadanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! dom W cenie mieszkania! kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych! Gwarancja wypoczynku i relaksu. Do sprzedania połówka bliźniaka w Olszewnicy Starej koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

999 900 zł278 m² 3 596,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam elegancki dom z dużym ogrodem z basenem, jacuzzi w miejscowości Rogowo. Dom posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Oława,dolnośląskie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oława, osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Norwida. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

240 000 zł90 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:833 m²

Pewla mała - (beskid Żywiecki) - wolnostojący dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 90m2 na działce 833 m2. Dom położony w malowniczym Beskidzie Żywieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

690 000 zł208 m² 3 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

! nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w urokliwej i spokojnej okolicy Góry Siewierskiej (gmina Psary, powiat Będzin). Przedmiotem sprzedaży nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 900 zł200 m² 2 449,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na pogodnie idealny pod inwestycję za jedyne 3.266 ZŁ/M2 - KORZYSTAJ Z OKAZJI Z ! Nieruchomość o powierzchni 150m2 do remontu położona na Pogodnie, idealna pod inwestycję. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

499 500 zł160 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny i funkcjonalny dom przy ścianie lasu z pięknie zagospodarowaną działką .Dojazd drogą asfaltową ostatnie 80m drogą szutrową blisko szkoła ,przedszkole ,ośrodek zdrowia ,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

99 000 zł300 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek letniskowy o powierzchni ok 30 m2 położony w odległości ok 50 m od zalewu Przeczycko-Siewierskiego na zamkniętym osiedlu domków letniskowych w gminie Mierzęcice, obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Istebna

Istebna,śląskie

799 000 zł185 m² 4 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Polecam ładny wykończony dom otoczony lasami z zagospodarowaną działką położony w malowniczej części Istebnej w pobliżu nowoczesny ośrodek narciarski Zagroń i Złoty Groń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

360 840 zł103 m² 3 494,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Parterowa zabudowa bliźniacza. Pokój dzienny z kuchnią, 3 pokoje/sypialnie. Garaż, miejsce na podjeździe. Działki od 445 do 449 m2. Żadnych prowizji, podatku pcc i obowiązku wykupu części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołkowice

Gołkowice,śląskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja Oferujemy Dom z lat trzydziestych o powierzchni ok. 180 m2 położony na działce 15 arowej Materiał budowlany to cegła, kryty dachówką cementową. Dom częściowo podpiwniczony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu parterowy dom o powierzchni 110m2. Budynek z cegły, w całości podpiwniczony z garażem. Dom usytuowany na działce ok. 2500m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

428 000 zł160 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nietypowy, bardzo atrakcyjny bliźniak Polecamy na sprzedaż dwie połówki bliźniaka w bardzo atrakcyjnej architektonicznie spójnej bryle. Jedna z połówek ma powierzchnię 120m2 + 40m2 strychu.