dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł172 m² 4 593,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! Segment środkowy zlokalizowany w Warszawie Wesołej w pobliżu Sulejówku. Powierzchnia 172m2, działka 300m2 wybudowany w 2004 roku w technologii tradycyjnej, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jania Góra

Jania Góra,kujawsko-pomorskie

69 500 zł83 m² 838,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom w Nakle nad Notecią 75m2. 3 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, w połowie podpiwniczony. Dodatkowym atutem jest duża działka 1200m2 i dwa garaże zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szewce

Szewce,dolnośląskie

540 000 zł190 m² 2 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom w Szewcach wybudowany w 2003r. Dom gotowy do zamieszkania działka 700 m2 kuchnia 14 m2 salon 32 m2 sypialnia 18 m2, 14 m2 , 11 m2 łazienka z wc 9 m2 garaż 24 m2 pralnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

340 000 zł119 m² 2 851,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:343 m²

W naszym biurze cena taka sama jak bezpośrednio u dewelopera oraz Podwójne bliźniaki w zabudowie szeregowej. 3 pokoje/sypialnie, pokój dzienny z kuchnią, dwie łazienki. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gminie Strzelce Krajeńskie o łącznej powierzchni 140 m.kw, usytuowany na działce o pow. 1237 m.kw. Dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

420 000 zł165 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Parter ; 60 m salon z wyjściem na taras (przygotowane miejsce w salonie pod kominek), kuchnia(kuchnia nie jest zabudowana), łazienka, weranda. Część gospodarcza parteru :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Potrzebujesz przytulnego domu dla swojej rodziny ? Oczekujesz utwardzonych dróg dojazdowych bo masz dość wiecznie zakurzonego samochodu i trwających budów wokół Twojej działki. Poznaj walory tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony na jednej z najładniejszych ulic Szczawna.Budynek docieplony, nowy dach(elewacja do pomalowania) Na parterze znajdują się: hol, duża kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł78 m² 5 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż bardzo ładny blizniak, polozony jest w Los Altos dzielnicy Torrevieja, i tylko 5 minut od pieknych plaz. Nieruchomosc składa się z zadaszonego tarasu, ktory prowadzi do salonu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

550 000 zł129 m² 4 263,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Szerokie! Nowa inwestycja! Budynek w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja w realizacji - zakończenie III kwartał 2013r. Powierzchnia jednego segmentu wynosiła będzie 129m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom fiński na sprzedaż Sosnowiec Klimontów Na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny, wykonany w konstrukcji drewnianej, rozbudowany, podpiwniczony w całości. W podpiwniczeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 117,2mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kobylniki

Kobylniki,wielkopolskie

3 900 000 zł386 m² 10 103,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 357 m²

Polecam na sprzedaż pięknie położoną rezydencję w Kobylnikach koło Chyb o pow. około 386m2 na działce 12.357m2. Budynek parterowy w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

400 000 zł124 m² 3 238,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w Brodowie koło Środy Wlkp. - ok. 40km od Poznania. Dom 123,50m2 wybudowany w 2011r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, wygodny dom położony wśród willowych uliczek, świebodzic.Dom niespełna dziesięcioletni w stanie idealnym,wykończony wysokiej klasy materiałami. Na parterze salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

| do sprzedania dom 1 piętrowy o pow. około 120 m2 na działce 820 m2,częściowo podpiwniczony. 4 pokoje plus duże poddasze do adaptacji, 2 duże garaże wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

2 450 000 zł240 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 535 m²

Duzy wolnostojacy dom, z bardzo dużą działka i garażem na trzy samochody. Oferta dla inwestora mozliwośc dalszej zabudowy działki o pow. 3535mkw.Na parterze 3 pokoje plus kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,lubuskie

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż dom o pow. 118m2 w zabudowie bliźniaczej. Dom położony w miejscowości Świdnica koło Zielonej Góry na działce o pow. 486m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

5 920 000 zł900 m² 6 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten wyjątkowy dom znajduje się w jednej z prestiżowych części prowincji Castellón, w kurorcie Oropesa. Willa o powierzchni 900m stoi na działce o powierzchni 800 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł118 m² 3 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z ładnym ogrodem i dwoma garażami. Jeden murowanu, drugi blaszny. Dojazd do posesji jest asfaltem a potem 200 m drogą gruntową. Ogrzewanie olejowe, prąd + siła. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

248 000 zł80 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:456 m²

Opis: polecam na sprzedaż Dom w Przemiłowie (okolice Sobótki, blisko Wrocławia) domek murowany wolnostojący o powierzchni użytkowej około 80 m2 ( kuchnio-jadalnia, łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:998 m²

Opis: polecam na sprzedaż dom w cenie mieszkania. Dom parterowy bez podpiwniczenia i garażu z miejscem na dobudowanie garażu lub wiaty. Powierzchnia domu 100 m2, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, blisko lasu wraz z mieszkalnym domkiem gospodarczym. W budynku głownym na parterze: 2 pokoje, kuchnia ze spiżarnią i wc; na piętrze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł116 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:678 m²

Prezentujemy do sprzedaży 8-letni dom położony na 700-metrowej działce na nowym osiedlu na obrzeżach Nowej Soli. Na 116 metrach powierzchni użytkowej rozmieszczono: parter: * wiatrołap * przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 500 zł298 m² 2 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:520 m²

Okazja, odnowiona, dochodowa kamienica w Centrum Mosiny. Na sprzedaż kamienica - 15 km od Poznania. Kamienica 298 m2, 600.000 zł, w ścisłym centrum Mosiny, przy Starym Rynku. Działka 520 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chyby

Chyby,wielkopolskie

1 550 000 zł305 m² 5 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji oferta 0% - Polecam komfortowy dom jednorodzinny w Chybach. Dom stoi na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł300 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom położony na niezwykle urokliwej uliczce Starego Żoliborza, wśród sobie podobnych klasycznych budynków z okresu międzywojnia. - dom ma 3 kondygnacje naziemne i podpiwniczenie. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Polecamy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na działce o powierzchni 371m2 na osiedlu Skorupy. Budynek jest 3 kondygnacyjny, murowany o powierzchni 148m2, częściowo podpiwniczony. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Promnice

Promnice,wielkopolskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do sprzedaży dom wolno stojący położony w Promnicach. Powierzchnia użytkowa domu 110 m2 Powierzchnia działki 1233 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

590 000 zł237 m² 2 489,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Mysłowice Brzęczkowice, proponujemy do sprzedaży 4-ro kondygnacyjny zadbany dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 237m2. Dom położony jest na ładnej, zadbanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kanie

Kanie,mazowieckie

840 000 zł188 m² 4 468,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliżniaczej wybudowany z czerwonej cegły, dachówka ceramiczna, tynk , podjazd na posesję i do garażu wyłożony kostką, brama i garaż na pilota o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ligota

Katowice,śląskie

800 000 zł490 m² 1 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Proponujemy do sprzedaży wolno stojący dom o pow. całkowitej 490 m2, ( pow. użytkowa 180m2), położony w bardzo dobrej lokalizacji w Katowicach Ligocie. Dom jest jednopiętrowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom położony w miejscowości Kryspinów, w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka połozona przy drodze asfaltowej, płaska, o powierzchni 11a, nieogrodzona. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł190 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Dom wolnostojący o pow. ca 180m2 , działka narożnikowa o pow. 605m2. Dom z lat 80’. 2 kondygnacje, dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł190 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom na Osowej Górze. 2 pokoje na parterze - 22m2 i 11m2 oraz kuchnia 10m2 i łazienka 7m2 z wanną. Na piętrze 3 pokoje: 20m2, 11m2, 16m2. Przy największym pokoju na piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:383 m²

Ciekawa propozycja dla osób szukających zacisznego i spokojnego miejsca. Oferta dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 240mkw. Budynek wybudowany w 1980 roku.