dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parter domu Z budynkiem warsztatowym o powierzchni 80m.Dom usytuowany na osiedlu jednorodzinnym,w Smochowicach(lewa strona jadąc od Poznania).Nieruchomość dwu lokalowa,w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Łuków,lubelskie

360 000 zł270 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Łuków, warszawska 25, czwarty budynek za stadionem. Bardzo dobra lokalizacja. Sprzedam dom z działką w centrum Łukowa. 2 piętrowy z poddaszem, piwnica nie wkopana, w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lecznicza

Ustroń,śląskie

850 000 zł304 m² 2 796,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam dom w górach.Dom usytuowany jest w spokojnej,uzdrowiskowej dzielnicy miasta Ustroń z pięknym widokiem na góry oraz jednoczenie w bliskiej odległości od centrum miasta(250m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Żory,śląskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży nowy dom z (parter+poddasze użytkowe) na działce o powierzchni 600 m. Ocieplony.Ogrzewanie podłogowe + grzejniki.Na ścianach gładzie, podłoga na dole- płytki, na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł158 m² 2 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czułów

Tychy,śląskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:880 m²

Uwaga! ogromna obniżka! cena niższa O 100 000zł! nowa bardzo interesująca oferta sprzedaży domu Z basenem! Przedstawiam Państwu do sprzedaży niezwykle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Dom wolnostojący o pow. 200m2 wraz działka o pow. 1600m2. Budynek z cegły, dachówka ceramiczna, okna plastikowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bojków

Gliwice,śląskie

660 000 zł180 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży dom dwurodzinny położony w Gliwicach 5km od centrum miasta w bardzo ładnej lokalizacji, wśród nowej zabudowy. Na parterze znajdują się: salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł161 m² 3 906,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom wolno stojący położony w spokojniej i cichej okolicy poznańskiego Szczepankowa. (niespełna 1000m od Szkoły Podstawowej). Przedmiotem oferty jest dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Poznań,wielkopolskie

69 000 zł35 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę R.O.D. zabudowaną domkiem parterowym na Mimikowie przy ul. Sandomierskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na narożniku uli Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

1 828 125 zł475 m² 3 848,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:435 m²

Powiadomienie O licytacji kamienicy na ul. Limanowskiego 15 W krakowie Zapraszam wszystkich zainteresowanych na oględziny nieruchomości które odbędą się w dniu 26 maja 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Matejki

Zamość,lubelskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wolnostojący dom 110 m2 na działce o powierzchni 511 m2. Lokalizacja: zamość, matejki 33a, osiedle Karolówka. Spokojna dzielnica domów jednorodzinnych. Bardzo blisko sklepów spożywczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Połowa domu w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

285 000 zł86 m² 3 302,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty w zabudowie domów bliźniaczych w Lęborku przy ul. Słonecznej, na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł230 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolno stojący o pow ok. 230 m2 posadowiony na działce o pow. 496 m2, znajdujący się na Woli, blisko ul. Dąbrowskiego. Druga linia zabudowy. Parter domu to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ławica

Poznań,wielkopolskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:804 m²

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni ok. 160 m2 położony na działce 804 m2 w Poznaniu na Ławicy. Dom wybudowany w latach 60-tych z cegły + część z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Witoszów Górny

Witoszów Górny,dolnośląskie

330 000 zł180 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania urokliwy, przytulny dom wolnostojący, przystosowany do zamieszkania dla dwóch rodzin, lub rodziny dwupokojowej, położony w pobliżu nowo budowanych domków jednorodzinnych,ok. 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zarzecze

Katowice,śląskie

400 000 zł136 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

| do sprzedania ostatni bliźniak w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy Katowic - Zarzecze. Dom o powierzchni użytkowej 136 m2 z garażem położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Poznań,wielkopolskie

69 000 zł35 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika, gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę R.O.D. zabudowaną domkiem parterowym na Mimikowie przy ul. Sandomierskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

2 150 000 zł395 m² 5 443,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom W straszynie - sprzedam nowa niższa cena! 2150000 pln.! SUPER OFERTA! Sprzedam : - Komfortowy , wolnostojący, jednorodzinny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pszczyna

Pszczyna,śląskie

229 000 zł106 m² 2 160,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

!Okazja! Dom wolnostojący w Pszczynie! Przedstawiamy Państwu dom w doskonalej lokalizacji Pszczyny o powierzchni użytkowej 106m2. Działka o pow. 516 m2. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wylatkowo

Wylatkowo,wielkopolskie

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 456 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika-gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż dom wraz z działką oraz własnym pomostem. Miejscowość: wylatkowo, gm. Powidz - całoroczny dom Z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

375 000 zł239 m² 1 569,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż do do wykończenia w Dębówce gmina Błonie o pow. całkowitej 239 m2 ; działka 680m2 ; do budowany w latach 90-tych ; Budynek składa się z trzech kondygnacji tzn. parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

620 000 zł270 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży dom położony w Środzie Wielkopolskiej na działce o powierzchni 710mkw, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania i centrum miasta. Droga dojazdowa do działki utwardzona. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:914 m²

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom oddany do użytku w 2010r. w zabudowie jednorodzinnej idealnie nadający się do zamieszkania przez dwie rodziny, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gotartowice

Rybnik,śląskie

430 000 zł143 m² 3 006,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy Państwu dom dwurodzinny w Rybniku Gotartowicach. Powierzchnia domu to 143 m2. Parter: -2 pokoje ( gładzie, panele ) -kuchnia ( kafelki/gładzie na ścianie, podłoga kafelki ) -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gotartowice

Rybnik,śląskie

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Duży dom na sprzedaż! Cena: 430 000 tyś Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom o powierzchni 156 m 2 znajdujący się w rybniku/gotartowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:280 m²

Drewniany domek wieloosobowy całoroczny, ocieplony dodatkowo wełną mineralną o pow.użytkowej około 50 m2. Dwa poziomy poziom dolny 25 m2 i gorny 25 m2 + tarasy. Domek znajduje się na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ligota Zabrska

Gliwice,śląskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 290 m²

Piętrowy dom, 6-pokojowy, wolno stojący. Lokalizacja blisko zjazdu na autostradę a także dogodny wjazd (dwie bramy) na działkę dają spore możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

120 000 zł110 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga okazja! Polecam na sprzedaż dom dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony do generalnego remontu (po pożarze). Budynek położony jest na działce o powierzchni 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gortatowo

Gortatowo,wielkopolskie

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dom o pow. około 210m2 w miejscowości Gortatowo pod Poznaniem. Rozkład pomieszczeń: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

319 000 zł199 m² 1 600,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Dom wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Dom w stanie deweloperskim wybudowany według projektu Archon "dom w Liliach 2". Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

362 000 zł144 m² 2 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Polecam do sprzedaży dom wybudowany według bardzo funkcjonalnego projektu w Szczecinie Załomiu. Dom jest w stanie surowym otwartym ale zadaszonym ( dach pokryty jest dachówką cementową). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

399 000 zł153 m² 2 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! Bliźniak w Bytkowie (gm. Rokietnica) na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu. Połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 153m2 znajduje się na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne

Krasne,lubelskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo atrakcyjna oferta - dom z działką rekreacyjną nad Jeziorem Krasne, dom murowany (do zamieszkania przez cały rok), o pow. 120m2, bliźniak 1/2 - parter wykończony, poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kórnicka

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom położony na działce o powierzchni 1153 mkw. Dom położony przy ulicy Kórnickiej, około 300 m od Starego Rynku (centrum) w Środzie Wielkopolskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

100 000 zł80 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom częściowo do remontu, zabudowa z czerwonej cegły, dach z papy, z domkiem gospodarczym (czerwona cegła). Położenie: krupocin w Borach Tucholski, 300 m do jeziora Branickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Połczyno

Połczyno,pomorskie

940 000 zł320 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 240 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż przepiękną posiadłość położoną w rewelacyjnej lokalizacji w Połczynie. Piękna, zadbana, duża.