dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Zambrów,podlaskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy Dom z przeznaczeniem pod działalność i mieszkanie wykończony +3 Garaże w tym 1 wolnostojący, do zamieszkania, ogrodzony ,2 wejścia ,2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chomino

Chomino,zachodniopomorskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białoboka

Kórnik,wielkopolskie

575 000 zł160 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Bezpośrednio sprzedamy dom w Kórniku. Położony w pobliżu Arboretum i zamku Działyńskich dom z 2007 roku, o powierzchni 160 metrów, jest wolny od wszelkich obciążeń. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł260 m² 1 419,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż Dom Wolnostojący z 2008 roku o powierzchni całkowitej 260 m2. Dom składa się z: parter o pow. 138 m2: salon z kominkiem oraz z wyjściem na taras, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śniadeckich

Gryfice,zachodniopomorskie

375 000 zł106 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dom w Gryficach, w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Dom w zabudowie bliźniaczej. Dwukondygnacyjny. Po modernizacji i znacznym remoncie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

502 000 zł133 m² 3 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 104m.kw., parterowy z poddaszem użytkowym (powierzchnia netto podłóg-ok.133m.kw., powierzchnia całkowita-ok.165m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borki

Borki,mazowieckie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom w bardzo cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Okolica to piękne łąki i duże obszary leśne. Wspaniałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Blisko do Zalewu Zegrzyńskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

530 000 zł132 m² 4 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny w Krzykowie z 2009 r. o powierzchni 100 m2 + 32 m2 garaż. Powierzchnia działki to 1019 m. Pomieszczenia: salon z wyjściem na taras, 3 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 117,2mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego znajdującego się w dzielnicy Dziesięciny w Białymstoku. Dom wybudowany na działce o powierzchni 516 m2. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieruszów

Wieruszów,łódzkie

195 000 zł78 m² 2 511,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! * Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 77,64 mkw. Budynek położony na nowo powstającym osiedlu w Wieruszowie na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

370 000 zł400 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 1262 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym (kamienicą). W budynku znajduje się 7 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł158 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej. (1 segment zarezerwowany). Polecamy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o pow. uż. 158m.kw. w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł253 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Nawet najlepiej zrobione zdjęcia nie oddadzą uroku tego domu! Zapraszamy do oglądania! Prezentowany dom o powierzchni 253m2, usytuowany na działce o pow.559m2. Nieruchomość z 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Skrajna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł138 m² 1 951,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

"dom W morelach". Uwaga: oferta bezpośrednia 0%. Oferta jest prezentowana W opcji bez prowizji dla kupującego, gwarantuje bezpieczeństwo zakupu - każda transakcja Z udziałem biura jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Rybnik,śląskie

365 000 zł300 m² 1 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom (kamienica) z lat 30-tych w dobrej lokalizacji z doskonałym dojazdem. Na parterze układ pomieszczeń daje możliwość prowadzenia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

799 000 zł270 m² 2 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Świetny dom w najlepszej części Bielan Wrocławskich! Możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni! Duża działka - ponad 13 arów! - Działka ma dojazd z 2 stron - można zbudować drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 5200m2 położona w odległości ok. 3 km od Jelcza-Laskowic. Działka zagospodarowana: drzewa, krzewy. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

245 000 zł90 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Sosnowiec-Zagórze dzielnica domów jednorodzinnych! Wyodrębniony lokal mieszkalny! stan domu bardzo dobry! Dla klientów szukających wygodnego i ładnego mieszkania polecamy piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Opis: polecam dom szeregowy na Strachocinie. Powierzchnia całkowita 280 m, powierzchnia użytkowa 190m. Powierzchnia działki 184m. W budynku są 4 kondygnacje. Salon, 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł198 m² 4 035,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:601 m²

0% prowizji dla kupującego! wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Polecam do sprzedaży bardzo ładny nowocześnie zaprojektowany dom na zamkniętym całodobowo strzeżonym osiedlu Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

opis

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kleosin

Kleosin,podlaskie

510 000 zł300 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny położony w dogodnym miejscu wśród domów jednorodzinnych ( dojazd drogą utwardzoną). Dom jest podpiwniczony ( piwnica nad ziemią) - tam znajduje się kotłownia, kuchnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Opis: polecam na sprzedaż dom wolnostojący w cichej okolicy na Klecinie. Dom składa się z dwóch wydzielonych części, obecnie zamieszkałych przez dwie rodziny lecz z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

420 000 zł143 m² 2 928,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Do sprzedania osiem budynków w zabudowie szeregowej w Legnicy Górnej obok Wieliczki.Domy budowane według projektu Archon-Domy w Klematisach z wysokiej jakości materiałów:fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tunelowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:826 m²

| * * * okazja pilna sprzedaż * * * - - - - - - - - obniżona cena O 50.000,00 ZŁ - - - - - - - - Na sprzedaż parterowy dom wolno stojący położony w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu duży dom o pow. 180 m kw. ( może być dwurodzinny) zlokalizowany w Rudzicy. . W pobliżu bliski dostęp do sklepów, szkoły, banku, przystanku autobusowego, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 690 000 zł700 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 507 m²

Okazały, przepięknie urządzony dom, otoczony piękną przyrodą. Każdy z nas chciałby mieszkać w takim miejscu i w takim domu, gdy zobaczycie tą nieruchomość na pewno się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowiecka

Długołęka,dolnośląskie

449 000 zł136 m² 3 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: długołęka, ul. Łowiecka. Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł132 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oleśnica, ul. Północna (boczna ul. Dobroszyckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł136 m² 3 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

290 000 zł115 m² 2 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom w Czarnowąsach. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy na sprzedaż dom W stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok 120 m2 położony na działce 7,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 047,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny w Kiełczowie o powierzchni użytkowej 168,40m na działce 892m. Parter: salon - 40m, kuchnia z jadalnią - 22.4m, sypialnia - 11m, komunikacja - 5.8m, hall -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! białołęka! Ciepły ,przytulny dom w miłym sąsiedztwie, dla rodziny ceniącej sobie spokój i bezpieczeństwo. Dom bez czynszowy,tani w utrzymaniu,ekologiczna pompa ciepła,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

160 000 zł110 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Szanowni Państwo, bardzo ciekawie położony dom wolnostojący około 100m2 w centrum miejscowości Nowe Miasto w powiecie płońskim. Nieruchomość na zagospodarowanej działce 626m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Waryńskiego

Chorzów,śląskie

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja! Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 180m2 / użytkowej 135m2 na działce 300m2 położony w Orzeszu w okolicy ul. Waryńskiego. Doskonale skomunikowany z Katowicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Folwarki

Żory,śląskie

320 000 zł106 m² 3 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z bloczków ytong. Dach pokryty dachówką, tynk cementowo-wapienny. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Koronowo,kujawsko-pomorskie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w zabudowie szeregowej .Blisko Zalew koronowsk i Bory Tucholskie. W ostatnich latach wymiana Okien na plastikowe i pokrycie dachu Blachodachowka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 20 Października

Kórnik,wielkopolskie

329 000 zł160 m² 2 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedam bezpośrednio segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m2 w ścisłym centrum Kórnika. Działka łącznie z domem 130 m2, budynek posiada 3 kondygnacje. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabrze

Zabrze,śląskie

699 000 zł212 m² 3 297,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:569 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Zabrzu, idealny na cele mieszkaniowe jak również prowadzenie działalności gospodarczej. Powierzchnia użytkowa 212m2. Dodatkowo na posesji znajduje się.