dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Skorupy

Białystok,podlaskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Proponujemy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony w zacisznym zakątku osiedla Skorupy. Budynek wybudowany z cegły w 2004r. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł135 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z 2003r na zamkniętym, chronionym osiedlu. Bardzo atrakcyjny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze obszerny salon z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący poniemiecki z cegły o pow.90 m2, częsciowo podpiwniczony, położony na działce o pow. 2500m2. Na posesji stodoła z cegły oraz pomieszczenia gospodarcze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milicz

Milicz,dolnośląskie

195 000 zł130 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom w Sławoszowicach(obrzeża Milicza) z kominkiem, ogrodem, częściowo ocieplony. Własność i odrębność mieszkaniowa ustanowiona notarialnie. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

750 000 zł420 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Polecam na sprzedaż 2 częściowy dom wolnostojący na działce o pow. 1621m2 w Pobiedziskach. Dom wybudowany z cegły i pustaków. Pierwsza część domu o pow. użytkowej 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyry

Wyry,śląskie

550 000 zł140 m² 3 934,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

| do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. blisko 140 m2 położony na działce 520 m2 w miejscowości Wyry. Na nieruchomośc składa się: parter: wiatrołap, kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zaczarnie

Zaczarnie,małopolskie

215 000 zł210 m² 1 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny, wolno stojący położony w miejscowości Zaczarnie gm. Tarnów woj. małopolskie.Budynek w stanie surowym zamkniętym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

355 000 zł202 m² 1 757,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta wstrzymana- umowa przedwstępna dom na medal super lokalizacja, świetny układ pomieszczeń, nowoczesne rozwiązania, bardzo dobra cena! Przeczytaj dokładnie opis, aby poznać wszystkie atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Zalesie Górne,mazowieckie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 300m2 w Zalesiu Górnym w samym sercu Zalesia , położony blisko Ośrodka Wypoczynkowo- wodnego.blisko stacji PKP i PKS. Dom świetnie nadający się zarówno dla rodziny jak i ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mąkołowiec

Tychy,śląskie

750 000 zł187 m² 4 010,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| uwaga! pilna sprzedaż! Przestronny dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej 187,5 m2 położony na malowniczej działce z basenem o pow. 1150 m2 /istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-w pobliżu zjazdu z A-4-kilkanaście minut do centrum Gliwic. Oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

398 000 zł158 m² 2 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł218 m² 4 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na zamkniętym osiedlu w pięknej okolicy - tuż przy Lesie Kabackim, a tylko kilkaset metrów od ul. Puławskiej. Dogodny dojazd do Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Puszczykowo,wielkopolskie

420 000 zł247 m² 1 700,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowany w podpoznańskim Puszczykowie dom bliźniak. Dom posiada 7 pokoi Powierzchnia całkowita to 247 m2. Powierzchnia działki 373 m2. Proponowana cena: 420 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom - Bielsko-Biała - Hałcnów Parterowy domek o pow. ok. 100m2, położony na 5,5a działce, znajdujący się w Bielsku-Białej dzielnica Hałcnów. Dom składa się kuchni, 3 pokoi i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Potrzebujesz większej powierzchni mieszkalnej? Marzy Ci się dom z ogródkiem a jednocześnie chcesz mieć blisko do wszystkich wygód życia w dużym mieście? Proponuję przeprowadzkę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarbiszowice

Skarbiszowice,opolskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Sprzedaż dom Skarbiszowice gm. Tułowice U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Skarbiszowicach o powierzchni ok. 160m2 usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

850 000 zł890 m² 955,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

0%- kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, z podpiwniczeniem oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

2 499 999 zł342 m² 7 309,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom zbudowany osobiście przez właściciela w sposób przemyślany i staranny - indywidualny projekt, stały bezpośredni nadzór nad budową, najlepsze materiały. Nie wymaga żadnych napraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

589 000 zł145 m² 4 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Opis: ostatni duży dom! "nowe horyzonty" to inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Dom nr 16 o powierzchni 145 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł212 m² 1 366,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis: polecam dom bliźniak na Wojnowie o powierzchni całkowitej 211,5m2, powierzchnia użytkowa 116,5m2, powierzchnia działki 350m2. Istnieje możliwoś zamiany na mieszkanie. Max do 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Częstochowa,śląskie

549 000 zł151 m² 3 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Opis oferty nowy segmet wybudowany w 2010r , całkowicie wykończony , wolny od zaraz. Niewątpliwa zaletą segemntu jest polożenie blisko centrum miasta , komunikacji oraz zatoczki na parkowanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

455 000 zł252 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w stanie surowym otwartym, położony ok. 1,5 km od centrum Krzeszowic. Położony na pięknej widokowej 9 ar działce. Wybudowany wg projektu indywidualnego. Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przesieki

Przesieki,wielkopolskie

135 000 zł220 m² 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom położony przy Drawieńskim Parku Narodowym w otoczeniu lasu i jezior. Znajduje się w pobliżu trasy Gorzów Wielkopolski - Wałcz (gdańsk). Działka wokół domu - 24 ary. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni ponad 200 m2. Działka 700 m2, otoczona murem. Dom w świetnym stanie wizualnym i technicznym. W tym roku był odnowiony. Zbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Bielsko-Biała,śląskie

440 000 zł650 m² 676,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Osoby zainteresowane kupnem prosze dzwonic pod   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wytomyśl

Wytomyśl,wielkopolskie

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Polecam do kupienia piękny dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na działce 1843 m2, położony w centrum wsi Wytomyśl oddalonej od miasta Nowy Tomyśl ok 8km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łapy

Łapy,podlaskie

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam Kupię dom w łapach piętrowy murowany w stanie dobrym do 200tys zł z garażem bezpośrednio bez żadnych pośredników oraz biur. Działka min 500m2 (dom bez żadnych obciążeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : garaż,pomieszczenie gospodarcze,pralnia,kotłownia. Pomieszczenia na parterze : holl,kuchnia,salon,łazienka Z wc. Pomieszczenia na piętrze : trzy sypalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

990 000 zł903 m² 1 096,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedania własność nieruchomości położonej w Świętochłowicach zabudowanej kamienicą mieszkalno- użytkową o pow. 902,58 m2. W kamienicy znajduje się 18 lokali (2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kurów

Kurów,małopolskie

249 000 zł110 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Drewniany dom całoroczny z użytkowym poddaszem oraz z zadaszonym drewnianym tarasem. Budynek częściowo podpiwniczony, kryty blachą, o pow. ok. 110m2. Stan techniczny dobry. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania mam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 250m2 na działce 3.1 ara. W domu jest 6 dużych , jasnych pokoi , 3 łazienki , przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Oferta dla klientów tylko Z gotówką.Do sprzedaży budynek piętrowy,częściowo podpiwniczony, DO KAPITALNEGO REMONTU.Dom z 1 strony dolega do drugiego budynku.Na parterze są dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Bliżniak położony w prestiżowym osiedlu Elsam w Konstancinie w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz centrum rehabilitacji. Parter: salon z kominkiem oraz jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Białystok,podlaskie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 300 m2 z pięknym tarasem i działką. Dom wybudowany przy ulicy Wiklinowej w Białymstoku dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

785 000 zł220 m² 3 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szanowni Państwo przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolno -stojącego o powierzchni użytkowej 163 m2. Dom jak z bajki położony w dzielnicy Jaroszówka. Przepiękne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

419 000 zł219 m² 1 914,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Witam i zapraszam do osobistego oglądania dużego domu wolnostojącego, 3 - kondygnacyjnego w Białymstoku. Rok budowy to 1992. Dom jest do zamieszkania jednak wymaga niewielkiego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zarezerwuj już dziś, będzie ich tylko 7 - Budowa komfortowych domów jednorodzinnych rozpoczęła się.Inwestycja zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bańgów Osiedle Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 980 000 zł396 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 148 m²

Magnolia 1 Rezydencja jednopiętrowa Cena 1 980 000zł Powierzchnia: całkowita: 395,5m2, użytkowa: 312m2, działki: 4 148 m2 Dom piętrowy o powierzchni 395m2 usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Negocjuj cenę! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący, jednorodzinny, parterowy o pow. 70 m2 składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dom położony jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij