dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

367 000 zł127 m² 2 889,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

| dom W cenie mieszkania na przedmieściach tychów! kupujący nie płaci podatku pcc oraz wynagrodzenia dla naszego biura! Dom zostanie oddany do użytku w 2013 roku. Oferujemy do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płonka

Płonka,lubelskie

79 000 zł80 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

PO umowie przedwstępnej! Lokalizacja: płonka, gm. Rudnik, powiat krasnostawski, woj. lubelskie Miejscowość Płonka zlokalizowana jest w Gminie Rudnik. Cicha i spokojna okolica w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grel

Nowy Targ,małopolskie

1 000 000 zł340 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Komfortowy dom jednorodzinny.Alarm,Odkurzacz centralny,rekuperator,przygotowana instalacja pod solary,studnia głebinowa,kanalizacja,prąd,ogrzewanie olejowe z możliwością przejścia na gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkińska

Brok,mazowieckie

110 000 zł6 277 m² 17,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Sprzedam dom ( 49 m/2) i budynki gospodarcze (61 m/2) wraz z działką w miejscowości Brok o łącznej powierzchni 0,3277 ha. Działka nr 1663/1. Klasa B-rv,rv,psv,W. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jutrzenka

Jutrzenka,pomorskie

600 000 zł218 m² 2 752,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa luksusowa nieruchomość na kaszubach! dom pracy twórczej W jutrzence. Położenie- 400 km od Warszawy, 100 km od Gdańska w Parku Krajobrazowym Dolina Słupii. Jelenie i sarny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba

Poręba,śląskie

295 000 zł160 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

| dom W porębie! atrakcyjna lokalizacja! W ofercie na sprzedaż dom zlokalizowany w Porębie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Powierzchnia domu 160m2. Dom składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowalów

Kowalów,lubuskie

425 600 zł280 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie. Instalacje: wodna, gazowa, elektryczna i kanalizacja nowe. Dach, elewacja i ściany wewnętrzne nowe. Do posesji należy również sad obsadzony drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

900 000 zł350 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwa domy: wolno stojący o powierzchni 350m2 i 70m2 trzypokojowy z lat 70tych na działce o powierzchni 1000m2 (można dokupić działkę sąsiadującą o powierzchni 820m2 za 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pod połową domu jest podpiwniczenie ,kotłownia , ogrzewanie na miał lub gazowe Pomieszczenia na parterze ; wysokośc pomieszczeń 2, 25 : wiatrołap ,. hal ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Lisi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Struga

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł215 m² 3 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Sprzedaż bezpośrednia. Dom w doskonałej lokalizacji, położony w Sosnowcu w dzielnicy Dębowa Góra, bardzo blisko centrum i z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w okolicach Goleniowa w miejscowości Białuń. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 160 m2, powierzchnia działki 1500 m2. Budynek dwukondygnacyjny, na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

645 000 zł220 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:471 m²

Polecam do sprzedaży dom w pięknej okolicy domów wolno stojących graniczących z lasem o powierzchni całkowitej 220 m2 na działce o pow. 471 m2 w spokojnej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kłodno

Kłodno,pomorskie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży działka letniskowa położona we wsi Kłodno gmina Sulęczyno powiat Kartuski pow.działki 700 m2 na działce wybudowany dom letniskowy o pow. użytkowej 64m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

270 000 zł152 m² 1 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny, trzykondygnacyjny. Znajduje się w Maszewie Lęborskim (oddalonym o 11km od Lęborka)na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

445 000 zł180 m² 2 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjna lokalizacja W super cenie! Polecam nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej połączony garażami położony w Wilczynie Leśnym oddalonym ok. 12km od Wrocławia i 3km

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ruptawa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

263 000 zł110 m² 2 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie jednorodzinnej o powierzchni 110m 2 posadowiony na działce o powierzchni 3400m 2 z czego 1200m 2 jest działi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

156 000 zł180 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Negocjuj cenę! Proponujemy Państwu do sprzedania dom w stanie surowym otwartym położony w miejscowości Ołpiny gmina Szerzyny. Nieruchomość położona w terenach górzystych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okolice: karczunkowska 1 Rodzaj domu: dom wolnostojący Cena: 990000 Powierzchnia: całkowita: 150, użytkowa: 180, działki: 750 m2 Liczba kondygnacji: 2 Liczba pokoi: 5 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

515 000 zł191 m² 2 696,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowka bliżniaka w stanie surowym otwartym z instalacją kanalizacyjną w posadzce ( budynek przygotowany do podlączenia do kanalizacji miejskiej).Wszystkie media miejskie. Dom przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Osiedle "kasztanowy zakątek" super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Polecamy na sprzedaż trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! dom W cenie mieszkania! Gwarancja wypoczynku i relaksu. Do sprzedania lewa połówka bliźniaka w Olszewnicy Starej koło Chotomowa w stanie deweloperskim. Segment o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Maczka

Janów,mazowieckie

750 000 zł251 m² 2 988,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Niska cena ze względu na bardzo pilną sprzedaż. Zapraszamy do obejrzenia domu oraz zaproponowania swojej propozycji cenowej. Dom w wyjątkowo atrakcyjnej podwarszawskiej miejscowości Janów, gm Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszana

Mszana,śląskie

337 000 zł320 m² 1 053,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 009 m²

Posiadamy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym z 2011 roku usytuowany na działce o powierzchni 6009m2 z czego 2000m2 stanowi działkę budowlaną. Dom trzy kondygnacyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:684 m²

Wspaniałe miejsce do zamieszkania. Pełne uroku, zieleni, spokoju i klimatu przedwojennej Warszawy. Tuż przy lasku na Kole. Przedwojenny dom rozbudowany w latach osiemdziesiątych. Na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Okazja!. Pilna sprzedaż. Dom w zabudowie bliźniaczej na Grunwaldzie na sprzedaż! Rewelacyjna lokalizacja! Bardzo blisko sklepy, szkoły, przystanki mpk (tramwaj, autobus), punkty usługowe, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom położony w urokliwej miejscowości Morzyczyn, 400 metrów od jeziora Miedwie. Osiedle mieści się w dogodnej lokalizacji, jedyne 15 minut jazdy samochodem do centrum Szczecina i 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wysiołek Luborzycki

Wysiołek Luborzycki,małopolskie

295 000 zł140 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zachęcamy do zakupu domu po generalnym remoncie wraz z działką 800m2. Dom mieści się w Wysiółku Luborzyckim gm.Kocmyrzów-Luborzyca. 50 metrów od domu znajduje się przystanek autobusu 222.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Bobrownikach. Dom o powierzchni użytkowej 164m2 został całkowicie wyremontowany w 2008 roku. Budynek jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł230 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

1/2 bliźniaka po kapitalnym remoncie w 2007 roku zlokalizowany na Sadybie. Dom dla rodziny 2+1 lub 2+2. Na parterze znajduje się kuchnia z częścią jadalnianą. Z jadalni jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Maczka

Kwirynów,mazowieckie

750 000 zł251 m² 2 988,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł170 m² 1 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:755 m²

Cena do negocjacji. Przedwojenny dom o pow. użytkowej 158 mkw, podpiwniczony, 2-kondygnacyjny z dużym potencjałem. Mogą być 2 niezależne mieszkania. Parter: 3 pokoje o pow. 13 mkw, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

650 000 zł600 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:29 200 m²

0%- kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Rezydencja dwukondygnacyjna z poddaszem , podpiwniczona ( 196,2m 2 - piwnica!) w Nowej Wsi Lęborskiej. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

449 000 zł4 200 m² 106,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość usytuowana w gminie Czarny Bór, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych, produkcyjnych, magazynowych oraz administracyjnych.Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

180 000 zł300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Działka 814 m2 uzbrojona kanalizacja, prąd i woda na działce. Dom o powierzchni 300 m2 stan surowy zadaszony całkowicie podpiwniczony, dwa garaże. Na parterze - trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

570 000 zł115 m² 4 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 115 m, na dużej zadbanej działce o powierzchni 638 m. Posesja ogrodzona jest płotem drewnianym (sztachetowym). Dom posiada jednostanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł157 m² 3 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferta dla świadomego klienta szukającego produktu wysokiej jakości! Design, rozwiązania technologiczne oraz jakość wykonania! Dom w Krzeptowie na nowym osiedlu domów jedno i dwurodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulęcin

Sulęcin,lubuskie

105 000 zł107 m² 983,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,8 m2 z działką o powierzchni 1710m2. Nieruchomość usytuowana jest ok. 5 km od miejscowości Sulęcin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł133 m² 3 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

543 720 zł136 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Nowoczesny dom energooszczędny zlokalizowany w inwestycji Ejtnera w Kobyłce - gotowy do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja Ejtnera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maćkowicze

Maćkowicze,podlaskie

450 000 zł215 m² 2 088,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Do sprzedania nieruchomość - kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 11,5 ha położonych w województwie podlaskim, powiecie siematyckim gmina Mielnik miejscowościach Pawłowicze (3,5.