dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Węglin

Lublin,lubelskie

465 000 zł160 m² 2 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom w zabudowie szeregowej skrajny z dobrym dojazdem w cichej i spokojnej okolicy. Pokoje słoneczne, jasne i ciepłe. Istnieje możliwość wyburzenia ścianki działowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł133 m² 3 242,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych!***0% prowizji*** wynagrodzenie opłaca sprzedający*** Atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł74 m² 4 248,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok 20 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny domek na osiedlu pod Międzyborowem.Możliwość zamieszkania 2 rodzin(oddzielne wejście na górę).Na parterze salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

500 000 zł400 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam dom w Lidzbarku k. Działdowa (woj. warmińsko-mazurskie). W skład nieruchomości wchodzi: zagospodarowana działka, na niej dom piętrowy, podpiwniczony z garażem, ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

342 988 zł78 m² 4 387,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

4-pokojowe mieszkania Z ogródkiem-plewiska! Polecamy naszym klientom mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkami. Mieszkania na małym kameralnym osiedlu. Jest to kompleks 16 mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł270 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu Do sprzedaży w atrakcyjnej cenie! środkowy szereg z 2000 roku, o powierzchni całkowitej 270 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

790 001 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Dom wolno stojący wybudowany w końcu lat osiemdziesiątych, następnie rozbudowany w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych (nadbudowa). Posiada dwa osobne wejścia, dzięki czemu może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawornik

Jawornik,podkarpackie

80 000 zł80 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom dwupokojowy z kuchnią i łazienką położony w malowniczej okolicy. Możliwość zagospodarowania dużego poddasza. Wymarzone miejsce do odpoczynku o każdej porze roku. Dom położy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Miedźno,śląskie

449 000 zł210 m² 2 138,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 248 m²

Sprzedaż pilna!- bez pośredników!( do negocjacji! ) (o F E R T A - D L A - O S Ó B - C E N I Ą C Y C H - C I S Z Ę - I- s P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zaodrze

Opole,opolskie

400 000 zł129 m² 3 100,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja! bez prowizji! Askania oferuje na sprzedaż segment szeregowy w stanie deweloperskim w zachodniej części Opola w super atrakcyjnej cenie. Dom ma powierzchnię użytkową 129m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

340 000 zł130 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny wolnostojący dom w Bierutowie o powierzchni 130 mkw. Dom został wybudowany w 2002 r. z pustaków. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

305 000 zł155 m² 1 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych składająca się z dwóch budynków. Jeden to parterowy dom mieszkalny 3 pokoje, kuchnia, łazienka o powierzchni zabudowy 57 m2. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

780 000 zł265 m² 2 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prawdziwa okazja: pięknie wykończony i w pełni urządzony dom. Gotowy do zamieszkania od zaraz. Nowe okna plastikowe, nowe ogrzewanie gazowe, wyposażona kuchnia. Posadzki z parkietu, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

525 000 zł261 m² 2 011,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa okazja dla osób poszukujących domu z możliwością obcowania z naturą, jedynie 20km od centrum Warszawy. Nieruchomość położona w Olszewnicy Starej na terenie Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Szerokie

Lublin,lubelskie

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bardzo atrakcyjna oferta. Własny dom z działką i garażem w cenie mieszkania. W podpiwniczeniu garaż, pomieszczenie gospodarcze,na parterze salon z aneksem kuchennym, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipińskie Małe

Lipińskie Małe,warmińsko-mazurskie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjna nieruchomość w dobrej cenie! Malownicza, spokojna wieś, z zabytkowym kościółkiem, położona w gminie Prostki w kompleksie lasów, nad rzeką. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 620 000 zł450 m² 8 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dla zainteresowanych .Dokładny opis domu, technologia wykonania i plany pomieszczeń prześlę drogą elektroniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł137 m² 3 175,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Super oferta ograniczona czasowo do końca miesiąca. Niecałe3200zł /mkw! - Domy w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach. Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i ustawny dom bliźniaczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł132 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oleśnica, ul. Północna (boczna ul. Dobroszyckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krubin

Krubin,mazowieckie

295 000 zł145 m² 2 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowo powstałe osiedle domów jednorodzinnych. Działki usytuowane na terenie zielonym w bardzo cichej okolicy, w niedalekiej odległości od Chotomowa. Zgrabny, wygodny parterowy dom dla 4 os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł240 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedazy przedwojenny dom położony w uroczej karkonoskiej miejscowości Borowice.Parter domu to 2 salony z kominkami w tym z jednego salopnu wyjście na ogród, a z drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pilnie0okazja!dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicy ul. Jaktorowskiej.Doskonały dom dla 2 rodzin. Na poziomie 0 znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz garaż z kanałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

343 682 zł78 m² 4 411,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

420 000 zł190 m² 2 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rokietnicy, na działce o powierzchni 445 m2. Całkowita powierzchnia użytkowa około 190 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom wolno stojący na Zacisze bardzo funkcjonalny, wykończony działka zagospodarowana, parter - salon 27 m, biblioteka 14m, kuchnia z jadalnią18m , gabinet 12m, taras letni 30m, ładny przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 m²

Sprzedam pół domu z zabudową gospodarczą w Chwalęcice - kolonia 70m2, działka 13 ar, 3 pokoje, łazienka, kuchnia oddzielna, wc osobno, 3 pokoje. Dom podpiwniczony, po remoncie dach: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

889 000 zł140 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Kup bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 140 m2, zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 424 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

325 000 zł88 m² 3 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Żychlin,łódzkie

38 000 zł100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Sprzedam pół bliźniaka w stanie surowym w dobrym punkcie na działce 460 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom, wolnostojący w Nowej Wsi, o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (trzy pokoje 30 m2, 30 m2,15 m2, kuchnia 10 m2, łazienka i ganek) + garaż wolnostojący 30 m2 i budynki gospodarcze 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszotków

Rzeszotków,mazowieckie

159 000 zł2 818 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Rzeszotkow gmina Paprotnia. Dom wykonany z cegły białej i suporeksu. W mieszkaniu są 3 izby, kuchnia i łazienka.Woda z ujęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zbytków

Zbytków,śląskie

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Cenisz swój czas? nie chcesz przechodzić stresów związanych Z budową domu od podstaw? ta oferta jest właśnie dla ciebie! nowoczesna architektura! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł117 m² 5 042,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:226 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej Z garażem I działką - poznań- smochowice Oferuję do sprzedaży nowe domy - zespół 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 200 000 zł590 m² 3 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Ekskluzywna willa W zalesiu górnym! O K A Z Y J N A C E N A! Teren działki leśnej 1880m2 z drzewostanem iglasto - liściastym ,kształt prostokątny Od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góralice

Góralice,zachodniopomorskie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Otoczony zielenią dom na sprzedaż w Góralicach, w miejscowości oddalonej około 70km od Szczecina, 60km od Gorzowa, 40km od granicy. Nieruchomość poniemiecka, wyremontowana, umiejscowiona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Syberka

Będzin,śląskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Rewelacyjna oferta dla dwóch rodzin. Do sprzedania wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z dwoma osobnymi wejściami o pow. użytk. 130m2. Na pierwszej kondygnacji 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

735 000 zł170 m² 4 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący o powierzchni 170m2 posadowiony na narożnej działce o powierzchni 1012m2 w Naramowicach. Parter: pokój dz ienny( 28m2),pokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płoskie

Płoskie,lubelskie

385 000 zł193 m² 1 994,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

PO umowie przedwstępnej! Lokalizacja: płoskie, gm. Zamość Dobra lokalizacja w podmiejskiej miejscowości będąca idealnym miejscem do zamieszkania. Cicha, spokojna okolica z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuźnica Głogowska

Kuźnica Głogowska,lubuskie

545 000 zł230 m² 2 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gustownie urządzony, piętrowy, wolnostojący dom, położony w bliskim sąsiedztwie dwóch jezior oraz rozległych lasów. Parter: salon(28m2) z kominkiem wykonanym z piaskowca oraz wkładem.