dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Realizacja! prowizję pokrywa sprzedający! oferta idealna również dla dwóch rodzin! Bielszowice-w ofercie dom o pow. ok. 150 m2 (dwie kondygnacje mieszkalne/dwa mieszkania po ok.75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Katowicach Podlesiu w cichej i zielonej części. Dom o powierzchni około 180 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrząca

Wrząca,łódzkie

970 000 zł390 m² 2 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dzień dobry, z powodów osobistych sprzedam dom. Okazja! Tylko 970 tys. zł! W tej cenie dołożę zabytkowy fortepian koncertowy marki Bechstein z 1892 r. (po renowacji wart około 100 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skierdy

Skierdy,mazowieckie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dwa domy Połówki Bliźniaka dotykające się garażami 1 piętro 5 pokoi, poddasze do adaptacji ok. 30 m2. Rok bud 2011 st. Deweloperski. Działki po 500m2. Klimat Zalewu Zegrzyńskiego, lasy, woda. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Realizacja! prowizję pokrywa sprzedający! oferta idealna również dla dwóch rodzin! Ruda Śląska Bielszowice-pogranicze Zabrza i Rudy Sląskiej-w ofercie dom o pow. ok. 150 m2 (dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Osiedlowa

Zielonki-Parcela,mazowieckie

1 495 000 zł349 m² 4 283,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odległość do warszawy bemowo 5km, odległość do przystanku ok 500 m. Nowoczesna bryła, dom wolnostojący z poddaszem użytkowym położony w Zielonki Parcele gm. Stare Babice. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez bialego montażu i podłóg ,gips z agregatu,parapety wewnętrzne i zewnętrzne,parter ogrzewanie podłogowe.,tynk zewnętrzny akryl,okna PCV.Brama przygotowana do automatu i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

430 000 zł135 m² 3 178,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

!Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Katowic, zarzecze. Dom o powierzchni 135,3 m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ojców

Ojców,małopolskie

104 000 zł99 m² 1 050,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Domek Z piękną działką ojcowski park narodowy skałka dojazd z Katowic 1h Pragniemy zaoferować Państwu ofertę godną polecenia ludziom, którzy kochają ciszę, spokój, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł75 m² 4 218,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:121 m²

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 80 m2 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczodrkowice

Szczodrkowice,małopolskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam pilnie wolnostojący dom o powierzchni 120 m2 z rozpoczętym remontem. Wykonano już nowe wylewki, instalacje: elektryczną 3-fazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

135 000 zł140 m² 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom w stanie surowym, wolnostojący,parterowy,kryty blachodachówką,woda i prąd wprowadzone do budynku.Rozkład pomieszczeń -salon z jadalnią,3 pokoje ,kuchnia,łazienka,pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rogalin

Rogalin,wielkopolskie

390 000 zł128 m² 3 035,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

455 000 zł200 m² 2 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się w Białymstoku dzielnica Jaroszówka. Dom wybudowany w 1997 roku w cichej, spokojnej i bardzo ładnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Paprocany

Tychy,śląskie

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Opis nowy dom wolno stojący W tychach.Wybudowany w 2004 roku,pow użytkowa 180m2. Przestronny,funkcjonalny dom parterowy z użytkowym poddaszem położony na działce o pow. 560m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom wolnostojący 1963 rok budowy. budowany z (cegła i pustak ) Do zamieszkania od zaraz .Działka zagospodarowana dwa garażę jeden murowany z kanałem i drugi Blaszak. Dwie kuchnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł360 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż Warszawa Ochota Szczęśliwice super nowoczesna architektura, takich domów jest mało W warszawie:) spokojna okolica, niska zabudowa, park, policja, przychodnia, apteka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniazdów

Gniazdów,śląskie

142 000 zł60 m² 2 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Budynek murowany z cegły ceramicznej wymagający remontu,jak również może nadawać się do zamieszkania.Na posesji znajdują się pomieszczenia gospodarcze.Bardzo ładna i duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł140 m² 2 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiam Państwu dom szeregowy o pow. 140m, składający się: na parterze z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz tarasu (z zejsciem do ogrodu). Na I piętrze: z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Kobylin,wielkopolskie

400 000 zł222 m² 1 798,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Do sprzedaży nowy dom jednorodzinny, wolno stojący, do wykończenia z poddaszem użytkowym oraz garażem dostawionym do bryły domu. Dom znajduje się w gminie Kobylin na ul. Cisowej, 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołaszyńska

Bojanowo,wielkopolskie

250 000 zł320 m² 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolno stojący położony w miejscowości Bojanowo przy ulicy Gołaszyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest na skraju miasta około 150 metrów od trasy A5 (w linii prostej) Budynek "przedwojenny".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł136 m² 3 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający podwyższony standard, wysoka jakość! lokalizacja: długołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

334 000 zł88 m² 3 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Sprzedaż Połowa Domu (parter) Mieszkanie 4 pokojowe z własnym ogrodem, garażem, zadaszoną altaną. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy państwu Połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w Tulcach koło Szczepankowa Dom dwurodzinny-możliwość wyodrębnienia dwóch samodzielnych mieszkań. Na parterze można urządzić samodzielne mieszkanie lub przeznaczyć na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

490 000 zł133 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim. Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej. Dom jest dwukondygnacyjny wraz z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

850 000 zł275 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Budynek wybudowany w 1975 roku. Jest to budynek trzykondygnacyjny w całości podpiwniczony. W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy oraz dodatkowo na działce wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Henryka

Chrzanów,małopolskie

880 000 zł315 m² 2 793,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Do sprzedania pół kamienicy z 1934 roku. Budynek w centrum, przy Al. Henryka - głównej ulicy Chrzanowa, obok um, głównego budynku Sądu w Chrzanowie, 50 m od parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Drobin

Drobin,mazowieckie

85 000 zł120 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu drobnego Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: murowana Standard: dobry Typ podłogi: panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Grodków

Grodków,opolskie

360 000 zł190 m² 1 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Polecam dom o powierzchni 190m2 w Grodkowie. W domu znajduje się 5 pokoi, 2 pokoje o powierzchni 45m2 i 3 o powierzchni 16m2. Kuchnia jasna o powierzchni 12m2 połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom położony jest w cichej okolicy. W pobliżu jest ośrodek zdrowia, kościół, lidl, biedronka oraz budowane są temy warmińskie. W całym domu wymienione są podłogi, okna, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

180 000 zł130 m² 1 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Do sprzedania parter domu mieszkalnego, stanowiącego część zabudowań dużego,poniemieckiego gospodarstwa rolnego.W chwili obecnej są trzy pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Żyrardowie. Ładnie zagospodarowana działka o powierzchni 507 m2. Powierzchnia mieszkalna 90 m2 - na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

******zarezerwowane*******do sprzedania dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej (skrajny szereg). Powierzchnia użytkowa 140m2, działka 320 m2, domu składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam Nowy dom w Józefowie .Stan surowy otwarty , zadaszony bez okien .Na ładnej działce 1400m2. kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł160 m² 3 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Warszawa Wawer (bliski), wał Miedzeszyński -okolica ul. Jeziorowej. Piękna zielona okolica, przytulny i cichy zakątek blisko centrum Warszawy, niedaleko stacja kolejowa i przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 13 Zakrętów

Bielsko-Biała,śląskie

379 994 zł125 m² 3 044,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! rezerwacja! Do sprzedania ostatni z trzech, nowo wybudowanych domów jednorodzinnych projektu dar z pracowni pik (wersja lustrzana). Powierzchnia użytkowa 124m. Działka o pow. 8,2a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jejkowice

Jejkowice,śląskie

285 000 zł180 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tani dom Jejkowice! Przedstawiam Państwu do sprzedania dom w Jejkowicach z 1983r. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 1200 m2, podpiwniczona, działka ogrodzona. Dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kozerki

Kozerki,mazowieckie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania dom 80m2 z działką 960m2 .Wszystkie media brak tylko kanalizacji.[ szambo]. dom aktualnie zamieszkały. Działka ogrodzona , zagospodarowana w dobrej kulturze , liczne krzewy, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedazy śodkowy segment szeregowca w Katowicach Piotrowicach o powierzchni 110m2 wraz z tarasem i ogrodkiem powierzchnia 160m2. Na parterze domu łazienka, salon wraz.