dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, na działce o pow. 3,28 ara. Budynek do remontu, o powierzchni użytkowej ok. 170 m2 z garażem w bryle budynku. Położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonowskie

Kolonowskie,opolskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy wolnostojacy w miejscowosci Kolonowskie wojewodztwo. Opolskie, działka 800 m2 , dom zostal wybudowany w roku 1975 Dom jest caly podpiwniczony , na parterze dwa pokoje , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

325 000 zł121 m² 2 695,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bardzo ładne, funkcjonalne domy W niepołomicach - sprzedaż. W pięknej, malowniczej okolicy Niepołomic rozpoczyna się budowa funkcjonalnych domów wolnostojących między innymi domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

199 000 zł180 m² 1 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Leśny zakątek"! Piękny dom w uroczym miejscu! Wolnostojący pow. uzyt. 180m2 działka 1000m2, z garażem w bryle 27m2 i użytkowym poddaszem, bardzo ładnie położony przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadrzeczna

Łagiewniki,dolnośląskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

sprzedam wolno stojacy dom wlagiewnikach 30 km od wroclawia. dom zadbany remontowany cena do negocjacji , ze wzgledu na to ze przebywam za granica prosze o pozotwawienie nr tel na meila   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość składająca się z trzech budynków o pow. całkowitej 120m2 ,220m2 ,360m2 na działce o powierzchni 1050m2 ,śródmieście okolice Galerii Jurajskiej, i dworca pkp. Nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, z garażem oraz dużym tarasem. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Dom projektowany na indywidualne zamówienie jako jeden z niewielu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Drzonków

Drzonków,lubuskie

1 799 000 zł460 m² 3 910,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Dom wolnostojący W drzonkowie K. Zielonej góry Dom wolnostojący o charakterze rezydencjonalnym o powierzchni całkowitej 520 mkw. oraz garaż wolnostojący dwustanowiskowy z drewutnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

515 000 zł240 m² 2 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolno-stojący z 2000 roku o powierzchni całkowitej 240m2 (użytkowej 132 m2 )położony na działce 1500 m w centrum Żyrardowa. W bliskiej okolicy domu znajduję się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Prądzyńskiego

Łódź,łódzkie

220 000 zł220 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta objęta programem "0% od kupującego" Do sprzedania kamienica do remontu znajdująca się w okolicy ulicy Prądzyńskiego, na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

83 000 zł60 m² 1 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom wolno stojący,piętrowy,bez podpiwniczenia,położony w Sierosławiu na Rodzinnych Ogródkach Działkowych.Sąsiedztwo domów rekreacyjnych,istnieje możliwość meldunku.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

 

 

Cieszyn,śląskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko U nas, oferta na wyłączność. Pilna sprzedaż, niska cena , do wprowadzenia bez nakładów finansowych! cena do negocjacji I dealna oferta domu W bąkowie! Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skierdy

Skierdy,mazowieckie

620 000 zł210 m² 2 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w stanie dewloperskim w zabudowie bliźniaczej, wspólna ściana garażowa wykonana z technologi `ytong`. bez podpiwniczenia .Parterowy z możliwością zabudowy Poddasza.Taras nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błędowo

Błędowo,mazowieckie

310 000 zł123 m² 2 520,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowe osiedle w uroczym miejscu koło Pomiechówka, wokół cisza i spokój, blisko rzeka Wkra. Niedaleko do przystanku pks, dobre połączenie z lotniskiem w Modlinie. Budynki wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oleśnica, ul. Północna (boczna ul. Dobroszyckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta specjalna! oferta 0%. Wynagrodzenie pośrednika opłaca sprzedający. Oferta sprzedaży domu parterowego z użytkowym poddaszem na działce 750m2. w atrakcyjnej dzielnicy Legionowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolno stojacy typu kostka całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 127m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej dzielnicy willowej w Stargardzie Szczecińskim.Dom zaopatrzony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom położony jedynie 8km od ul. Górczewskiej, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Górczewskiej (pętla autobusowa i tramwajowa) zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Roczyny

Roczyny,małopolskie

330 000 zł274 m² 1 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący o charakterze dwurodzinnym o powierzchni 274mkw posiadający 2 niezależne wejścia, z przynależną działką wielkości 10,93ar. Budynek ukończony w 2010roku, III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowo

Lipowo,mazowieckie

534 660 zł190 m² 2 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Budynek blizniaczy usytuowany na terenie zamknietego osiedla,murowany, niepodpiwniczony w stanie deweloperskim .Budynek dwupoziomowy - I poziom Salon,kuchnia półotwarta na salon łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

329 000 zł189 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna. Nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas. Wnętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Okazja! Na sprzedaż dom w trakcie rozbudowy, położony na 17 arowej działce w uroczym zakątku Oławy. Do chwili obecnej wykonano część domu (około 30 %) na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wygoda

Białystok,podlaskie

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom wolnostojący położony na lubianym osiedlu Wygoda w otoczeniu domów jednorodzinnych. Budynek po kapitalnym remoncie-wymina dachu,docieplenie,nowa elewacja. W środku ściany wyszpachlowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 157 000 zł180 m² 6 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 374 m²

Dom sprzedam całkowicie umeblowany stylowe meble holenderskie, wyposażony. usytuowany jest pod lasem przy strumieniu. parter - salon z kominkiem 50m2 , kuchnia oddzielna 10m2 hol 6 m2 , wiatrołap 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 100 000 zł750 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży nowy dom mieszkalny. dzialka 1000m2 pięknie zagospodarowana. Nadaje się pod firmę .Parter dwa duże pomieszczenia po 100 m2. każde , z zapleczem socjalnym ,mogą być na pracownię uslugową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

270 000 zł71 m² 3 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż mały i funkcjonalny domek o pow. całkowitej 70,5m2 , mieszkalnej : 63,5 , posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1000m2 , w gminie Błonie ok. 7km na zachód od Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

645 760 zł161 m² 4 000,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowy dom od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Nowoczesny dom energooszczędny zlokalizowany w inwestycji Ejtnera w Kobyłce - gotowy do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja Ejtnera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

398 000 zł158 m² 2 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: kiełczówek, miejscowość położona 5km Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

!Polecam Państwu niezwykle klimatyczny dom wolnostojący położony w znakomitej lokalizacji w Świętej Katarzynie. Dom położony jest na pięknej dużej działce o pow. 1400m2. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunice

Kunice,dolnośląskie

690 000 zł244 m² 2 827,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Kunicach, 10 km od Legnicy, na nowym osiedlu, 100 metrów od jeziora. Sąsiednie działki z zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Luboń,wielkopolskie

420 000 zł109 m² 3 867,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Luboń - ul. Kościuszki 80. Super lokalizacja. Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w zabudowie szeregowej położony na terenie zamkniętym. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

618 000 zł136 m² 4 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Bezpieczny zakup ta oferta została zweryfikowana przez pośrednika oferta " 3 X 0 zł"- szczegóły Polecam na sprzedaż dom wolno stojący w stylu dworku polskiego, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-