dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Stare Grochale,mazowieckie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na zamieszkałym osiedlu domów jednorodzinnych kampinos park na skraju Puszczy Kampinowskiej. Powierzchnia całkowita - 160 m2, powierzchnia mieszkalna - 119 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Domaniewice

Domaniewice,łódzkie

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 46 m2 położony w Domaniewicach. Pobudowany w 2006 roku z pustaka. Cały budynek ocieplony. Dwuspadowy dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

346 000 zł165 m² 2 096,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:396 m²

Zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, tani w utrzymaniu, solidnie wykonany zgodnie ze współczesnymi standardami , dobrze ocieplony, okna plastikowe, podłogi z drewna, duży taras. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

450 000 zł360 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:824 m²

Kocioł futuro firmy Cichewicz o mocy 25 kw pojemnikiem i podajnikiem ślimakowym na eco-groszek. Do sprzedania duży dom, przygotowany do zamieszkania 2-3 rodzin,po kapitalnym remoncie,wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł262 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment środkowy o pow. użytkowej 215m2 z cegły, podpiwniczony z poddaszem podwyższonym na warszawskim Bemowie. Na parterze salon, otwarta kuchnia i przedpokój, całość ok. 80m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kotulin

Kotulin,śląskie

348 000 zł104 m² 3 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż! okazja! gliwice, toszek! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 104m2, na działce 610m2. Budynek podpiwniczony, po remoncie w 2012 roku, może byc przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opis: polecam na sprzedaż Ville zlokalizowaną w Radwanicach o pow. 270 m2. Powierzchnia działki to 1400 m2. Dom składa się z trzech poziomów: parter 135 m2; kuchnia, salon 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

1 050 000 zł375 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania niewielka kamienica mogąca pełnić funkcję rodzinnej rezydencji położona Ścisłym Centrum Katowic, róg Kościuszki i Szeligiewicza. Ze względu na układ pomieszczeń możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy do zaoferowania Państwu dom w Niepołomicach położony na 5 arowej działce w sąsiedztwie nowych zabudowań. Rozkład pomieszczeń: na parterze salon,kuchnia, jadalnia , pokój toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

199 000 zł70 m² 2 830,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Do sprzedaży połówka bliźniaka w miejscowości Pszczela Wola. Dom z lat 70-tych murowany, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony z przynależną piwnicą o pow. 10,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo rolne- poniemieckie w Gminie Legnickie Pole o powierzchni 65 a. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skrzeszewo

Skrzeszewo,pomorskie

350 000 zł145 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż - Skrzeszewo Żukowskie. Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny położony w atrakcyjnym miejscu Skrzeszewa Żukowskiego. Powierzchnia netto budynku łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

370 000 zł146 m² 2 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta godna uwagi! Dom wolnostojący na pograniczu Śródmieścia i Podgórza, otoczony zielenią położony na działce 850m2. Dach i elewacja nowe. Ogrzewanie c.o węglowe. Parter: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bąków

Bąków,śląskie

269 000 zł136 m² 1 977,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obniżka ceny! super oferta! mamy przyjemność zaprezentowac państwu dom W zabudowie jednorodzinnej zlokalizowany W malowniczej okolicy. Nieruchomość składa się: parter- wiatrołap, holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Dom poniemiecki wolnostojący, parter z poddaszem użytkowym, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 200 mkw, powierzchni użytkowej 120 mkw, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Resko

Resko,zachodniopomorskie

339 000 zł160 000 m² 2,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do kupna dom dwupiętrowy o powierzchni160 m2 znajdujący się w Resku. Nieruchomość ta składa się z: - parter - Salon, kuchnia oraz łazienka z toaletą - I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Bez prowizji! dom na dużej posesji W opolu ul.PRÓSZKOWSKA! Askania Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną o powierzchni 4300m2 wśród zieleni na dalszym Zaodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł153 m² 3 398,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 153m2 użytkowej 119m2 po kapitalnym remoncie w 2006r. Działka zagospodarowana o powierzchni 608m2.Okna PCV z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchatówka

Suchatówka,kujawsko-pomorskie

255 000 zł100 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący W suchatówce bezpośrednio przy lesie! Mam do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 100 m kw na działce 650 mkw. Położony na skraju lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł431 m² 3 828,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom położony w sercu Starego Pogodna przy cichej, spokojnej, ślepej uliczce w której znajduje się jedynie kilka domów. Okolica bardzo atrakcyjna, wokół dużo zieleni, bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Białystok

Białystok,podlaskie

2 100 000 zł364 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Proponujemy Państwu komfortową rezydencję zlokalizowaną na obrzeżach miasta w miejscowości Halickie. Budynek z 2002r o atrakcyjnej bryle z licznymi tarasami, doskonale wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowa

Borowa,łódzkie

220 000 zł182 m² 1 208,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom 182 m2. na działce 900m dom w stanie surowym zamkniętym działka ogrodzona dojazd asfaltowy, w pomieszczeniach rozciągnięta elektryka i częściowo glazura w łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

389 000 zł211 m² 1 843,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Pilnie sprzedamy! Budynek dwukondygnacyjny - ( na obecny stan wybudowania możliwość zamieszkania przez dwie rodziny ) Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 152m2 {całkowitej 360m2}

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różankowo

Różankowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowy dom wybudowany 2008 roku w niewielkiej odległości od centrum miasta., przy drodze asfaltowej. Składa się z salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, wc, a także pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom nad morzem z bardzo dobrze prosperującą działalnością wynajmu pokoi z łazienkami przez cały rok. Parter - samodzielne mieszkanie salon, kuchnia, przedpokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł75 m² 4 537,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Nowa inwestycja W plewiskach, spełnia kryteria programu "mieszkanie dla młodych" Nowa inwestycja 16 mieszkań w zabudowie szeregowej na małym ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:927 m²

Nieruchomość położona w Prawiednikach.Dom z projektu firmy Z500 - Z200 to komfortowy dom parterowy z garażem dwustanowiskowym dostępnym od frontu budynku. Elewacje i bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

170 000 zł2 300 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny, zadbany dom na dużej , pięknej działce. Cicha , spokojna okolica. Do sprzedaży klimatyczny, drewniany dom o powierzchni ca 120m2 na działce 2300m2 w miejscowości Zawiszyn gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do kupna nieruchomość znajdującą się w Gryficach jest to dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Poddębice,łódzkie

450 000 zł208 m² 2 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w Poddębicach (województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowalowa

Kowalowa,dolnośląskie

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Parterowy dom wolnostojący w okolicach Mieroszowa. dom podpiwniczony w całości - kotłownia 2 pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Parter - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

255 000 zł70 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:628 m²

Realder nieruchomości prezentuje do sprzedaży wolno stojący dom poniemiecki położony w Starym Kisielinie. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 628m2. Ma powierzchnię ok. 70m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

87 000 zł120 m² 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Bardzo atrakcyjna cena! dom wolno stojący położony ok. 600 M od jez. Rakowo I ok. 800 M od jez. Komorze 0 % prowizji od kupującego! Dom wolnostojący o pow. użytkowej 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

794 185 zł143 m² 5 553,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 143,01m2 na działce 973m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:840 m²

Okazja. Do sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym (wykonanym w technologii kanadyjskiej), który to budynek z łatwością można przerobić na mieszkalny. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

595 000 zł210 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący w spokojnej okolicy Szczawienka.Dwie kuchnie,trzy łazienki, nadaje się na dom dwurodzinny. :dodatkowe informacje Ogrzewanie: co gazowe Kanalizacja: tak Okna: nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Niskie koszty utrzymania, rachunki za ogrzewanie nie przekraczały 500 zł miesicznie. Piękny, obszerny dom położony przy jednej z willowych ulic Szczawna Zdroju.Parter domu stanowi otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł330 m² 14 393,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:379 m²

Dom wolnostojący składający się trzech kondygnacji. Dom został wybudowany od podstaw, składa się z: przyziemia 80 w którym jest garaż na jeden samochód i przed wjazdem na drugi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

840 000 zł250 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250m2 (użytkowa 155m2) położony w Skierdach, jedynie 20km od centrum Warszawy. Na parterze odnajdziemy przestronny salon 30m wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

432 500 zł117 m² 3 696,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Polecam dom jednorodzinny (segment zewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 116,3mkw,w tym wykończone w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

198 000 zł120 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

W ofercie sprzedaży poniemiecki dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 80m2 w malowniczej turystycznej miejscowości w okolicy Myśliborza - 13km od Myśliborza,20km od Pyrzyc.Dom.