dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

849 000 zł330 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam luksusowy dom urządzony z klimatem o powierzchni mieszkalnej 160 mkw oraz ok 170 mkw niemieszkalnej tj. garaż, basen, pomieszczenia gospodarcze i biurowe w Bielsku Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzembowo

Strzembowo,mazowieckie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Witam, sprzedaję bezpośrednio mały dom mieszkalny na działce w miejscowości Strzembowo, w gminie Naruszewo, nieopodal Płońska. Nieruchomość jest położona pośród malowniczych, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 200 000 zł330 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Rodzaj oferty: sprzedam, - status oferty: aktualne - Kategoria oferty: dom jednorodzinny, rezydencja - Typ własności: hipoteczne - Lokalizacja: konstancin - Jeziorna / Solec, ul. Parkowa - Metraż (m2): 330.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Trzebiesławice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

389 000 zł110 m² 3 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy, wolnostojący dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek częściowo podpiwniczony, po generalnym remoncie kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,śląskie

360 000 zł127 m² 2 834,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 127,00 mkw w Jaworzu. Budynek położony na ładnej, działce o powierzchni 488,00 mkw. Dom wybudowano z pustaka ceramicznego. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipków

Lipków,mazowieckie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Lipkowie gm Stare Babice, położony zaledwie 7 km od granic Warszawy Bemowo, dobry i szybki dojazd zarówno autobusem jaki samochodem. Blisko las kampinoski (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam komfortowy dom o powierzchni użytkowej 200 mkw w Bestwince na ładnej, zagospodarowanej, ogrodzonej działce o powierzchni 1780 mkw. Dom wybudowany w 1998 roku z cegły typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

750 000 zł198 m² 3 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Z 2010 roku W centrum żor tylko w D.S. Plus Nieruchomości. Oferujemy Państwu dom wolno stojący położony w prestiżowej dzielnicy Żor. Budynek posadowiony na działce 1000m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gostyń

Gostyń,śląskie

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam mieszkania usytuowane w Gostyniu w zabudowie bliźniaczej. Apartament o powierzchni 70 mkw 2-kondygnacyjny usytuowany na działce o powierzchni 170 mkw. Parter: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł112 m² 4 098,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej 4 pok. 112 m2. działka 360 m2. Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie szeregowej oraz 2 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

799 000 zł249 m² 3 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Bardzo dobra lokalizacja. Dom wolnostojący położony na Lipniaku! Działka o regularnym kształcie z dwoma wjazdami na posesję. Garaż wolnostojący wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch domów o łącznej Powierzchni 250 m 2 znajdujących się na jednej działce o powierzchni 4000 m 2 mieszczących się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cybisa

Opole,opolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy, ekskluzywny dom W opolu-grudzicach! (0% prowizji) Askania oferuje na sprzedaż nowy dom wolnostojący zlokalizowany na działce 6-arowej (niezabudowany widok) w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Nowa super cena za piękną nieruchomość w Oleśnicy! Oferujemy Państwu do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczo - garażowym oraz dużym terenem przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

699 000 zł272 m² 2 569,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Gorąco polecamy obniżka O 51 000tys. Polecamy Państwu do kupna dom wolno stojący mieszczący się w Gryficach, o powierzchni całkowitej 274 m2, a użytkowej 220 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brynów

Katowice,śląskie

850 000 zł231 m² 3 679,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis: polecam Wolnostojący dom jednorodzinny z 1994r, po kapitalnym remoncie w 2010r. Dom piętrowy, podpiwniczony. Poziom I: garaż i piwnica (pralnia, kotłownia), poziom II: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Atrakcyjny bliźniak w Bezrzeczu z pięknym widokiem. Do sprzedaży bliźniak w Bazrzeczu o pow. 150m2, działka 610m2. Bez skosów. Dom w standardzie deweloperskim. Konstrukcja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

60 000 zł100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Polecamy Państwu kupno domu typu bliźniak o powierzchni 100 m 2 znajdujący się około 5 km od Gryfic. Do domu przynależy działka o około 2000 m 2. W nieruchomości tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

460 000 zł162 m² 2 839,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Do zaoferowania posiadam zadbany, przytulny dom z przepieknym widokiem w cichej i spokojnej okolicy. Dom jest kompletnie ocieplony, na oknach zamontowane zostaly rolety. Dom sklada sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rososza

Rososza,łódzkie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Klasyczny dom wolnostojący z dachem dwuspadowym z garażem w bryle. Powierzchnia ok. 140m2, powierzchnia działki ok. 4800m2. Zlokalizowany w malowniczej oddalonej od Łodzi miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł258 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Duży segment narożny Z ładnie zagospodarowanym ogrodem W cichej, spokojnej okolicy józefosławia Do sprzedaży duży, narożny segment w cichej, spokojnej okolicy Józefosławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

499 000 zł196 m² 2 545,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam atrakcyjny dom pod Białymstokiem - zaledwie 13 km do dworca pks. Wolnostojący dom z poddaszem użytkowym o ładnej bryle i funkcjonalnym, przemyślanym rozmieszczeniu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł123 m² 3 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) zlokalizowany w sercu Pogodna przy jednej z głównych ulic. Dom pomimo iż jest do remontu ma ogromny potencjał. Idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł471 m² 2 653,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa oferta! Piękny, duży, wygodny dom położony w niezwykle malowniczym otoczeniu, na pograniczu Bydgoszczy i Lisiego Ogona. Budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów: mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

5 000 000 zł1 050 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:411 m²

Oferta dla inwestora! Oferujemy do sprzedania atrakcyjną, dającą duże możliwość, 5 kondygnacyjną kamienicę, zlokalizowaną w spokojnej okolicy ul. Retoryka (kraków/śródmieście). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 200m2 (użytkowej 150m2)- lublin Dzbenin. Stan wybudowania: surowy otwarty. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Działka o powierzchni 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł158 m² 2 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom - Bielsko-Biała - Lipnik Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 158 mkw. położony na 5-arowej działce. Budynek parterowy z przyziemiem i użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

179 000 zł164 m² 1 091,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:701 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania zupełnie niezależną 1/2 części domu o powierzchni 164mkw, usytuowanego w ścisłym centrum Szczyrku. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pniów

Pniów,śląskie

250 000 zł275 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom - bliżniak. Stan surowy otwarty zadaszony. Oba budynki o pow. całkowitej po 275m/2 w tym garaż. Działka przynależna to 548m/2 dla jednego i 500 dla drugiego budynku.Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

620 000 zł198 m² 3 131,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! dom W centrum do zamieszkania! Oferujemy Państwu na sprzedaż wolno stojący dom położony w centrum Żor. Dom posadowiony na około 4 arowej działce, ładnie zagospodarowanej. Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Barcząckie

Budy Barcząckie,mazowieckie

550 000 zł160 m² 3 426,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Sprzedam bezpośrednio piękny dom jednorodzinny w Budach Barcząckich koło Mińska Mazowieckiego (tylko 45 km do Warszawy). Powierzchnia całkowita 160,51 m2. (powierzchnia użytkowa 119,99 m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

610 000 zł260 m² 2 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szklarska poręba Dom - 3 kondygnacje+poddasze,działka o pow.480 m kw. Parter-pokój-24m.kw,pokój-13m kw,kotłownia-11m kw,korytarz-3m kw,garaż-17,7 m kw,schowek na narzędzia-4m kw, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Miszewo

Nowe Miszewo,mazowieckie

390 000 zł180 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Z powodów zdrowotnych sprzedam Piękny,duży i przestronny dom wolnostojący na osiedlu domów jednorodzinnych niecałe 14 km od Płocka (podolszyce)w Nowym Miszewie. Dom posiada 3 sypialnie na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł189 m² 2 534,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Doskonała lokalizacja, nowoczesna i funkcjonalna architektura, najwyższej jakości materiały to atuty inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzczonów-Folwark

Krzczonów-Folwark,lubelskie

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 379 m²

Mamy do zaoferowania dom w urokliwym miejscu w Krzczonowie na terenie Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego. Dom o powierzchni użytkowej: parter 110m2 oraz poddasze do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krążkowy

Krążkowy,wielkopolskie

220 000 zł106 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Polecamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Krążkowy. Dojazd do centrum Kępna w 3 minuty! Nieruchomość znajduje się na zadbanej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

449 000 zł192 m² 2 344,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania segment, skrajny w zabudowie szeregowej. Położony w cichej, spokojnej i okolicy. Działka o powierzchni 370 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Doskonale zlokalizowany budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim w uroczej dzielnicy Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Nowa super cena za dom w Oleśnicy! Oferujemy Państwu do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczo - garażowym oraz dużym terenem przyległym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł138 m² 4 702,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-