dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artyleryjska

Częstochowa,śląskie

475 000 zł170 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Teraz w niższej cenie! Dom wolnostojący z 2004 r., właśnie odświeżony, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 metrów, plus garaż, strych, kotłownia i taras. Ciekawa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Folwarecka

Żory,śląskie

285 000 zł171 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zakupu domu bajkowy z garażem powierzchnia netto 140 m2 plus garaż, kotłownia. Cena domu w stanie surowym zamkniętym. Bezpośredni zjazd z ulicy Folwareckiej - pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zaciszna

Malbork,pomorskie

350 000 zł265 m² 1 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:571 m²

Duży dom do wykończenia. Składający się z dwóch segmentów. I -oddany do użytku jako mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 + suterena o powierzchni 55m2 na działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drogomyśl

Drogomyśl,śląskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom do zamieszkania Aktualnie nieruchomość w stanie deweloperskim. Możliwość zamieszkania do dwóch miesięcy. Wykończony według Państwa oczekiwań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Tarczynie w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia całkowita 170 m2, użytkowa 130 m2, działka 1000 m2. Na parterze salon z kominkiem, kuchnia w zabudowie otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotórz Wielki

Kotórz Wielki,opolskie

550 800 zł174 m² 3 165,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Nowy dom na sprzedaż w Kotorzu Wielkim U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Do sprzedania nowy dom z 2013r. o pow. użytkowej 174 m2, położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonki-Parcela

Zielonki-Parcela,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odległość do warszawy bemowo 5km, odległość do przystanku do500 m. Nowocześnie urządzony i bardzo funkcjonalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (projekt akacja II) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł155 m² 4 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny solidny dom położony tuż pod Wrocławiem w Wilczycach.Parter to duży salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do ogrodu,ładna kuchnia ze spiżarnią,pokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

370 000 zł307 m² 1 205,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej 307 m2. W chwili obecnej w stanie surowym zamkniętym, z możliwością doprowadzenia po uzgodnieniach do stanu developerskiego. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł198 m² 1 845,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! sprzedam dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 197,80 mkw położony w Bestwinie zaraz przy granicy z Komorowicami. Nieruchomość zlokalizowana na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęczna

Łęczna,lubelskie

320 000 zł4 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z garażem, który znajduje się na działce o powierzchni 4000m2. Budynek mieszkalny 105m2 użytkowych -dom ocieplony, nowe okna, centralne ogrzewanie, media zapewnione można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

460 000 zł132 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy wolnostojący dom w stanie deweloperskim w Dąbrowie Górniczej- strzemieszyce Wielkie. Powierzchnia domu to ok 132 m.kw, pow działki ok 600 m.kw. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

1 150 000 zł296 m² 3 885,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nową komfortową rezydencję o powierzchni 296 mkw w Gostyniu. Nieruchomość wybudowana w 2011 roku na działce o powierzchni 1128 mkw. Budynek wybudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnica Leśna

Rybnica Leśna,dolnośląskie

330 000 zł500 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję dom umiejscowiowny w przepięknym wiejskiskim krajobrazie. Dom wielopokoleniowy, duży.Na parterze umiejscowione są 2 kuchnie z oddzielnymi pokojami, łazienka z WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąków

Bąków,śląskie

375 000 zł140 m² 2 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Bąków. Dom z roku 2005 posadowiny jest na działce o powierzchni 11,88m2. Powierzchnia użytkowa domu to około 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa domu we Wrocławiu na Zalesiu położonego przy cichej spokojnej uliczce.Na piętrze znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka z wc,przedpokój oraz taras.Na poddaszu są 2 pokoje,łazienka,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karnice

Karnice,zachodniopomorskie

250 000 zł145 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości oddalonej 12 kilometrów od Gryfic i 13 kilometrów od Rewala. Powierzchnia mieszkalna domu to 145 m2 , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł133 m² 3 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

336 200 zł220 m² 1 528,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowo budowany dom wolnostojący w atrakcyjnej okolicy, blisko granic Lublina. Działka w ładnym plenerze, duża, nasłoneczniona .Droga dojazdowa utwardzona a w niedalekiej przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Łódź,łódzkie

460 000 zł271 m² 1 697,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny z dużym tarasem wybudowany w 2011 r. o powierzchni użytkowej 128 mkw. W budynku znajduje się również garaż o pow. 20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Lipkowie gm Stare Babice, położony ok 7 km od granic Warszawy Bemowo. Zbudowany w 2006 roku w technologii tradycyjnej -murowanej. Ściany trzywarstwowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łubniany

Łubniany,opolskie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Askania Nieruchomości oferuje piękny, duży i ekskluzywny dom do sprzedaży, usytuowany w spokojnej okolicy w Łubnianach (14 km od centrum Opola). Dom jest dwupiętrowy z klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom w zabudowie szeregeowej poniemiecki po kapitalnym remoncie na osiedlu Maślice. W piwnicy pokój ,łazienka z prysznicem dodatkowa kuchnia,przedpokój szafy w zabudowie. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: dom o powierzchni 150m2, położony na 800m2 działce. Dom w formie apartementowca z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł136 m² 4 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do sprzedaży wolnostojący, piętrowy dom położony w spokojnej okolicy. Budynek z cegły, wybudowany w latach 70-tych, bez podpiwniczenia,otynkowany z zewnątrz.Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży rezydencję o powierzchni użytkowej ok. 540 m2 w Puszczykowie w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Budynek położony jest na działce o powierzchni 2340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

620 000 zł160 m² 620 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy Z widokiem na tatry. Do sprzedania domy drewniane całoroczne , położone nad Jeziorem Czorsztyńskim na granicy Gorczańskiego Parku Narodowego w miejscowości Huba. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł270 m² 5 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wolnostojący dom o pow: 240m.kw na działce 850 m.kw w Wawrze. Atrakcyjny, nie tuzinkowy, bardzo funkcjonalny wykończony w wysokim standardzie. Działka starannie utrzymana, porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł261 m² 1 911,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:965 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie lub dom we Wrocławiu, w rozliczeniu przyjmę mieszkanie we Wrocławiu Budynek wolnostojący z 2003r., parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeleńskiego

Kraków,małopolskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:973 m²

Sprzedam dom w Bronowicach Małych na ulicy Władysława Żeleńskiego. Działka pięknie zagospodarowana. Ogród , drzewa owocowe , altana , budynek gospodarczy. Dom posiada duży basen murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 120mkw w Czechowicach-Dziedzicach. Dom położony jest na działce o powierzchni 1300mkw. Dach dwuspadowy o drewnianej konstrukcji, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamiennogórska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na Złotnikach o pow. 200 m2. na działce 865 m2 zagospodarowanej zielenią. Możliwość zrobienia trzech osobnych mieszkań ponieważ są trzy niezależne wejścia.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł296 m² 2 867,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowy komfortowo wykończony dom, bardzo atrakcyjnie położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom solidnie zbudowany z bloczków silka, (dom energooszczędny), na dachu dachówka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:947 m²

************piękny dom W spokojnym I zielonym miejscu********* Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch osobnych budynków; domu wolnostojącego oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł156 m² 1 793,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom o powierzchni użytkowej 95,59 mkw w Kaniowie. Budynek wybudowowany z pustaka silka (180 mm), dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy pokryty gontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł196 m² 4 064,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedania dom - oddany do użytku w 2014r. o powierzchni 195,6m2. usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych w bardzo spokojnej i cichej części Ursus - Gołąbki Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pasieka

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży domu na cel mieszkaniowy lub dla firmy - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony przy cichej ulicy na Poznańskich Winogradach. Połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł189 m² 3 169,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Dom solidnie zbudowany, ocieplony, wykończony z dbałością o szczegóły. Atrakcyjna lokalizacja, wokół dominuje nowa zabudowa jednorodzinna. Działka ładnie zagospodarowana, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Na ogrodzonej działce o powierzchni 1024mkw (17mx60m) wybudowany na początku lat osiemdziesiątych dom (100mkw). Budynek wykonano z betonu.