dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom murowany parterowy z mozliwoscią adaptacji poddasza połozony w miejscowosci Szewna( 6km od centrum Ostrowca)na działce o pow. 2000m2.Powierzchnia użytkowa parteru 80m2(3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł1 013 m² 3 950,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| oferta tylko u mnie! Kamienica z 1930 roku położona blisko Saskiej Kępy. Budynek mieszkalny wielorodzinny jest zlokalizowany w ciągłej zabudowie mieszkaniowej wzdłuż głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Dębówka

Dębówka,lubelskie

889 000 zł300 m² 2 963,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Bardzo ciekawy,ładny dom zlokalizowany tuż za granicami Lublina, w spokojnej okolicy. Oryginalne wnętrze, ładnie rozplanowane pomieszczenia, duża kuchnia połączona z jadalnią wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Kamienica na Czyżkówku. Budynek wolnostojący odnowiony, ocieplony, prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Powierzchnia działki 1530 m2, teren ogrodzony. Powierzchnia użytkowa budynku 300 m2. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł104 m² 4 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

- idealna alternatywa dla osób szukających mieszkań W apartamentowcu - Doskonale zlokalizowane 2 poziomowe mieszkanie z ogródkiem w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wolnostojący dom zlokalizowany w cichej i spokojnej części Bezrzecza. Na powierzchnię 220m2 składają się tak naprawdę dwa domy połączone ze sobą korytarzem ale z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień

Rąbień,łódzkie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Numer oferty w biurze: con003136 Do sprzedaży piętrowy dom o pow. 120 m2 ( użytkowej 90m2 ) usytuowany na działce o pow. 500 m2 w Rąbieniu. Dom składa się z: -salon o pow. 17,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

474 000 zł140 m² 3 385,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Śliczny słoneczny dom wolnostojący z 2003r. w Łochowicach. Dom wolnostojący o powierzchni 140/120 m2 na działce 785 m2 w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek jest wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

530 000 zł180 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowy dom wykończony pod klucz w sielankowej okolicy! Askania oferuje na sprzedaż atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Dębskiej Kuźni. Nieruchomość posadowiona jest na 16 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bonaparte

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Nieruchomość stanowiąca działkę o powierzchni 1850 m. kw. zabudowana dwoma domami wybudowanymi w 2006 roku i wykończonymi w wysokim standardzie. Większy dom o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opolska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł81 m² 4 415,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 16178 doskonała lokalizacja * spokojna okolica * duży garaż wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

315 000 zł115 m² 2 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W przeźmierowie! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 115 mkw położony w Przeźmierowie. Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świerzno

Świerzno,zachodniopomorskie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:664 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni - parter 100 m2 i poddasze około 80 m2 , znajdującego się w odległości 2 kilometrów od Gostynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

| do sprzedania nowo wybudowany, pięknym dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie okolice ul. Tynieckiej, kostrze. Parterowy dom z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

710 000 zł450 m² 1 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 450m2, usytuowany na działce o powierzchni 1000m2. Nieruchomość budowana z pustaka ceramicznego maxx, dach kopertowy kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uroczy dom w przepięknej okolicy. Borówno koło Bydgoszczy. Domek ocieplony, częściowo wykończony. Powierzchnia użytkowa 165m2. Powierzchnia działki ok. 1000m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł188 m² 5 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy praktyczny dom o bardzo ładnej architekturze. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów najwyższej jakości. Stan deweloperski. Do wykończenia pozostaną podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

620 000 zł211 m² 2 938,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom z basenem w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Poznania Polecam wolnostojący dom na działce 1002m2 położony w Siekierkach pod Kostrzynem. Dom piętrowy wymurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Palędzie

Palędzie,wielkopolskie

379 000 zł118 m² 3 211,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski o powierzchni 118 m2, zlokalizowany w miejscowości Palędzie gm. Dopiewo. Powierzchnia działki 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Rzakta,mazowieckie

680 000 zł191 m² 3 560,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Dom jednorodzinny, parterowy położony na działce budowlano-leśnej. Dom posiada 5 sypialni oraz przestronny salon, który posiada połączenie z jadalnią i kuchnią, utrzymaną w jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł85 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący po remoncie, przynoszący dochód właścicielowi, znajdujący się w centrum Ciechocinka o powierzchni 85m2. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

155 000 zł140 m² 1 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem o łącznej pow. 139,76 m.kw położony na działce o pow. 595 m.kw w gminie Kłodawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 000 000 zł585 m² 13 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:839 m²

Warszawa - willowa część Starego Mokotowa, strzeżone osiedle Marina. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych osiedli w Warszawie. Budynek, wraz z otaczającym go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

| piękny,elegancko I funkcjonalnie A jednocześnie bardzo przytulnie urządzony segment Z zadbanym ogródkiem,usytuowany W cichej I zielonej części zacisza.TYLKO 9KM DO CENTRUM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom na dużej działce położony w Tarnowskich Górach ,dzielnica Repty Śląskie w bardzo ładniej lokalizacji. Dom ma powierzchnię użytkową 150m2 i może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Lublin,lubelskie

330 000 zł255 m² 1 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom o powierzchni 255m2, lublin, dziesiąta, ul. Kochanowskiego Dom składa się z trzech kondygnacji: podpiwniczenie, parter oraz pierwsze piętro. W domu znajduje się 7 pokoi ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rycerska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł189 m² 2 534,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż pięknie położony dom w zabudowie szeregowej w rejonie Wieprzyc. Dom o pow. użytkowej 188,7 m.kw. położony na działce o pow. 175 m.kw. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

250 000 zł291 m² 859,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Polecamy Państwu do kupna dom o powierzchni 175 m2 wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 116 m2 , połozony na działce o powierzchni 3188 m2 w bardzo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sypniewskiego

Puławy,lubelskie

450 000 zł375 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy dom na pięknie usytuowanej działce .Jest to zielony, widokowy teren, idealny dla osób ceniących ciszę i spokój, z zarazem bliskość miejskich wygód. Dom jest zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Połczyno

Połczyno,pomorskie

350 000 zł78 m² 4 490,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, parterowy z poddaszem mieszkalnym. Powierzchnia domu 77,94 m2, działka 152 m2. Dom pięcioletni , w całości wykończony. Dach kryty dachówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Suwalska

Ełk,warmińsko-mazurskie

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Budynek handlowo-usługowy, częściowo wykończony (2009 r) o powierzchni użytkowej 497 m2, zlokalizowany w części przemysłowej Ełku przy drodze wylotowej na Suwałki, przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niemce

Niemce,lubelskie

495 000 zł178 m² 2 780,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowa oferta na rynku! Dom położony w pięknej, malowniczej miejscowości oddalonej o 8 km od granic Lublina na działce 1250m2. Powierzchnia całkowita domu- 290 m2 w tym: parter (150m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

 

 

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

 

 

Ligota Piękna,dolnośląskie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa! niższa cena! Dom do remontu na dużej, ładnej działce , ze wszystkimi mediami w Ligocie Pięknej.Dodatkowo na działce budynek gospodarczy. do remontu lub rozbiórki, w poblizu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej o charakterze rezydencjonalnym położony na cichych i zielonym Stabłowicach z dala od głównych ciągów komunikacyjnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

622 000 zł147 m² 4 231,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Segment skrajny w szeregowcu na Pogodnie, dwa piętra plus zagospodarowane poddasze. W sumie 6 pokoi (5 pokoi i duże zagospodarowane poddasze). Całkowita powierzchnia ok. 130m2. Parter: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł189 m² 3 804,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

***** kontakt agata mrożek***** Polecam Państwu do sprzedaży dom wolnostojący przy ul. Krzemienieckiej z lat 70-tych 3-kondygnacyjny. W latach 90-tych całkowicie wyremontowany, w 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Idealna lokalizacja! W samym sercu Choszczówki uroczy dom 160 m2 na zagospodarowanej 813 m2 działce.Nieruchomość z ogromnym potencjałem w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNEJ CENIE W okolicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij