dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

920 000 zł355 m² 2 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w Bielsku-Białej w dzielnicy olszówka o powierzchni 355 mkw. Budynek wybudowany na działce o powierzchni 1369 mkw. Ładnie zagospodarowany i ogrodzony. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

710 000 zł241 m² 2 946,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

0% prowizji! prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Oferta sprzedaży funkcjonalnego, energooszczędnego domu parterowego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 162m2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

336 000 zł99 m² 3 377,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom - Bielsko-Biała- kozy Przytulny, funkcjonalny, nieduży dom położony w spokojnym i widokowym miejscu w Kozach. Bardzo lubiany model domu ze względu na proste rozwiązanie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów Polskich

Wartkowice,łódzkie

360 000 zł300 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Sprzedam dom jednopiętrowy /300m2/ z budynkiem gospodarczym /89m2/ na dużej działce 7900m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wartkowice oddalonej 9km od Poddębic,15km od uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platanowa

Wilkszyn,dolnośląskie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, bez pośredników, dwukondygnacyjny o powierzchni około 130 m2, z garażem, zlokalizowany na nowo powstającym zamkniętym osiedlu w Wilkszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:530 m²

Obniżka O 60.000 zł! Oferta prywatna! Bez pośredników! Dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin lub przynoszący dodatkowe korzyści z wynajmu kawalerki! Możliwa zamiana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

318 000 zł160 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący z poddaszem użytkowym (projekt Agatka wariant C), o pow. 160m2 , w tym jednostanowiskowy garaż o pow. 21m2, zlokalizowany w Gorzycy. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bestwina

Bestwina,śląskie

455 000 zł198 m² 2 300,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Licytacja! jeśli zainteresował cię dom I chciałbyś wziąć udział W licytacji! napisz do nas email I sam zaproponuj cenę! dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

495 000 zł230 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szanowni Państwo Marzenia się Spełniają! Dom usytuowany jest na pięknej zagospodarowanej 35 arowej działce, z czego 10 arów to zadbany las, w którym można zrobić np. leśny domek. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 600 000 zł820 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Luksusowy hotel, zbudowany w 2014 roku, z widokiem na całą panoramę Tatr, w bardzo dobrej lokalizacji - zbocze górskie Gubałówki. Obiekt znajduje się na wysokości 1010 m n.p.m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

145 000 zł146 m² 993,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Atrakcyjna lokalizacja na działalność gospodarczą! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o pow.821m.kw. (w kształcie kwadratu), z budynkiem mieszkalno-usługowym, idealnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł88 m² 3 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Bardzo funkcjonalny dom w zamkniętym osiedlu wśród zieleni z dobrym dojazdem do Warszawy kolejką lub pociągiem Dzięki otwarciu autostrady A2 Grodzisk zyskał szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

1 050 000 zł296 m² 3 547,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa atrakcyjna cena! tylko do 15 listopada 2014 r. Sprzedam nową komfortową rezydencję o powierzchni 296 mkw w Gostyniu. Nieruchomość wybudowana w 2011 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

940 000 zł240 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Kraków krowodrza wola justowska Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego na krakowskiej Woli Justowskiej. Dom położona na działce o pow. ok. 12,56a - działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaniów

Kaniów,śląskie

279 000 zł156 m² 1 793,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom o powierzchni użytkowej 95,59 mkw w Kaniowie. Budynek wybudowowany z pustaka silka (180 mm), dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy pokryty gontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

435 000 zł170 m² 2 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:815 m²

sprzedam dom - połowę bliźniaka na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Świdnicy. Dom położony na zagospodarowanej działce o pow. 815 m2 z miejscem na grilla, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

465 000 zł145 m² 3 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany wg projektu firmy Archon ,dom w cyklamenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Kontakt W sprawie oferty :arek. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek podpiwniczony,ocieplony, otynkowany, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do sprzedania piękne dwa domy, znajdujące się na dużej działce z częścią rekreacyjną oraz z częścią leśną (1 ha + 15 arów las) w malowniczej miejscowości obok Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ładny dom całoroczny o powierzchni użytkowej 130 mkw, gdzie część drewniana to 75 mkw, natomiast murowana 46 mkw w Międzybrodziu Żywieckim. Działka o powierzchni 736 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marklowice

Marklowice,śląskie

179 000 zł140 m² 1 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Dom jednorodzinny z lat 50'tych położony w Marklowicach na działce 2319 m2. Budynek wykonany z cegły, podpiwniczony. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty papą. Okna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

315 000 zł140 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: dobry Typ podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostyń

Gostyń,śląskie

395 000 zł118 m² 3 337,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom w Gostyni o pow. użytkowej 118.35mkw na działce o pow. 450mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014r. Dach o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 3505m.kw. zabudowaną parterowym budynkiem mieszkalnym, murowanym o pow. ok.50m.kw., składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota

Ligota,śląskie

650 000 zł205 m² 3 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowoczesny ocieplony dom w stanie deweloperskim w Ligocie. Parter:205,5 m2 salon 41,10 mkw wiatrołap 6,80 mkw gabinet 14,10 mkw garaż 36,00 mkw toaleta 5,70 mkw pom. gospodarcze + co 7,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

140 000 zł400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

co węglowe w miedzi, instalacja elektryczna trzyfazowa,woda - wodociąg i studnia na posesji,Ścieki- kolektor Do sprzedania dom w urokliwym miejscu w pobliżu Mieroszowa. Dom cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

270 000 zł75 m² 3 619,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Realder nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom wolnostojący położony na osiedlu Braniborskim. Dom ma powierzchnię 74,6 m2, na której rozmieszczono: - duży salon - 2 sypialnie - kuchnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bursztynowa

Poddąbie,pomorskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam komfortowy, ośmioosobowy domek letniskowy w Poddąbiu o pow. 120 m2 zlokalizowany 400 m. od morza. W skład pomieszczeń wchodzi: - na parterze - kuchnia, łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

450 000 zł236 m² 1 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Dom wolnostojący - Sprzedaż, kotórz Mały , gmina Turawa. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu wolnostojący, 2-kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek mieszkalny o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Groblice

Groblice,dolnośląskie

409 000 zł123 m² 3 325,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! Nowa niższa cena! Tani , ładny dom pod Wrocławiem , za Siechnicami, groblice - Zębice. Do dyspozycji mieszkańców trzy sypialnie , salon , kuchnia, wc, łazienka i pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Kamionka

Stara Kamionka,podlaskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Sprzedam dom z ziemią, małą posiadłość na Podlasiu, na skraju Puszczy Knyszyńskiej, położoną 6 km od Sokółki, 15 km od Supraśla i 32 km od Białegostoku. Gospodarstwo składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tulce

Tulce,wielkopolskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu III etap inwestycji Osiedla Waniliowego w Gowarzewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł190 m² 2 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący,podpiwniczony z użytkowym poddaszem o powierzchni 190 m2 w odległości 25 km od Stargardu Szczecińskiego położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł166 m² 2 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 166,00 mkw w Bielsku - Biała dzielnica Stare Bielsko. Budynek wybudowany w dzielnicy domów jednorodzinnych, położony na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brynów

Katowice,śląskie

1 093 000 zł194 m² 5 634,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Uwaga promocja cenowa do września na czas budowy cena 1 093 000 zł. Brutto! Oferta bez prowizji od kupującego! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży szeregu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówna

Borówna,małopolskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania jednorodzinny domek w miejscowości Borówna (3 km do Lipnicy Murowanej). Budynek o powierzchni użytkowej 60 mkw , wybudowany w latach 60-tych znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15a. Na działce garaż dwustanowiskowy wraz z wiatą, basen otwarty. Przygotowane instalacje pod automatyczny zraszacz, studnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

469 950 zł171 m² 2 748,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni użytkowej 147 m2 z pięknym ogrodem o powierzchni 2200m2,w miejscowości Żukówka 2km od Błonia 38 km od centrum W-wy. Dom został zbudowany w 1996r , dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Będzin,śląskie

970 000 zł184 m² 5 271,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 086 m²

Będzin, grodziec, wolności, dom, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo ładny, zadbany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

790 000 zł640 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom drewniany wolnostojący ogrodzony na wzgórzu z przepięknym widokiem na panoramę okoli Polanicy Zdrój do centrum 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

195 000 zł218 m² 894,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Umowa przedwstępna- oferta zablokowana! Na sprzedaż dom w niesamowitej lokalizacji Kępna na popularnej Strzelnicy (osiedle Jana Pawła II), w bliskiej odległości od centrum. Lokalizacja to nie.