dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Pruszków,mazowieckie

588 820 zł118 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowy segment w atrakcyjnej okolicy na pograniczu Piastowa i Pruszkowa! Blisko stacji pkp! Pomieszczenia: nowy dom w podwarszawskim Piastowie o powierzchni 118 m 2. Poziom 1: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Zamość,lubelskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym znajdujący się na skokówce przy granicy zamościa. Dom składa się z: - piwnicy w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

dom z widokiem na najpiękniejsze pasmo Karkonoszy - Szrenica i Śnieżne Kotły. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej typu pensjonat/wolne pokoje, ponieważ wiele pokoi ma łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł133 m² 3 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Chyby,wielkopolskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

luksusowy dom parterowy,3 pokoje, 180 m2 - położony w Chybach koło Poznania na działce 1009 m2 nad jeziorem kierskim. wirtualny spacer po domu: /chyby

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

799 000 zł171 m² 4 672,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Serocku, został zbudowany w roku 1980 przez właściciela firmy budowlanej na własny użytek. Zakupiony przez obecnego właściciela w r. 2005 został poddany całkowitemu remontowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płońsk

Płońsk,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedania przepiękny dom położony w okolicy Płońska w odległości ok. 60 km od Warszawy. Dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce porośniętej krzewami, drzewami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mysłowice, janów proponujemy do sprzedaży nowy dom o pow. 160m2, wybudowany na działce o pow. 425m2. Dom jest ocieplony. Na parterze jest pokój z wyjściem na ogród, przedpokój, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł80 m² 3 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Kontakt W sprawie oferty :arek. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek podpiwniczony,ocieplony, otynkowany, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Duży, wygodny dom W zabrzu, mieszkanie + biuro! Cena: 500 000 zł Oferujemy na sprzedaż dom - połowę bliźniaka, w Zabrzu, na wypielęgnowanej działce 680,0 mkw, dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Łódź,łódzkie

1 650 000 zł500 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Oferta dla inwestora Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wielorodzinnego o powierzchni około 500m2 znajdującego się na Osiedlu Radiostacja w Łodzi. Powierzchnia działki, na której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł108 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 108 m2 (powierzchnia użytkowa 87 m2) na działce o powierzchni 543 m2. Cena sprzedaży wynosi 340 000 zł. Rodzaj domu wolnostojący, 2-kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prusinowice

Prusinowice,łódzkie

645 000 zł150 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Nowy dom z 2012 roku w cichej i spokojnej okolicy dla osób ceniących bliskość natury i świeże powietrze. Jest to parterowy budynek z poddaszem do adaptacji budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostyń

Gostyń,śląskie

340 800 zł160 m² 2 126,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowo wybudowany dom w Gostyni o pow. użytkowej 141.10 mkw + garaż 19,15 mkw. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014r. Dach o konstrukcji drewnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kadecka

Poznań,wielkopolskie

815 000 zł180 m² 4 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:446 m²

Polecam interesującą ofertę sprzedaży domu na cel mieszkaniowy lub dla firmy - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej ulicy w Poznaniu na Raszynie. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

812 050 zł195 m² 4 164,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

| oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 195m2 położony w nowo powstającym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

320 000 zł134 m² 2 388,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 116 mkw. Wybudowany z pustaka ceramicznego w 2014 roku. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena Oferujemy piękny dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej 150 m 2 położony w cichej okolicy o ciekawej architekturze.Budynek ocieplony, dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

300 000 zł71 m² 4 249,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Nowa super oferta w Plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 120mkw w Czechowicach-Dziedzicach. Dom położony jest na działce o powierzchni 1300mkw. Dach dwuspadowy o drewnianej konstrukcji, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

390 000 zł209 m² 1 866,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Super okazja Piekna okolica, latwy dojazd do Warszawy trasa Katowicka do ktorej jest okolo 5 min samochodem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym - 209 m kw, w tym podwójny garaż. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

279 900 zł220 m² 1 272,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

*****atrakcyjna cena**** domek do remontu *** W przepięknej miejscowości Proponujemy Państwu ofertę domu wolnostojącego pow. 220m2 położonej na ładnej działce ok 1150m2 w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzno

Skórzno,kujawsko-pomorskie

310 000 zł150 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Dom 1rodzinny w okolicach Wloclawka o powierzchni, 150mkw, 4 sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, 2 lazienki, garaz. Dzialka wokol domu o powierzchni 1200mkw oraz oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomosci efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 340m2, dom jest położony na pięknej 16arowej działce /ogrodzonej/ w spokojnej okolicy z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 150 m 2 , zbudowany według projektu "paprotka".Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej okolicy ,mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł219 m² 2 509,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom na sprzedaż w cichej okolicy w Świdnicy, bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. Piwnica; na piętrze otwarta kuchnia z salonem i jadalnią, łazienka z prysznicem; na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Miastko,pomorskie

80 000 zł242 m² 330,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom jednorodzinny 11 x 11 m dwu pietrowy do remontu kapitalnego!, jest mozliwosc zrobienia 2 mieszkan. Na gorze 3 duze pokoje kuchnia i lazienka Na dole 2 duze pokoje kuchnia i lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 642 m²

150-metrowy dom na działce 1640-metrowej 15 km od centrum Zielonej Góry. Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Układ: parter: * wiatrołap * łazienka z wc ( natrysk ) * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 090 m²

Do sprzedaży zabudowania mieszkalno- gospodarcze położone na pięknej,urokliwej działce położonej na końcu wsi,w zacisznej kotlinie tuż przy Książańskim Parku Krajobrazowym.Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł214 m² 929,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

W ofercie sprzedaży nowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym,całkowicie podpiwniczony,z garażem w bryle budynku,usytuowany na wsi w odległości 9 km od Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

1 382 000 zł300 m² 4 606,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej 300 mkw położony na działce zbliżonej do kwadratu o powierzchni 5038 mkw. Dom wykonany techniką szkieletową. Budynek ocieplony i pokryty tynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skała

Skała,małopolskie

385 000 zł110 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom dwurodzinny, wolno stojący o pow. 110m2 położony na działce 4 ar w centrum Skały/k. Krakowa. Piętrowy. Każde piętro o pow. ok 55m2, z identycznym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bachledzki Wierch

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł1 514 m² 1 651,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Apartamentowiec/pensjonat - piękny widok na góry! Powierzchnia całkowita budynku : 1513,81 m2 Powierzchnia działki : 1413 m2 Obecnie 14 apartamentów mieszkalnych, z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

695 000 zł145 m² 4 799,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dla wymagających! Dom wolnostojący 5 pokoi! na działce 626m2 w stanie deweloperskim w nowej dzielnicy Skórzewa. Parter: salon, 1 sypialnia, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o pow. ok. 70 m2, położona na 5,4 arowej działce w Oławie. Na parterze domu znajduje się kuchnia,łazienka, mały przedpokój oraz 2 pokoje. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł150 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w Tulcach koło Szczepankowa Dom dwurodzinny-możliwość wyodrębnienia dwóch samodzielnych mieszkań. Na parterze można urządzić samodzielne mieszkanie lub przeznaczyć na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej [segment zewnętrzny] położony w cichej i spokojnej okolicy poznańskiego Junikowa. Dom w nowoczesnej, atrakcyjnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadłość położona w miejscowości Krzemienica. Na działce o pow. 93 ary, znajduje się budynek mieszkalny o pow. 180 m2 wraz z garażem, budynek gospodarczy o pow.56 a (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

 

 

Dębowiec,śląskie

155 000 zł80 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Proponujemy do sprzedaży dom w spokojnej i cichej okolicy. Dom znajduje się na działce o powierzchni 4500 m 2 wraz z dużym budynkiem gospodarczym , nadającym się do prowadzenia.