dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 298 m²

Jednorodzinny bliźniak z 1956 roku który w 2002 roku został rozbudowany i wyremontowany. Duża działka w doskonałej lokalizacji z dala od miejskiego hałasu zapewnia bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

245 000 zł132 m² 1 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Kwidzyn - Korzeniewo Sprzedam dom jednorodzinny (4 pokoje), parterowy z poddaszem uzytkowym w stanie surowym, polzamknietym Powierzchnia dzialki: 1180m Opis: dom jednorodzinny, wolnostojacy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Duży dom budowany z cegły w 1988roku z ogromnym potencjałem i możliwością przekształcenia na siedzibę firmy. 300m2 na dwóch kondygnacjach oraz czynny lokal handlowy, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

450 000 zł148 m² 3 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Super okazja! Askania oferuje na sprzedaż nowy, wolnostojący dom położony na 7-arowej działce w Winowie, 2km od Opola. Budowa domu, obecnie wykończonego pod klucz, zakończona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

290 000 zł72 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Oferta sprzedaży wstrzymana. Oferujemy do sprzedaży parterowy dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek murowany, niepodpiwniczony, składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł136 m² 3 014,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący luksusowo wykończony. Na parterze: salon kominkowy z wyjściem na taras, kuchnia w zabudowie, wc, pom. gospodarcze, garaż. Na półpiętrze 2 pomieszczenia (w tym pralnia). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Pruszków,mazowieckie

578 200 zł118 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowy segment w atrakcyjnej okolicy na pograniczu Piastowa i Pruszkowa! Blisko stacji pkp! Pomieszczenia: nowy dom w podwarszawskim Piastowie o powierzchni 118 m 2. Poziom 1: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żarecka

Koziegłowy,śląskie

570 000 zł410 m² 1 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Koziegłowy w województwie Śląskim. Dom został wybudowany w 1988 roku (pustak max), a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Parterowy dom o pow. 100m2 zlokalizowany w Bramkach ok 4km od Błonia , na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 680m2 ; dom budowany w latach 2007-2008 ( pustak ceramiczny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Bliźniak Poznań Szczepankowo bezposrednio przy ulicydla firmy lub rodziny. na sprzedaz lub wynajem cały ok 400m2 lub połowa 200m2 - osobne wejścia, kominek, ogrzewanie gazowe grzejniki aluminiowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom wolno stojący w dzielnicy Bałuty ok. ulicy Wycieczkowej budowany metodą tradycyjną z cegły. Budynek z 1994 roku oddany do użytku 2003 rok posiadający dwie kondygnacje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

540 000 zł134 m² 4 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowoczesny dom w dzielnicy Pólnoc w stanie deweloperskim podwyższonym. Wykonany starannie z wysokiej jakości materiałów. Tynki gipsowe i wylweki wykonane metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Lublin,lubelskie

309 000 zł128 m² 2 414,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:364 m²

Super Lokalizacja! Sławinek! Blisko do Ogrodu Botanicznego i Skansenu. Do sprzedania dwie kondygnacje w bliźniaku:parter plus pierwsze piętro. Z domu rozciąga się widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Burzliwa

Łódź,łódzkie

460 000 zł192 m² 2 402,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Numer oferty w biurze: con 002559 Do sprzedaży segment murowany z trzema kondygnacjami o pow. użytkowej 191,5 m2 wraz z działką o powierzchni 370 m2 z garażem(20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staffa

Malbork,pomorskie

349 000 zł143 m² 2 440,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle właścicielowi ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Mysłowice Janów, wolno stojący dom o pow. 200m2 (pow. całkowita 300m2), położony jest na działce o pow. 475m2. Dom jest I piętrowy, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w 1994r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

595 000 zł240 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:662 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolno stojący na osiedlu domków jednorodzinnych w Trzebnicy, w spokojnej i cichej okolicy niedaleko Parku Solidarności oraz stawów. Dom jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł247 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w doskonalej lokalizacji w dobrej cenie. Dom składa się z 3 kondygnacji. W piwnicy o pow. 80 m2 znajduje się kotłownia, wc oraz przestronne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konarzyny

Konarzyny,pomorskie

490 000 zł350 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom bardzo funkcjonalny. Ze wzgledu na usytuowanie dzialki - podpiwniczenie domu stanowi czesc mieszkalna w ktorej obecnie znajduje sie czesc rekreacyjna: sala barowa i sala bilardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

459 000 zł145 m² 3 165,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Opis: "nowe horyzonty" to kolejna kontynuacja budowy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Dom nr 2 o powierzchni 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle

Bierutów,dolnośląskie

228 000 zł66 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Sprzedam dom 66 m2 gotowy do zamieszkania wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz dodatkowym ogrodem o statusie działki budowlanej (ok 8 ar), którą można sprzedać odzyskując część kosztów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Łódź,łódzkie

1 650 000 zł500 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Oferta dla inwestora Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wielorodzinnego o powierzchni około 500m2 znajdującego się na Osiedlu Radiostacja w Łodzi. Powierzchnia działki, na której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chludowo

Chludowo,wielkopolskie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Parterowy, pięknie wykończony dom 150 m2, z zadbanym ogrodem na działce 1800 m2, doskonale przystosowany dla dzieci. W okolicy, przedszkola, szkoły oraz bliska odległość do zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Częstochowa,śląskie

480 000 zł134 m² 3 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w dzielnicy Pólnoc w stanie deweloperskim. Wykonany starannie z wysokiej jakości materiałów. Tynki i wylweki wykonane metodą maszynową. Dach kryty specjalną papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzałków

Strzałków,mazowieckie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Sprzedam dom 120m2 15 km od Radomia działka 3500m2 część ogrodzona na podwórku plac zabaw dla dzieci miejsce wypoczynkowe z meblami ogrodowymi na działce krzewy i drzewa owocowe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

279 000 zł176 m² 1 585,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

W naszej ofercie dom parterowy, wolnostojący na granicy Wyr i Łazisk Górnych w cenie ofertowej 279.000. Dom znajduje się w pięknym, malowniczym miejscu gwarantującym odpoczynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł71 m² 4 249,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Nowa super oferta w Plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

325 000 zł174 m² 1 867,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Przestronny,nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej niedaleko parku W świerklańcu W miejscowości wymysłów. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest cisza I spokój oraz bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świerzno

Świerzno,zachodniopomorskie

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dom dla letników Polecamy Państwu do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 220 m2 , poddasze do adaptacji 200 m2, mieszczący się w bardzo spokojnej okolicy , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Zaodrze

Opole,opolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Askania oferuje na sprzedaż segment szeregowy w stanie surowym zamkniętym w zachodniej części Opola. Dom ma powierzchnię użytkową 180m2, w tym garaż w bryle budynku. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

397 000 zł100 m² 3 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta obejmuje sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 na działce 450 m2, na kameralnym i cichym osiedlu domów o ciekawej, nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

210 000 zł137 m² 1 532,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania w bardzo przystępnej cenie dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 114m2, działka 400m2. Dom w stanie surowym zamkniętym, z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

435 000 zł158 m² 2 753,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam wykończony dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Spalice koło Oleśnicy. Jego powierzchnia to 158 mkw. Strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

645 000 zł197 m² 3 277,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Atrakcyjny dom na prestiżowym osiedlu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 196,8 mkw. Dom trzykondygnacyjny z podpiwniczeniem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

317 000 zł180 m² 1 761,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:259 m²

Dom w centrum miasta o powierzchni 180m2, duży salon , 4 pokoje, 2 łazienki, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, taras. Dobra lokalizacja na działalność usługową lub handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

180 000 zł80 m² 2 246,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania parter domu wolnostojącego, położonego w malowniczej okolicy. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, wc, spiżarki, oraz schowka o łącznej powierzchni 49,92. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

569 000 zł227 m² 2 506,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż zadbany i funkcjonalny dom o pow. 227m2 zlokalizowany w Ołtarzewie na granicy z Ożarowem Mazowiecki ( ok 3km do centrum Ożarowa Maz ) ; dom posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dok z antresolą w Bielsku-Białej w dzielnicy Stare Bielsko.Całkowita powierzchnia domu wynosi 140 mkw, a powierzchnia użytkowa 120 mkw.Nieruchomości położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Wyszecino,pomorskie

485 000 zł155 m² 3 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

sprzedam dom 155m2 /na poddaszu 4 sypialnie i łazienka/dół duży salon kuchnia toaleta przejście do garażu(jednostanowiskowy,brama garażowa na pilota ) i kotłowni z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł158 m² 2 753,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij