dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

428 000 zł240 m² 1 783,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam śliczny dom po remoncie w okolicach Oleśnicy, miejscowości Świerzna. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryżyce

Gryżyce,lubuskie

240 000 zł156 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem. Dom znajduje się w miejscowości Gryżyce (żagań), ok. 17 km od Żar na działce o powierzchni 9200m2. Budynek mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarowice

Ożarowice,śląskie

234 000 zł110 m² 2 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Piękne miejsce, blisko lasu **oferta godna polecenia **niska cena** Oferta dla osób ceniących spokój, idealna również dla rodziny z dziećmi. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

354 900 zł90 m² 3 943,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Urokliwy dom do wprowadzenia w Radzionkowie - 354900zł. Oferujemy Państwu nieduży, lecz bardzo urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej po remoncie, gotowy do zamieszkania. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

414 900 zł146 m² 2 841,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bezpieczny zakup tylko z licencjonowanym i ubezpieczonym pośrednikiem. Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w Komornikach na ul.Pogodnej (boczna od Młyńskiej ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

749 000 zł248 m² 3 016,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Sprzedam wolnostojący 2-kondygnacyjny dom o powierzchni 248,3m2. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, salon, jadalnia, łazienka, gabinet, pomieszczenie gospodarcze z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żary

Żary,lubuskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Polecamy na sprzedaż dom poniemiecki znajdujący się w bliskiej okolicy Żar. Powierzchnia domu: 100m2 Powierzchnia działki: 23ar Na dole znajduje się kuchnia, łazienka i 3 pokoje. Na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Santocko

Santocko,lubuskie

460 000 zł189 m² 2 433,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Dom w spokojnej okolicy Przedstawiamy Państwu dom położony w spokojnej okolicy na kameralnym osiedlu w Santocku. Cena nieruchomości to 460 000 zł. Całkowita powierzchnia wynosi 189 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

1 050 000 zł280 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem przy wykorzystaniu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przestrzenny dom o ciekawej bryle budynku. Usytuowany na optymalnej działce, niemalże w centrum miasta a jednocześnie przy spokojnej i zielonej uliczce.Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

369 000 zł150 m² 2 455,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 106m2 położony na działce o powierzchni 500m2. Dom bardzo funkcjonalny. Stan budynku Surowy zamknięty. Na zdjęciach jeszcze bez okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ukryta

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł280 m² 16 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny dom bliźniaczy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - osiedlu Marina Mokotów. Budynek zbudowany i wykończony został w wysokim standardzie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

549 800 zł140 m² 3 927,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom o pow około 140 m2 na działce 500 m2 w willowej dzielnicy Otwocka. Dom do wykończenia (stan deweloperski zamknięty), usytuowany w odległości ok. 50 m od jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podolany

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł178 m² 3 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kania Nowa

Kania Nowa,mazowieckie

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom wybudowany w 2009r. położony w Kani Polskiej w pobliżu Serocka. Dom o powierzchni 130m2. Obecnie wykończony jest parter, gdzie mamy do dyspozycji salon 29m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

560 000 zł165 m² 3 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam Posiadam do sprzedania Dom o powierzchni 165 m2 z garażem, pow. działki 500 m2. Dom jest wykończony w całości: wszystkie instalacje elektryczne wraz z profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Pilnie Sprzedam dom jednorodzinny 300 m2 na działce 1260 m2 ogrodzona, opis : 7 pok. 3 łazienki 3 garderoby , miejsce na Saunę, kuchnia wyposażona plus Spiżarka, garaż, zalesiona ok 250 drzewek. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dopiewska

Konarzewo,wielkopolskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana zlokalizowana w miejscowości Konarzewo nieopodal ulicy Dopiewskiej. Powierzchnia działki około 1000 m2. Na działce posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

750 000 zł188 m² 3 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta warta polecenia! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, komfortowy dom o pow. użytkowej 188 mkw , kubatura 702 m3, usytuowany na działce o pow. 550 mkw. wybudowany w 1998 r. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęckowo

Pęckowo,wielkopolskie

220 000 zł2 225 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Oferujemy bardzo ładny i funkcjonalny dom projektu Sułtan w stanie surowym otwartym o pow. użytkowej 154,1m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 2225m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaż nowy dom wolnostojący,położony w dzielnicy Nowe Włochy , Powierzchnia 190 m2 .-parter- 130 m 2, w tym ;salon z otwartą kuchnią, łazienka, garaż na dwa samochody, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

532 000 zł190 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży segment w środkowej części szeregowca.Szeregowiec zlokalizowany jest w cichej, bardzo zazielenionej okolicy. Segment posiada na parterze - wiatrołap, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

765 000 zł140 m² 5 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Dom 140m2 ( pow użytkowa 122m2 ) , działka 196m2 położony w zacisznym osiedlu domów z zabudowie szeregowej (środkowy). Solidnie wykończony , do zamieszkania od zaraz. Droga osiedlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brok

Brok,mazowieckie

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Okazja! do sprzedaży dom W broku lub zamiany na mieszkanie W warszawie. Dom przygotowany do zamieszkania,całoroczny, wolnostojący o powierzchni 160 m2 trzykondygnacyjny położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzesińska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

339 000 zł169 m² 2 005,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Polecam do kupna dom wolno stojący położony w centrum Środy Wielkopolskiej. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, całkowicie podpiwniczony, wybudowany z cegły, w latach 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

339 000 zł169 m² 2 005,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olimpijska

Ruda Śląska,śląskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera, bez żadnych prowizji i podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Kierszek,mazowieckie

994 000 zł346 m² 2 872,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, nowoczesny dom W pobliżu lasu kabackiego, kierszek, ulica działkowa wybudowany według indywidualnego projektu architektonicznego Z materiałów najwyższej jakości. Stan surowy otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Pilna sprzedaż! Sprzedam ładny dom w zabudowie szeregowej! rok budowy ;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Mamy do zaoferowania Państwu dom wolnostojący z możliwością samodzielnego wyboru odpowiedniego projektu, położony na działce w Niepołomicach ok 1km od Rynku.Powierzchnia 5,62 ar wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rajszew

Rajszew,mazowieckie

499 000 zł194 m² 2 572,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2 na działce 750m2, położony w miejscowości Rajszew gmina Jabłonna w Powiecie Legionowskim. Dom wstanie deweloperskim. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszów

Mściszów,dolnośląskie

310 000 zł192 m² 1 614,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam. Do sprzedania dom jednorodzinny z 2013 roku położony na wsi w spokojnej okolicy w Mściszowie 8km od Lubania Śl. Powierzchnia działki 0.18ha częściowo ogrodzona i obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w Gryficach na działce o powierzchni 650 m2 położony w odległości około 15 minut spacerkiem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kadłubia

Kadłubia,lubuskie

325 000 zł158 m² 2 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa niższa cena! Polecamy na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udrycze-Wola

Udrycze-Wola,lubelskie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom jednorodzinny o pow. 134 m2, położony 12 km od Zamościa opis budynku: *budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący. *parterowy Z poddaszem użytkowym *bez podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Dziekanowie Leśnym o powierzchni 180 m2. Stan deweloperski. Wykonany z cegły typu pustak, ocieplony styropianem 12 cm. Dach pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław- strachocin. Piękny dom w zabudowie szeregowej ( wyjątkowa szerokość 12m ). Spokojna cicha ulica , bardzo ładne otoczenie, nowa zabudowa. Dom dobrze utrzymany, ładne wnętrza, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedwojenny uroczy dom, po generalnym remoncie. Pięknie zagospodarowana działka. 946 m2 przynależy do nieruchomości i ok. 1000m2 w dzierżawie od sąsiada. Na działce bujna roślinność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania dom położony w samym centrum Kobióra. Powierzchnia użytkowa 170 m2 w tym garaż około 18 m2. Działka 1700 m2 cała ogrodzona i zagospodarowana. Dom na parterze posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny piętrowy w zabudowie szeregowej o pow. 110m2 położony w okolicach Żar (ok. 27 km od Żar). Na dole: weranda, korytarz, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

465 000 zł190 m² 2 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Piętrowy blżniak dom o powierzchni 190 m2 (1/2 bliźniaka) na działce o powierzchni 920 m2 w Markach-Strudze. Dom jest z lat 60 XX wieku, ocieplony styropianem i otynkowany.