dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Prądy

Prądy,opolskie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Dom Prądy Gmina Dąbrowa Sprzedaż Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 100 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Teodozji

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł500 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Dom znajduje się w Mazowieckim Parku Krajobrazowym w lesie 400 metrów od Traktu Brzeskiego. Idealnie położony dla ludzi ceniących kontakt z natura, przejażdżki rowerowe, spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł225 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment na osiedlu domów w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer. W okolicy wyłącznie niska zabudowa indywidualna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Potoczna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

170 000 zł916 m² 185,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom dla ludzi , którym nie do końca odpowiada luksus mieszkania w murach miasta i chcą odetchnąć w w otulinie wysokich drzew, na skraju pól uprawnych i stawów oraz rzeczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tykocińska

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł460 m² 4 345,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w centrum Targówka Mieszkaniowego. Neobarokowa willla zbudowana 1930 roku w otoczeniu ogrodu o powierzchni 1680m2. Przed laty willa była dowodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

396 000 zł200 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Michelin we Włocławku. Dom zbudowany w 2003 r. Stan bardzo dobry. Dom składa się z parteru i piętra. Na parterze jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolewska

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł157 m² 2 923,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom wybudowany w roku 2007. W pełni umeblowany. Możliwość w rozliczeniu mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

440 000 zł360 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 240 m2, położony na 322 m2 działce, zlokalizowany w centrum Jelcza-Laskowic. Na parterze budynku znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bednarska

Swarzędz,wielkopolskie

770 000 zł177 m² 4 350,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny przeznaczony dla rodziny 5-6 osobowej, o powierzchni użytkowej 177 m2 położony na działce o powierzchni 1033 m2 w Swarzędzu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł260 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 260m. Piwnica ok.50m parter 110m poddasze 100m. W piwnicy garaż, pomieszczenie na piec i suszarnie. Parter domu kuchnia,pokój,duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

330 000 zł150 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2 w Dziećmorowicach. Na poddaszu znajdują się 4 sypialnie, garderoba, łazienka oraz hall. Na parterze salon, kuchnia, spiżarnia, hall, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Rozbity Kamień,mazowieckie

279 000 zł242 m² 1 152,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam posesję Rozbity Kamień Duża, szeroka działka o powierzchni 2.300 m2, z domem 121 m2 i dużym garażem (który użytkowany był jako warsztat samochodowy). Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł285 m² 2 628,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:741 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wraz z restauracją, który znajduje się w miejscowości oddalonej 12 km od Strzelina, na trasie Strzelin - Brzeg. Wybudowany został w 2010 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Radzewo,wielkopolskie

765 000 zł137 m² 5 583,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nowoczesny dom pod Poznaniem w miejscowości Radzewo o powierzchni 137 m2 z garażem w bryle budynku. Dom stoi na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny wolno stojący z poddaszem mieszkalnym o pow. użytkowej 134 m2 wraz z garażem i budynkiem gospodarczym o łącznej pow. 23,90 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam bardzo ładny piętrowy dom, o powierzchni 170m2 w dzielnicy Rusinowa. Dom składa się z 3pokoi i łazienki z toaletą oraz holu na piętrze. Na parterze jest salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł185 m² 4 048,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana! okazja! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik zacisze! przytulny, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej - wejście wysoki parter. Zapraszam Państwa na Zacisze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

170 000 zł145 m² 1 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie surowym położony na przedmieściach Wołomina, na nowym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Dom zbudowany tradycyjnie z czerwonej cegły, na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:322 m²

W bardzo ładnej części uzdrowiska Szczawno Zdrój do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 200m, użytkowej 110m na działce 322m. Ściany zewnętrzne ocieplone, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł310 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nietuzinkowy dom na karłowicach we wrocławiu.DOM WOLNOSTOJĄCY Z BASENEM POŁOŻONY NA DUŻEJ,ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE.PARTER DOMU TO DUŻY SALON Z WYJŚCIEM NA OGRÓD,KUCHNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

509 000 zł198 m² 2 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni 198 m2 i uzbrojonej działce 1000 m2. Parter stanowią salon, kuchnia, przedpokój, pokój, kotłownia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:172 m²

Posiadamy do sprzedania dom 100m, w zabudowie szeregowej na Białym Kamieniu. Nieruchomość jednopiętrowa, której góra składa się z; dwóch sypialni ,schowka i wyjścia na strych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w miejscowości Lubomin o powierzchni mieszkalnej 200m na działce 1600m. Dom jest dwukondygnacyjny podpiwniczony, strych. Dom z dachem dwuspadowym, który pokryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

P iekny komfortowy dom dom wybudowany W roku 2008 Z porothermu. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Ogrzewany C.O. NA eko-groszek Z zasobnikiem , sterowany automatycznie. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł300 m² 1 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania wolnostojący dom na Poniatowie. Łączna powierzchnia domu to 300 m2, użytkowa 200m2. Dom jest dwukondygnacyjny: parter jest po remoncie gdzie znajduje się kuchnia, pokój, pokój dziecinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł225 m² 2 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony na zamkniętym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu to ponad 225m2, parter i pietro to 174m2, do tego ponad 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

345 000 zł150 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 120 m2, położony na działce o powierzchni 350 m2, znajdujący się w Oławie. Dom jest w stanie deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jutrzenki

Marki,mazowieckie

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania segment skrajny wybudowany w 2014r Powierzchnia domu ok 125m2. , działki ok 250 m2, pow.podstawowa 95m2.Segment znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 990 zł159 m² 2 830,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Teraz nowa cena - 449 990 zł! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 159,2 m2, położony na działce 1,40 ara w centrum Oławy.W części piwnicznej znajduje się garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

590 000 zł155 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny nowy dom o powierzchni 155 m2 wybudowany w 2011 roku na 12 ar-owej działce, w miejscowości znajdującej się ok. 10km od Brzegu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarosław

Jarosław,podkarpackie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom mieszkalny o pow. użytkowej 140 m2 na działce o pow. 6,94 m2 zlokalizowany w Lubaczowie. Na parterze budynku znajdują się ganek, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Gadka

Nowa Gadka,łódzkie

675 000 zł270 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 241 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Dom wolnostojący, jednopiętrowy, zbudowany z pełnej cegły, o pow. całkowitej 270 mkw, na działce o pow. 9241 mkw. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł450 m² 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż lokal o pow. 370 m2, położony na 8 arowej działce, zlokalizowany w jednej spod oławskich wiosek, ok 6 km od Oławy. Nieruchomość kwalifikuje się do remontu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 900 zł70 m² 4 284,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania środkowa szeregówka o powierzchni 70m. Działka za budynkiem 125m i przed 35m. Budynek podpiwniczony. Parter to salon, kuchnia z wyjściem na tylny ogród, przedpokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyry

Wyry,śląskie

542 000 zł165 m² 3 289,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dom - Wyry k.Tychów/Mikołowa Nowe domy w zabudowie 3 segmentowej położone w ładnym, spokojnym miejscu w Wyrach. Wyry należą do powiatu mikołowskiego. Gmina sąsiaduje od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 300 000 zł859 m² 1 513,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:952 m²

Do sprzedaży cały budynek + budynek magazynowy o pow. 230m + plac - bez gruntów pod budynkami o pow. 952m. Dwa mieszkania w budynku na parterze i drugim pietrze są do wykończenia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi,lubelskie

560 000 zł156 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pilna sprzedaż! Piękny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony na 10a działce, blisko Lublina. Usytuowanie domu w pięknej, spokojnej okolicy obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

420 000 zł260 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek mieszkalno - usługowy położony przy ul. Nawojowskiej 38 w Nowym Sączu wjazd od ul. Reja, na przeciwko spółdzielni mieszkaniowej semafor Działka o pow. ok 2 arów Media: wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Grabowiec,lubelskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący położony w gmine Grabowiec, ul. Zielona, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis budynku: *budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący o pow. 60 m2 *parterowy ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwałowice

Chwałowice,dolnośląskie

592 000 zł169 m² 3 499,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie deweloperskim.TECHNOLOGIA WYKONANIA: ściany z ceramiki ocieplone 12cm styropianu,ścianki działowe, strop teriva, schody żelbetowe lub drewniane, dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący z 1972r. o metrażu 110m2, na działce 1130m2 w Tarnowie Podgórnym. Dom parterowy zbudowany z cegły. Dach płaski pokryty papą, okna pcv. Trzy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij