dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Zaodrze

Opole,opolskie

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja! bez prowizji! Askania oferuje na sprzedaż segment szeregowy w stanie deweloperskim w zachodniej części Opola w super atrakcyjnej cenie. Dom ma powierzchnię użytkową 129m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubaczów

Lubaczów,podkarpackie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom mieszkalny o pow. użytkowej 140 m2 na działce o pow. 6,94 m2 zlokalizowany w Lubaczowie. Na parterze budynku znajdują się ganek, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

480 000 zł171 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Tarnowskie Góry, nowe Chechło, dom, 5 pokoi, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż nowy, wykonany z bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

185 000 zł214 m² 864,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

W ofercie sprzedaży nowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym,całkowicie podpiwniczony,z garażem w bryle budynku,usytuowany na wsi w odległości 9 km od Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

495 000 zł155 m² 3 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Proponujemy sprzedaż nowego domu o pow. użytkowej ok.155 m2, położony w miejscowości Dąbrowa , na działce o powierzchni około 900 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny(oddany do użytku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

450 000 zł280 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 103 m²

W górach Sowich w miejscowości Rzeczka do sprzedania dom położony na działce o powierzchni 3103m. Dom dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony z oddzielnie stojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferujemy na sprzedaż duży dom jednorodzinny o pow. 220 m2 położony na 4,3 arowej działce, zlokalizowany w sercu Oławy. Na parterze domu usytuowane jest duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 położony na działce o powierzchni 16,80ar. Dom składa się parteru oraz piętra w których znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

455 000 zł104 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wirek-w ofercie segment szeregowy z lat 80-tych. Dwie kondygnacje mieszkalne plus pełne podpiwniczenie (w piwnicy m.in. pokój kominkowy z granitowym barkiem, sauna, pralnia, garaż). Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł77 m² 3 643,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

W ofercie sprzedaży połowa domu wolno stojącego o powierzchni całkowitej 76,57m2 m2 położona w dzielnicy domów jednorodzinnych w okolicy Starego Miasta w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł210 m² 10 476,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży bardzo ładnie położony dom w zabudowie bliźniaczej na Sadybie - przy granicy ze starym Wilanowem. Świetna lokalizacja, reprezentacyjna, pełna uroku ,mnóstwem drzew urokliwa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Elegancko wykończony dom w stylu "świdermajer" położony w cichym i spokojnym miejscu. Okolica willowa, prestiżowa,wokół nowa zabudowa. Parter: salon połączony z jadalnią 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżązna

Dzierżązna,łódzkie

229 000 zł170 m² 1 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Witam Mam do zaoferowania dom w trakcie budowy na dzień dzisiejszy jest to stan surowy zamknięty.Nieruchomość znajduje sie w miejscowości Dzierżązna 2km od białej koło Zgierza.Powstaje tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

159 000 zł220 m² 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjna oferta dom zbrosławice - kamieniec do remontu 159000! Oferujemy Państwu dom o pow. 220 m2, składający się z 6 pokoi, kuchni, przedpokoju, który mieści się w cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

350 000 zł117 m² 2 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania klimatyczny, przestronny, podpiwniczony dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 117 m2 (rzeczywista powierzchnia jest większa), leżący na działce zajmującej 950 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

730 000 zł280 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow.280m w Starych Bogaczowicach.Nieruchomość dwukondygnacyjna usytuowana na działce o pow.5000m.Na piętrze kuchnia otwarta na duży salon z kominkiem,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

647 000 zł168 m² 3 844,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferta zablokowana - W trakcie realizacji oferta bezpośrednia bez prowizji od klienta kupującego (wynagrodzenie Biura pokrywa w całości Sprzedający) Kilkuletni dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spławie

Poznań,wielkopolskie

394 060 zł112 m² 3 518,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest bliźniak, znajdujące się w Szczepankowie - Spławiu. Teren zamknięty obejmuje 4 budynki tj 8 segmentów bliźniaka. Powierzchnia 112,12 m2. Dom składa się z 4 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż duży (8 pokojowy) wolnostojące dom o pow. 215 m2, położony na działce o pow. 8 ar, zlokalizowany w malowniczej wiosce w gminie Czernica, zaledwie ok. 10 km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cybinka

Cybinka,lubuskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący położony w powiecie słubickim w miejscowości Cybinka. Nieruchomość o pow. 220 m.kw usytuowana na działce o pow. 1800 m.kw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment środkowy na Sadybie o bardzo dużych możliwościach adaptacji i modernizacji wnętrza. Parter: salon o pow. ok. 30 m2 -okna na szerokosć całej ściany z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 75 m2 położony w Markach w cichej i spokojnej dzielnicy. Na parterze aneks kuchenny, salon i łazienka , na piętrze trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Strzelniki

Strzelniki,opolskie

110 000 zł140 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Okazja! Do sprzedania dom o powierzchni 140m2 położony na 16 ar-owej działce, zlokalizowany w miejscowości Strzelniki ok.6km od Brzegu. Dom aktualnie w stanie surowym zamkniętym - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Drohiczyn,podlaskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania duży, przestronny dom dający wiele możliwości na dowolną aranżację, znajdujący się na pięknej zielonej działce w Drohiczynie. Lokalizacja na końcu ulicy, bez bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 11 Listopada

Przesmyki,mazowieckie

185 000 zł2 500 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Przesmyki, przy ul. 11 Listopada, 24 km od Miasta Siedlce. Powierzchnia posiadłości to 2500 m2, o kształcie nieregularnym. Działka ogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż ok. 100-metrowy dom w Nowej Wsi gmina Grudziądz o powierzchni ok.100m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni 8480m2. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 000 zł149 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Super okazja! Na sprzedaż duży, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej około 150 m2, do częściowego remontu, położony na pięknej 26 arowej działce, w malowniczej wiosce Nieszkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Kraków,małopolskie

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Powierzchnia użytkowa (uwzględniająca skosy) domu ok. 160 m2 (w tym duży wygodny garaż ok. 35 m2) oraz wiata garażowa; powierzchnia użytkowa całkowita mierzona po podłodze 194 m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

225 000 zł160 m² 1 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2 na działce około 370 m2. Budynek w rozpoczętej budowie z planowanym terminem zakończenia w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

545 000 zł186 m² 2 930,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 000 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny, nowy dom o powierzchni użytkowej 160 m2, położony na 62 arowej działce, zlokalizowany w miejscowości oddalonej od Oławy o 10 km i 26 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

650 000 zł188 m² 3 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok.160 m2 na które składają się 2 kondygnacje: Parter: salon, łazienka, kuchnia, kotłownia, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

345 000 zł158 m² 2 183,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej położone w Kiekrzu 100m od jeziora Budynki wybudowane z cegły Porotherm, ocieplone styropianem, dach kryty dachówką ceramiczną. Schody żelbetowe. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

335 000 zł150 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom typu bliźniak o powierzchni całkowitej 150 m2 położony na 4 ar-owej działce, zlokalizowany w Brzegu. Dom jest w dobrym stanie, po remoncie dachu. Ogrzewanie gazowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiercie

Zawiercie,śląskie

309 000 zł230 m² 1 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy Państwa do zakupu pięknego domu jednorodzinnego,położonego w spokojnej pełnej zieleni okolicy,w pobliżu budują się kolejne domy jednorodzinne.Dom jest parterowy,na dole przewidziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,wielkopolskie

690 000 zł180 m² 38 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Atrakcyjny dom 117 m2 i 80 m2 budynek na działalność gospodarczą z działką 7200m2 na sprzedaż położony na wsi oddalonej od Leszna ok 8km.Spokojna i cicha okolica-odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Kiełczów,dolnośląskie

680 000 zł151 m² 4 503,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! na sprzedaż połowę bliźniaka na osiedlu K7 w Kiełczowie. Osiedle zamknięte, oddalone od głównej drogi. Dom całkowicie wykończony, umeblowany i ogrodzony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 155m2 położony na działce o powierzchni 9ar-ów. Dom jedno piętrowy. Składa się z 7 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:489 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej. Dwukondygnacyjny, podpiwniczony ze strychem. Powierzchnia domu około 130m. Działka o powierzchni 489m, ogrodzona z altanką. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

380 000 zł153 m² 2 483,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Świerklaniec, nowe Chechło, dom, 4 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż nowy, wykonany z bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

405 000 zł102 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Malownicza cicha i spokojna okolica, dużo zieleni własny las i krzewy ozdobne, piękne krajobrazowe widoki ustronne miejsce piękny ogród z dużym oczkiem wodnym, miejscem na grilowanie.