dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący, 330m2, na Wielkim Kackuprzy ul. Gryfa Pomorskiego. W pobliżu pełna infrastruktura. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Dach wielospadowy pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłobuck

Kłobuck,śląskie

520 000 zł154 m² 3 376,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny położony na pięknej działce w bardzo spokojnej okolicy. Dom oddany do użytku w 2009 roku, budowany z maxa, pokrycie dachowe papa + gont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł220 m² 2 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

Do sprzedania dom z 1984r. o jednej kondygnacji naziemnej z podpiwniczeniem (piwnice wkopane 0,50 m., pełna wysokość pomieszczeń). Powierzchnia całkowita domu: 220 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

140 000 zł85 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do sprzedania atrakcyjny budynek wolnostojący mogący służyć jak dom mieszkalny lub pawilon handlowo-usługowy. W budynku wymieniono okna, wyremontowano łazienkę, założono nowe rynny, wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł147 m² 2 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom w stanie surowym otwartym o pow.147m2 na działce 778m2 w Nowym Sączu w dzielnicy Zawada. Budowany z pustaka (ściana grubości 28,8cm) kryty dachówką, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łebień

Łebień,pomorskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić w miejscowości Łebień dom o powierzchni 130 m2 wraz z pięknie zagospodarowaną działką (1700 m2). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom dwurodzinny, położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Dom złożony z dwóch poziomów - na każdym trzy duże pokoje, kuchnia i łazienka. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

245 000 zł130 m² 1 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 150 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 867 m2 w miejscowości oddalonej około 17 km od Gryfic i 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł110 m² 5 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Segment na Zaciszu już nie zamieszkały. Były wymienione okna , ale dom raczej do remontu. Nieruchomosci zacisze to nasza domena. mamy największy wybór nieruchomości w tym rejonie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woźniki

Woźniki,śląskie

470 000 zł280 m² 1 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Woźnikach powiecie lublinieckim na działce 2380mkw. W domu znajduje się pięć pokoi w tym trzy sypialnie, kuchnia, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

405 000 zł120 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania segment środkowy wybudowany w 2014r Powierzchnia domu ok 125m2. , działki ok 250 m2, pow.podstawowa 95m2.Segment znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

455 000 zł162 m² 2 808,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o bardzo ciekawej architekturze. Położony na sympatycznej działce w atrakcyjnej części dzielnicy Grabówka. Nieruchomość zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

355 000 zł72 m² 4 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szereg na Piaskowej Górze. rozkład pomieszczeń: piwnica z piecem dwufunkcyjnym, naytryskiem oraz miejscem przewidzianym na jacuzzi, parter - salon z wyjściem na taras i ogród, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pakosław

Pakosław,wielkopolskie

530 000 zł210 m² 2 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wyremontowany, do zamieszkania od zaraz! Jednopiętrowy. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią, sypialnia,duża łazienka z nowoczesną armaturą o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny (poniemiecki) wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem, znajdujący się w Lęborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 120 m2 z działką 3,15ha i budynkami gospodarczymi. Nieruchomość w odległości 11km na północny-zachód od Grodziska Mazowieckiego i 42 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

465 000 zł210 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

** dom gm. Łubianka / pigża oddalony od Torunia - 10 km ** Dom wolnostojący wybudowany w 2011r., z poddaszem użytkowym garażem i wiatą o pow. całkowitej: 209,8 m2, użytkowa 150,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

795 000 zł270 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Nieruchomość ulokowana jest w Sulejówku blisko granicy z Warszawą. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa wolnostojąca bez uciążliwości. bardzo dobre skomunikowanie z W-wą zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Polach

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy 5 letni dom jednorodzinny w stylu "village", funkcjonalny, zadbany, z ogródkiem, komfortowy w użytkowaniu, w cichym wygodnym miejscu, otoczony zielenią, urządzony elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł125 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o powierzchni całkowitej 125 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 500 m2 w Błoniu. Dom został zbudowany w latach 70tych a przebudowany do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Masłońskie

Masłońskie,śląskie

240 000 zł187 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 504 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w stanie surowym otwartym położony w miejscowości Masłońskie blisko Poraja. Z uwagi na rozpoczętą budową istnieje możliwość zmiany rozkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł109 m² 4 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom położony blisko szkoły na ul. Samarytanka i nowo wybudowanego przedszkola przy enelmedzie. 20 minut do centrum autobusem Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł132 m² 3 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I podatku pcc! żadnych ukrytych kosztów możliwość zakupu W programie MDM! tylko 9 domów W tej specjalnej cenie! tylko 7 minut drogi od bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

460 000 zł124 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 119m2 z garażem i ogródkiem w bardzo dobrej lokalizacji Marek na osiedlu dziesięciu dwupoziomowych segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Nowe Chechło,śląskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Projekt I obejmuje 8 szeregowców. Powierzchnia użytkowa domu 134,6 m2. Domy budowane w systemie energooszczędnym nf 40 z certyfikacją. Zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

470 000 zł146 m² 3 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Segment środkowy o pow. 146 m2, wykończony Parter: salon 46 m2 z wyjściem na taras, kuchnia widna, hall, łazienka, garaż; poddasze: 4 pokoje, łazienka, garderoba, hall; na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł102 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 102 mkw.do częściowego remontu.Osiedle Słoneczne. Do domu przynależy piwnica, garaż działka 3 ary i 2 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

295 000 zł200 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

TA oferta tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży niepodpiwniczony, wolnostojący budynek mieszkalny mogący pełnić funkcję domu jedno i dwurodzinnego położony w Jasienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budziwojowice

Budziwojowice,dolnośląskie

495 000 zł240 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Długołęka- budziwojowice dom na działce 3000m2.Działka z możliwością prowadzenia działalności usługowej nieuciążliwej(możliwość wybudowania hal 600m2)Do zjazdu na obwodnicę autostradową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cybisa

Opole,opolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy, ekskluzywny dom W opolu-grudzicach! (0% prowizji) Askania oferuje na sprzedaż nowy dom wolnostojący zlokalizowany na działce 6-arowej (niezabudowany widok) w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

520 000 zł174 m² 2 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Dom wolnostojący, jednopiętrowy z garażem w bryle domu, o powierzchni użytkowej 174 m2 na działce 687 m2 w środkowej części Marek. Dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyrazów

Wyrazów,śląskie

590 000 zł309 m² 1 909,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny położony na obrzeżach Częstochowy. Budynek z 2007 roku kryty gontem. Na parterze przestronny salon, sypialnia z zabudowaną szafą, gabinet, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazyjna cena. Wyjątkowa oferta. . Dom w znakomitej lokalizacji w centrum Milanówka. Blisko centrum, pkp, szkoła, przedszkola. Dojazd drogą asfaltową i około 100m. drogą szutrową. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Do sprzedania domek w stanie deweloperskim o powierzchni 98mkw. Dom na parterze posiada duży salon z miejscem na kominek połączony z kuchnią i jadalnią, wiatrołap, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Zaodrze

Opole,opolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Askania oferuje na sprzedaż segment szeregowy w stanie surowym zamkniętym w zachodniej części Opola. Dom ma powierzchnię użytkową 180m2, w tym garaż w bryle budynku. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł203 m² 4 623,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

W otulinie Lasu Kabackiego powstajeosiedle 26domów w zabudowie bliźniaczej, w tym 4w zabudowie wolnostojącej. 300 metrów od ul. Puławskiej udało się zaprojektować funkcjonalne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

429 000 zł135 m² 3 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Bardzo ładny, nowy dom parterowy o powierzchni 135 m2, wybudowany w 2013 roku, położony na dużej działce o pow. 2450 m2 na obrzeżach Krotoszyna. Składa się z salonu + 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Francuska

Leszno,wielkopolskie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Obniżka ceny! Oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej ul. Francuska. Dom o powierzchni około 220 m2 (plus piwnica 60 m2) składa się z: - parter salon z jadalnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł137 m² 4 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Kameralne osiedle dwunastu bliźniaków położone jest przy ul. Strzygłowskiej. Kwiatowa Polana to wyjątkowy projekt łączący ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

490 000 zł296 m² 1 655,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym z aktualnym pozwoleniem na budowę, położony w uzdrowiskowej miejscowości Ustka nieopodal szerokiej, piaszczystej plaży i sosnowo-wydmowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak przerobiony na 3 mieszkania z oddzielnymi wejściami zarobkowe. Dwa mieszkania gotowe na wynajęcia.( wymagają małego remontu ) Jedno na parterze w stanie surowym, osobne wejścia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij