dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 307 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

790 000 zł600 m² 1 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:170 m²

Centrum Lęborka kamienica w zabudowie szeregowej z innymi kamienicami zaprojektowanymi w podobnym stylu w stanie surowym otwartym zlokalizowana przy ul. Staromiejskiej. Na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł203 m² 4 623,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

W otulinie Lasu Kabackiego powstajeosiedle 26domów w zabudowie bliźniaczej, w tym 4w zabudowie wolnostojącej. 300 metrów od ul. Puławskiej udało się zaprojektować funkcjonalne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł192 m² 3 643,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Osiedle Pod Dębami to zespół 24 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na ulicy Tawułkowej w Warszawie. Zielona okolica i łatwy dojazd do centrum Stolicy to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dobra lokalizacja( cicha, spokojna okolica) Budynek przedwojenny, w latach 60-tych dobudowano poddasze.Ładna działka. Piwnica:łazienka. gospodarcza, kuchnia gospodarcza, kotłownia, 2 pom. gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

693 740 zł171 m² 4 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

| oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 171m2 położony w nowo powstającym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Żelazna,opolskie

295 000 zł128 m² 2 304,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 959 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w miejscowości Żelazna z zagospodarowanym poddaszem, pow. 125 m2 na działce o powierzchni 49,59 ar. Domu mieszkalnego ok. 125 m2 (na parterze powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Okazja! Dom z garażem w cenie mieszkania. 5 pokoi, powierzchnia użytkowa 160m2. Działka 400m2. Opis szczegółowy: dom ma dwie kondygnacje składające się z: parter: * 2 pokoje * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:676 m²

Do sprzedania dom o pow. 230 m2 na działce 676 m2(36x19) w Markach niedaleko centrum handlowego M1. Własność, bez obciążeń.Cicha , spokojna okolica. Budynek o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

500 000 zł230 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej położony w Markach. Bardzo atrakcyjna cena za pół bliźniaka 500 tys. za cały dom 950 tys. Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubliniec

Lubliniec,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł96 m² 2 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący parterowy z możliwością adaptacji poddasza .Na parterze znajduję się salon z kominkiem dwa pokoje oraz widna oddzielna kuchnia i łazienka.Poddasze stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

333 000 zł110 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budujemy rokietnicę od 10 lat. Przyjedź, zobacz, porozmawiaj Z sąsiadami. Dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, piętrowy z dachem stromym, bez podpiwniczenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Turystyczna

Sadowa,mazowieckie

580 000 zł143 m² 4 064,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Osiedle Sadowa składać się będzie z 16 nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych(bliźniaków). Osiedle położone jest w miejscowości Sadowa(gm. Łomianki) ul. Turystyczna, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 300 000 zł450 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Luksusowy dom z dużym i zadbanym ogrodem położony w najatrakcyjniejszej części Konstancina Dom usytuowany jest w Konstancinie, w tzw. strefie A , gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom wolno stojący o pow. ok 180m2 znajduje się na zagospodarowanej działce o pow. 852m2. Działka jest ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Na działce znajduje się garaż wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabrze

Zabrze,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

439 000 zł140 m² 3 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Doskonale zlokalizowany budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim w uroczej dzielnicy Bezrzecze. Nowoczesna bryła budynku idealnie wkomponowuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakręt

Zakręt,mazowieckie

400 000 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania dobrze usytuowany, po remoncie, tuż za Warszawą (zakręt) dom na dużej działce. Sześc pokoi, dwie łazienki. Nowe okna pcv,drzwi wejciowe ,ocieplenie, tynk,podbitka dachowa,elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

790 000 zł345 m² 2 289,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nietuzinkowy duży dom mieszkalny do aranżacji z częścią usługową, podpiwniczony w Centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł155 m² 3 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kameralne, zamknięte osiedla 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim, piec co, grzejniki,gaz miejski. Domy w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny-Kolonia

Brzeziny-Kolonia,śląskie

440 000 zł180 m² 2 441,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 510 m²

Nowa cena! Nowy dom położony w Brzezinach Kolonii przy ulicy asfaltowej na działce 4510mkw. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 123mkw, na której znajduje się na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł155 m² 3 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Do sprzedania ładny dom dwurodzinny położony w Markach w pięknej okolicy. Dom przestronny na działce 309m2. Na parterze salon /30m2/ z kuchnią,łazienka,pokój.Na piętrze trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł212 m² 2 353,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym. Woda i Kanalizacja(szambo) własne Brak tynków wewnętrznych z zewnątrz budynek otynkowany Instalacje doprowadzone tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł192 m² 3 915,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł164 m² 2 318,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Oferta zarezerwowana - W trakcie sprzedaży - nowy, atrakcyjny dom położony w miejscowości Płoty 4 km od Zielonej Góry. Budynek jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kaliszki

Kaliszki,mazowieckie

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym w Kaliszkach( otulina Puszczy Kampinoskiej, 1 km od trasy E7, 25 km do Centrum Warszawy.Dom zbudowany tradycyjnie z ceramiki,pokryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodków

Grodków,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł117 m² 4 961,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Osiedle Olesin to projekt, który powstał w zaciszu malowniczej i spokojnej części zielonej Białołęki.To jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie cisza i spokój wynikające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Odolanów

Odolanów,wielkopolskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny dom po kapitalnym remoncie. Składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki, korytarza i pomieszczenia gospodarczego. Możliwość uzyskania dodatkowych pomieszczeń po adaptacji poddasza. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł420 m² 4 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na działce 850 m2 znajdują się dwa budynki mieszkalne i hala o powierzchni 200 m2.Do busynku zbudowanego w latach 80-tych dobudowano w 2000 r drugi budynek.W budynku pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

250 000 zł175 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:569 m²

Sikorska nieruchomości z siedzibą w Zgierzu plac Jana Pawła II 17 pzedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Zgierzu o powierzchni całkowitej 175m2, mieszkalnej 110m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

599 000 zł325 m² 1 843,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Dom wolnostojący położony w Nowej Wsi Lęborskiej skierowany do osób, które chcą aby ich nieruchomość była dochodową inwestycją. Przestronny dom z tarasem o powierzchni 325 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,śląskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedaży dom w Olsztynie położony na działce o powierzchni 980 m2 w malowniczym sąsiedztwie lasu. Na poziomie parteru znajduje się wiatrołap z szafą w zabudowie, hol ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

695 000 zł345 m² 2 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 756 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, duży, dwurodzinny dom położony w Antoniowie gminie Mykanów, 7km od Częstochowy, na ładnej, częściowo zalesionej działce. Mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

490 000 zł172 m² 2 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:852 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim zamkniętym. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

Dom Sprzedaż Dwukondygnacyjny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 220m2, położony na działce o powierzchni 5,5 ara, składający się z 6 pokoi, dwóch łazienek, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kietrz

Kietrz,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij