dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

549 000 zł175 m² 3 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej w cichej części Wawra.Budowa zakończona, osiedle zamknięte, składające się z 20 domów. Dom nowy w stanie deweloperskim.Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rajcza

Rajcza,śląskie

139 000 zł240 m² 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

TA oferta tylko U nas! Oferuje do sprzedaży niezależny dom jedno lub dwurodzinny typu bliźniak położony w Rajczy(ok. 300m od centrum) podpiwniczony, wolnostojący budynek mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł270 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio dom Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230 m2 (parter i piętro po 98 m2 plus poddasze 34 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

576 000 zł128 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny segment o powierzchni 128 m2 na działce 250 m2 w stanie deweloperskim, położony w pobliżu centrum Grodziska Mazowieckiego. Wszystkie media miejskie.Dom zbudowany z betonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 240 000 zł50 m² 24 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Działka z pięknymi sosnami, położona w północnej, parkowej części Milanówka o powierzchni 2200 m, ogrodzona, w kształcie prostokąta (2879). Działka częściowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

830 000 zł422 m² 1 966,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Bardzo ładny, komfortowo urządzony dom w dzielnicy Parkitka bardzo blisko centrum miasta. Zbudowany z materiałów wysokiej jakości ocieplony i otynkowany. Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Skrajny segment w szeregowej zabudowie na wrocławskich Wojszycach, z bardzo ładną, obszerną działką! Dom 120mkw powierzchni użytkowej, 215 mkw pow. całkowitej, z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlec Duży

Siedlec Duży,śląskie

320 000 zł155 m² 2 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży bardzo sympatyczny położony dom na pięknej działce w gminie Koziegłowy. Domek z lat 80-tych budowany z cegły. Na parterze 3 sypialnie,duża łazienka i kotłownia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni 220 mkw ( w tym 80 mkw pracownia stanowiąca niezależny dobudowany budynek) z oryginalnym, unikatowym ogrodem o powierzchni 10 ar działce (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

381 300 zł190 m² 2 006,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania nowy dom położony w Błoniu. Doskonała lokalizacja dokładnie pomiędzy stacją pkp Błonie oraz centrum miasta. Odległość od stacji i centrum wynosi 10-15 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przyjmy

Przyjmy,mazowieckie

490 000 zł190 m² 2 577,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z cegły 190m2 położony w okolicy miej.Brańszczyk,dwie kondygnacje oraz strych.Salon z aneksem kuchennym połączony z częścią jadalną 54m2,garderoba,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrojowa

Radzymin,mazowieckie

825 000 zł180 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Do sprzedania dom wolnostojący usytuowany w cichej części Radzymina w której znajdują się wyłącznie domy jednorodzinne. Dom w wysokim standardzie wykończeniowym z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Czosnów,mazowieckie

539 999 zł249 m² 2 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Sprzedam dom wolnostojący. Dom znajduje sie w Dobrzyniu ( gmina Czosnów - okolice Adamówka ). Wjazd od ulicy Prostej ( ul. Graniczna ). Powierzchnia użytkowa z garażem 230 m2. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

550 000 zł195 m² 2 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjny dom w willowej części Zielonki,położony na pięknej leśnej działce. Dół: duży salon z kominkiem i wyjściem na taras,jadalnia oraz zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Laski Koszalińskie

Laski Koszalińskie,zachodniopomorskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Oferuję do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w Laskach Koszalińskich. Dom jest położony w bardzo spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie są dwa dom. Miejscowość Laski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stacja Metra Marymont

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania dom o pow. 280m2 na Bielanach( w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra. Działka 355 m2. Media miejskie. Piwnica: garaż na 1 samochód, gabinet, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mysłowice, janów proponujemy do sprzedaży nowy dom o pow. 160m2, wybudowany na działce o pow. 425m2. Dom jest ocieplony. Na parterze jest pokój z wyjściem na ogród, przedpokój, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 220m2, na własnościowej działce o pow. 380m2, zbudowany w technologii mieszanej w 1972 roku, znajdujący się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł175 m² 3 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Rezerwacja Nieruchomość z 2002 roku w stanie do zamieszkania bez remontu. Połowa bliźniaka o pow. około 140m2 na działce 730m2. W budynku są 3 sypialnie.salon,gabinet, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Markach.Działka ok 175m2, wszystkie media miejskie.Dom jest w stanie surowym otwartym.Posesja ogrodzona.Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość położona w Żyrardowie składająca się z domu wolno stojącego o pow. 220 m2 usytuowanego na działce o pow. 820 m2. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jęzor

Sosnowiec,śląskie

395 000 zł230 m² 1 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Sosnowiec- jęzor, proponujemy do sprzedaży wolnostojący dom z lat 80-tych, o pow. 230m2. Dom jest murowany, wybudowany metodą tradycyjną. Dach jest jednospadowy pokryty papa termozgrzewalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wetlina

Wetlina,podkarpackie

1 150 000 zł188 m² 6 117,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedania rezydencja z 2000 roku połozona w Wetlinie u podnóża Smereka.Dom wybudowany w technologii tradycyjnej wg własnego projektu z zachowaniem wysokiego stopnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

441 000 zł160 m² 2 756,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Ładny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w niedalekiej odległości (ok. 6 km) od Olsztyna. Usytuowanie nieruchomości w spokojnej okolicy miejscowości Słupy, przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

! rozkręcona kawiarnia - cukiernia - restauracja na sprzedaż! bez prowizji! Do sprzedaży dochodowa restauracja z salami do organizacji imprez okolicznościowych i zapleczem cukierniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzysztoforzyce

Krzysztoforzyce,małopolskie

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w miejscowości Krzysztoforzyce gmina Kocmyrzów-Luborzyca ok. 1,5 km od granicy Krakowa. Powierzchnia nieruchomości wynosi 119m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokocko

Kokocko,kujawsko-pomorskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 80 m2. z możliwością adaptacji poddasza (ok. 40 m2). Obok domu 2 garaże w pełni wyposażone. Ponadto stodoła oraz obora starego typu. Dom oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania parterowy domek o powierzchni użytkowej 180mkw położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość posadowiona na pięknej działeczce 860mkw z krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, do remontu i wykończenia w Głogowie Młp. Dom o pow. 90 m2 usytuowany jest na 2,6 arowej, ogrodzonej działce. Na działce dodatkowo znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobre miejsce także pod działalność. Do sprzedania przestronny dom wykończony z oszkloną werandą znajdujący się w Łańcucie. Dom o pow. 100 m2 usytuowany jest na 21,5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł211 m² 3 459,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom W zabudowie bliżniaczej położony we wrocławiu W cichej uliczce Z dobrym dojazdem do centrum oraz do aow I bielan wrocławskich.DOM SKŁADA SIĘ Z 3 KONDYGNACJI.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

440 000 zł154 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjna cena! Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m 2 w Łańcucie. Nieruchomość usytuowana jest na bardzo dużej działce (prawie pół hektara).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

830 000 zł400 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Do sprzedania duży, wolnostojący dom o pow. całkowitej 400 m kw. położony na malowniczej, widokowej działce (78 arów!) pod Wieliczką. Cena 830.000 zł. Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

278 000 zł110 m² 2 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 110 m 2, położony w Łańcucie blisko centrum miasta. Dwa osobne wejścia. Dom do zamieszkania lub pod cichą działalność. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Połomia

Połomia,śląskie