dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Chorzów II

Chorzów,śląskie

516 000 zł172 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w spokojnej, zielonej okolicy. W stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Parter garaż, kotłownia,wiatrołap I piętro salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Świetna lokalizacja,blisko do ul. Radzymińskiej,a jednocześnie cicho.Dom jest położony wśród nowych domów jednorodzinnych.Wszystkie media są doprowadzone.Budynek wykonany jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Tychy,śląskie

499 000 zł138 m² 3 606,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Cena obowiązuje do 6 kwietnia 2015 roku. Powierzchnia mieszkania 120,00 m2. Segment skrajny 3b. Parter: wiatrołap, komunikacja, pokój dzienny z kuchnią, wc. Piętro: przedpokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieruń

Bieruń,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł400 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Osiedle luksusowych, gotowych domów na warszawskim wilanowie! oferta od dewelopera bez prowizji I pcc! zapraszam dom typ A - 2 ostanie wolne domy! Zapraszamy do zakupu gotowego , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skała

Skała,małopolskie

345 000 zł180 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. 110m2, podpiwniczony położony na działce 4 ar w Skałe/k. Ojcowa. Piętrowy. Każde piętro o pow. ok 55m2, z identycznym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śpiewaków

Poznań,wielkopolskie

1 249 000 zł320 m² 3 903,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Iron House poleca na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Poznaniu w willowej dzielnicy Sołacz, na rogu ulic Śpiewaków i Wołyńskiej. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł260 m² 1 726,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom położony w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu Braniborskim. Dom o powierzchni 260 m² położony na działce o pow. 400 m². Na trzech kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej blisko ul. Piłsudskiego. Segmenty w stanie developerskim. Segment środkowy + działka w cenie 510.000 zł oraz 2 segmenty skrajne na działkach 235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suszki

Suszki,dolnośląskie

1 200 000 zł650 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam lub zamienię na mniejszy dom,mieszkanie lub mieszkania, lub auto. Budynek mieszkalno-usługowy o pow. około 650m2. Gotowy do zamieszkania.Cena do negocjacji.Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyszyna

Wyszyna,mazowieckie

343 000 zł167 m² 2 053,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom na nowo powstającym osiedlu rezydencjonalnym do sprzedaży w miejscowości Wyszyna gmina Stara Biała. Dom parterowy bez poddasza użytkowego o pow. 127mkw. w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeladź

Czeladź,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sułów

Sułów,dolnośląskie

15 000 zł25 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedania domek w Sułowie koło Milicza na weekendowe lub urlopowe wypady z Wrocławia, trzebnicy, milicza, lubina itp. Domek usytuowany w Parku Krajobrazowym "dolina Baryczy".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Libiąż

Libiąż,małopolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąsosz

Wąsosz,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł360 m² 5 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ładny, obszerny dom w zabudowie bliźniaczej. Wnętrze i elewacja wyremontowane w 2007 roku. Ogrodzenie i część elewacji z piaskowca. Profesjonalnie urządzona część ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pilarzy

Warszawa,mazowieckie

877 539 zł170 m² 5 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Rembertów to pełna uroku, zielona dzielnica Warszawy, położona wśród lasów z własną, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, pełni rolę samodzielnego miasteczka. W centrum dzielnicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 070 000 zł280 m² 3 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z 1994 roku w Łomiankach Dąbrowie. Budynek posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 750m2. Piwnica:pralnia, kotłownia, 3 pomieszczenia gospodarcze. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny segment w cichej, zielonej części Olsztyna.Zadbana, zagospodarowana działka.PIWNICA: Kotłownia( nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny Junkersa), pomieszczenie fitness.PARTER: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Filipowice

Filipowice,małopolskie

270 000 zł185 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 887 m²

Dom Filipowice Do sprzedania dom w Filipowicach w gminie Krzeszowice o powierzchni całkowitej około 180m2, na co składają się przyziemie i parter, dodatkowo budynek posiada wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super oferta! nowa cena! Dom wolnostojący w bliskiej odległości od Torunia! Dom położony jest zaledwie 13km od Torunia, w miejscowości Pędzewo, wybudowany w 2013 roku według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sufczyn

Sufczyn,mazowieckie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom murowany 120 m, w stanie do zamieszkania bez wkładu finansowego. Na pierwszej kondygnacji kuchnia, salon z kominkiem, dwa pokoje, łazienka, taras. Na wyższej kondygnacji dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wolnostojacy dom na ładnie zagospodarowanej działce. Posiada funkcjonalnie zagospodarowany teren z miejscami do wypoczynku i rekreacji. Podjazd przed domem aż do wiaty utwardzony kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krze Duże

Krze Duże,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Oferta od dewelopera , bez prowizji I podatku pcc! Zapraszam Osiedle domów jednorodzinnych to inwestycja powstająca w miejscowości Krze Duże tuż obok trasy E67. Architektura i klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży dom typu szeregowego, który znajduje się w Rybniku - Boguszowicach. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, salonu, dużej sypialni, kuchni, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom o pow. 160 m2 w Izabelinie. Bardzo dobra lokalizacja( cicha spokojna okolica-otulina Puszczy Kampinoskiej.Dom funkcjonalny, do zrobienia elewacja zewnętrzna i do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł385 m² 4 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Kupuj bezpiecznie i bez prowizji! Luksusowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej okolicy Powsina. Obiekt w zabudowie parterowej (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tworóg

Tworóg,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kochanowice

Kochanowice,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł104 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104m2 na działce 426m2 w Napachaniu (kiekrz) z 2001 roku. Dom zbudowany z suporeksu , dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prudnik

Prudnik,opolskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

728 266 zł204 m² 3 569,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

English description below. Projekt Margarita Dom dedykowany osobom ceniącym klasykę i funkcjonalność, idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Bryła budynku obejmuje 2 kondygnacje z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazurska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Połowa domu bliźniaka z lat przedwojennych o pow.70m2., na działce o pow. 1257m2. Wymaga remontu lub przebudowy! Woda, energia i gaz olicznikowane, kanalizacja podłączona. Działka.