dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

320 000 zł170 m² 1 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Wola Rzędzińska przy drodze gminnej asfaltowej / przedłużenie ścieżki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom o pow. 260 m2, na działce ok. 750 m2, w prestiżowej dzielnicy Józefowa, urządzony w Stylu Wiktoriańskim. Budynek niby w zabudowie bliźniaczej, ale posiadający dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szyprów

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł220 m² 1 635,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! Dom w zabudowie szeregowej. W cichej i spokojnej okolicy, blisko Centrum miasta i kolejki skm. Dom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 900 zł220 m² 4 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność! Wyjątkowa okazja dla ludzi chcących zamieszkać w luksusowym domu za rozsądną cenę! Do sprzedania piękny bliźniak na Warszewie z 2012r kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żychlin

Żychlin,łódzkie

189 000 zł85 m² 2 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom na sprzedaż W żychlinie. Dom 80 m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz garaż i budynki gospodarcze. Piękna zagospodarowana działka o powierzchni 2300 m2. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł400 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dwupokoleniowy w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawa - Wawer. Do domu przynależą 2 garaże jednostanowiskowe. W piwnicy znajduje się sauna oraz sala bilardowa. Piękny duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabrody

Mława,mazowieckie

258 000 zł119 m² 2 168,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania nowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Mławie przy ul. Zabrody na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych Dobry Dom Dom w stanie "surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Poznań,wielkopolskie

1 300 000 zł414 m² 3 140,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Polecam ekskluzywną rezydencję w Smochowicach o powierzchni mieszkalnej 351m2 +pow. użytkowa 63,40m2 na działce o pow.1252m2.Rezydencja składa się z 5 sypialni w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

1 600 000 zł263 m² 6 083,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Iron House poleca na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w podpoznańskim Baranowie. Dom wybudowany w 2010r. położony jest przy jednej z bocznych i spokojnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania nowy dom (pół bliźniaka)w pięknej , spokojnej okolicy i bardzo miłym sąsiedztwie.Dom w stanie deweloperskim zamkniętym (okna, drzwi, grzejniki, piec) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podlaska

Gdynia,pomorskie

1 320 001 zł335 m² 3 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Całą galerię zdjęć można odnaleźć na Wolnostojący dom posadowiony na samodzielnej działce. W bliskim sąsiedztwie wyremontowane i okazałe kamienice. Dzielnica Gdyni - Działki Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdobywców Kosmosu

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł174 m² 2 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom na kameralnym, cichym, zamkniętym, chronionym osiedlu domów jednorodzinnych Rezydencja Parkowa w zabudowie szeregowej położony w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mława

Mława,mazowieckie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Do Sprzedania Dom Jednorodzinny Parterowy z poddaszem użytkowym położony w Mławie przy ul. Gen. W. Andersa. Dom o powierzchni 100 m - parterowy z użytkowym poddaszem (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom o pow. 250 m2, w zabudowie bliźniaczej, na działce 260 m2, w willowej dzielnicy Otwocka. Na parterze, piętrze i poddaszu mieści się 7 pokoi, jest duża, funkcjonalna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł191 m² 4 162,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Segment w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer. Do budynku przynależy garaż oraz miejsce postojowe. Za budynkiem zadbany ogródek( wyjście z pomieszczenia na parterze). Na pierwszym piętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam bądź zamienię na 2 mniejsze mieszkania. Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż połowę bliźniaka znajdującego się na woli, w bardzo dogodnej lokalizacji, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom o pow. 80 m2 na działce 664 m2 w Józefowie. Budynek mieści 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, przedsionek. Na wysokim parterze znajduje się pokój o pow. 14 m2 oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż budynek z przeznaczeniem na lokale biurowe, usługi medyczne, gabinety Polecam budynek mieszkalny z możliwością wprowadzenia funkcji usługowej. Dom wolnostojący o pow. ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Środkowy szeregowiec, dwukondygnacyjny położony w zadbanej części Dąbia, na osiedlu jednorodzinnym. Powierzchnia całkowita domu to ok. 180 m2, usadowiony na działce o pow. 256 m2. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podkowy

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł210 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Bardzo dobra lokalizacja ulica Podkowy. Segment skrajny w zabudowie szeregowej. Budynek o rozkładzie: piwnica:dwa pomieszczenia(34,50mkw) i garaż(33,7mkw). Parter: dwa pokoje (15mkw;20mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rój

Żory,śląskie

155 000 zł85 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Dom W cichej I spokojnej dzielnicy żor! super cena! dom za 155 000zł Na sprzedaż dom wolnostojący położony blisko lasu w Żorach. Budynek posadowiony na dużej działce tj. 2480m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

499 000 zł335 m² 1 490,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Myślenicach na pięknej widokowej działce ponad 20-to arowej. Doma składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

580 000 zł193 m² 3 000,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej typ 4 - w zabudowie bliźniaczej - powierzchnia użytkowa 171,1 m2 - garaż 22,2 m2 - powierzchni całkowita 193,3 m2 - powierzchnia działki 4-6 arów Domy oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. 3 Maja

Wejherowo,pomorskie

1 400 000 zł540 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej. Bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! sprzedaż nieruchomości komercyjnej. Do sprzedaży kamienica w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedaży dom w Przeźmierowie ze świetnym dojazdem do Poznania. W okolicy las, sklepy, przedszkole,szkoła, kościół Budynek świetnie nadaje się dla rodziny, jest 6 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojciechów-Kolonia Pierwsza

Wojciechów-Kolonia Pierwsza,lubelskie

649 000 zł165 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom wolnostojący położony na dużej, zagospodarowanej działce o pow. 3200 mkw w urokliwym miejscu w pobliżu lasu w miejscowości Wojciechów- kolonia Pierwsza. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

740 000 zł260 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Niebanalny dom dla osób wymagających,w centrum przedmieścia chełmińskiego ,na cichej spokojnej,zadbanej ulicy. Dom z 1935 roku,po generalnym remoncie,wykonanym w najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

59 000 zł90 m² 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 642 m²

Do Sprzedania Siedlisko z Dużą Działką położone w Turzy Wielkiej Siedlisko składa się z: - domu jednorodzinnego -budynków gospodarczych -działki o pow. 0,1642 ha Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 233 000 zł220 m² 5 604,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:694 m²

Piękny dom o pow. 220 m2 na działce 694 m2, w willowej dzielnicy Otwocka. Budynek zatopiony w zieleni, zadbany, w środku urządzony z dużą dozą elegancji. Posiada dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Opole,opolskie

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż - dom bliźniak 116 m2. działka 4 ary - dzielnica willowa, opole śródmieście. Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe z tarasem o powierzchni 116 m2, usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Lipowa

Kniewo,pomorskie

390 000 zł170 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Budynek usytułowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzewin

Rzewin,mazowieckie

135 000 zł86 m² 1 569,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dodatkowe informacje: typ własności: własność Stan domu: dobry Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: drewniana Elewacja: tynk Standard: średni Typ podłogi: panele Typ ścian: tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dobromiły

Poznań,wielkopolskie

1 180 000 zł183 m² 6 448,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w unikatowej lokalizacji : Antoninek ,od ul.Dobromiły ,przy otulinie Parku Maltańskiego ( ZOO), cicho i mnóstwo zieleni. Działka ma 660m2, dom pow użytkowa 183m2, 103 m2 -parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Jeżeli czasami myślisz o spokoju, ogrodzie, cieple kominka i otoczeniu zieleni to zapoznaj się z ofertą nowej inwestycji na szczecińskim Warszewie. W dzielnicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł244 m² 5 942,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawa - Wawer. Do domu przynależą pomieszczenia usługowe(oddzielne wejście). Parter: pomieszczenia usługowe, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

439 000 zł114 m² 3 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania połowa domu o powierzchni 113m2. Dom położony w ładnej dzielnicy Marek na działce o powierzchni ok 200m2. Na parterze znajduje się kuchnia i salon 40,7 m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Swoszowice

Kraków,małopolskie

560 000 zł113 m² 4 963,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: dom w Krakowie - Swoszowice w cenie mieszkania. Standard wykonania domów Budowane domy posiadają pełne wykończenie z zewnątrz, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jasna

Wieliczka,małopolskie

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta promocyjna! Okazja! Ostatni dom w malowniczo położonej inwestycji Jasne Wzgórze w Wieliczce (12 km od Rynku w Krakowie). Inwestycja kameralna składająca się niewielu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawa Wesoła - Stara Miłosna. Wysoki standard. Parter (ogrzewanie podłogowe): salon (z kominkiem i wyjściem na taras),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łanowa

Strykowo,wielkopolskie

240 000 zł136 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Salon nieruchomości iron house posiada do sprzedaży piękny dom z czytelnym układem wnętrza, które można modyfikować według indywidualnych potrzeb. Powierzchnia całkowita domu 136 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pajęczno

Pajęczno,łódzkie

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy, dwuizbowy o powierzchni ok. 60 m2, położony w gminie Pajęczno, do kapitalnego remontu. Dom zbudowany z kamienia, dach pokryty papą, dobudowany niewielki ganek. Dojazd drogą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij