dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł204 m² 1 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

TA oferta tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży położony w Rudzicy (gmina Jasienica) częściowo podpiwniczony, wolnostojący budynek mieszkalny wybudowany z pustaka w latach 1997-2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferujemy do sprzedaży położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie niepodpiwniczony, wolnostojący budynek mieszkalny wybudowany w latach 80tych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

620 000 zł147 m² 4 217,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom z basenem w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Poznania Polecam wolnostojący dom na działce 1002m2 położony w Siekierkach pod Kostrzynem. Dom piętrowy wymurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

400 000 zł124 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 119m2 z garażem i ogródkiem w bardzo dobrej lokalizacji Marek na osiedlu dziesięciu dwupoziomowych segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Słupsk,pomorskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Część podpiwniczenia mieści garaż dl.8,5m szer. 4,5m kotłownię i skład opału (niewykorzystywane aktualnie). Parter pokój dzienny dl. 8,5m szer.4.5m , WC, holl. Piętro łazienka z wc, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przytulna

Gowarzewo,wielkopolskie

339 000 zł180 m² 1 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom parterowy projekt tk5 odwrócony, w Gowarzewie ul Przytulna 150,68mkw, dzialka o powierzchni 890mkw, budowa w systemie Porotherm Profi Wienerberger jest to Pustak ceramiczny szlifowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

945 000 zł235 m² 4 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom W ścisłym centrum! Jedyna taka nieruchomość w centrum Lublina! Dom jest cichy i odizolowany od zewnętrznego zgiełku centrum miasta. Przestronny dwupoziomowy apartament na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Udrycze-Wola

Udrycze-Wola,lubelskie

85 000 zł60 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Lokalizacja: udrycze wola, gm. Stary Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie Miejscowość Udrycze Wola zlokalizowana jest w gminie Stary Zamość. Cicha i spokojna okolica w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł254 m² 2 440,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Na sprzedaż kamienica z 2002 roku, o powierzchni 254 m2, składa się z trzech kondygnacji. Budynek z cegły, ocieplony, dach płaski kryty papą termozgrzewalną, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sienkiewicza

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż dom piętrowy, w zabudowie szeregowej, podpiwniczony na całej powierzchni, położony w Legnicy os. Sienkiewicza. Powierzchnia domu 146m2, powierzchnia działki (użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

740 000 zł120 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak, w bardzo dobrej lokalizacji w Orłowie. Dom o powierzchni 80m2 + 40 m2 poddasza użytkowego. 3 kondygnacje, na I kondygnacji salon 20m2 z balkonem od strony zach., kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Borowska

Sulęcinek,wielkopolskie

249 000 zł101 m² 2 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowa niższa cena - domy gotowe do odbioru - Oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

399 000 zł173 m² 2 306,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Inowrocławiu, o powierzchni użytkowej 174 m2, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony na 1/3 części. Budynek z 1994 roku budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni 120 m2, położonego w odległości 7 km od Inowrocławia, składającego się z 4 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 700 000 zł360 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta domu do sprzedania Węgrzce gmina Zielonki, w sprzedaży wyjątkowy nowy dom do zamieszkania. Rewelacyjne miejsce, przepiękne otoczenie, nowe sąsiedztwo, spokojna okolica, dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Super oferta W programie MdM! Oferta obejmuje parterowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, na działce położonej w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

135 000 zł140 m² 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rozpoczęta budowa na działce 9 ar (wylane fundamenty) domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 140m2, parterowy z użytkowym poddaszem bez podpiwniczenia. Media: przyłącz elektryczny na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

605 000 zł180 m² 3 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Parterowy, wolnostojący z użytkowym poddaszem budynek mieszkalny o powierzchni ok. 180m2; położony na obrzeżach wsi w cichej i spokojnej okolicy, w odległości ok. 15 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:601 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 mkw(powierzchnia użytkowa- 164,40 mkw). Nieruchomość znajduje się na sześcioarowej działce, na której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobiesz

Dobiesz,mazowieckie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny projekt 4 segmentów w zabudowie bliźniaczej, położonych w miejscowości Dobiesz, na działce o łącznej powierzchni aż 6300 m2. Do każdego z segmentów przynależy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

870 000 zł240 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Funkcjonalny, ładnie zaaranżowany dom dla 4-5 osobowej rodziny. Jego wielkim atutem jest zadbany ogród zaprojektowany w taki sposób, aby nie absorbować zbytnio osób, które nie mają zbyt wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

769 000 zł135 m² 5 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowa okazyjna cena! Piętrowy dom z podpiwniczeniem w zabudowie bliźniaczej,zlokalizowany 100m od ulicy Zbożowej. Bardzo dobra,cicha lokalizacja,w pobliżu nowa szkoła,przystanek mpk,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

679 000 zł193 m² 3 518,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej części Wawra. Inwestycja obejmuje 12 nowoczesnych domów usytuowanych na działkach 318 lub 350 metrów. Domy jednopiętrowe z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Przylep

Zielona Góra,lubuskie

445 000 zł116 m² 3 836,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Realder nieruchomości prezentuje dom wolno stojący położony w miejscowości Przylep pod Zieloną Górą. Dom ładnie położony w pobliżu lasu, w zacisznym miejscu, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł90 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

******************** najtańszy dom na pogodnie ********************************* ******************** Dom do kapitalnego remontu ************************************ Domek działką 387m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chropaczów

Świętochłowice,śląskie

412 000 zł180 m² 2 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam Państwu komfortowy Dom w zabudowie szeregowej w Świętochłowicach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 139m2, ponadto garaż 2-stanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Lębork,pomorskie

289 000 zł102 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny wolnostojący dwukondygnacyjny znajdujący się w Lęborku na zacisznym osiedlu , które można nazwać enklawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł346 m² 1 355,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Okazja na Rynku - Atrakcyjna Cena - Pilna Sprzedaż - Dwa domy posadowione na jednej działce o powierzchni 1371m2 usytuowane w dzielnicy willowej Stargardu Szczecińskiego. 1) Pierwszy - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

470 000 zł193 m² 2 435,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący parterowym z użytkowym poddaszem o powierzchni mieszkalnej 150m2 (193m2) na działce 8 ar wykonany z wysokiej jakości materiałów. Budowany z pustaka max, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

298 000 zł155 m² 1 922,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Witam oferujemy do sprzedaży bez prowizji dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Luborzyca w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, działka ma powierzchnię 13 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży nowy dom w stanie surowym położony w atrakcyjnej lokalizacji w Wadowicach. Działka o powierzchni 4 ary, płaska, w sąsiedztwie nowe domki jedrodzinne, ok. 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

265 000 zł162 m² 1 635,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Okazja! Wirek-w ofercie dom wolnostojący z końca lat 70-tych, położony na działce o pow. 527 m2. Budynek w dobrym stanie technicznym, budowany w technologii tradycyjnej, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł155 m² 3 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kameralne, zamknięte osiedla 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim, piec co, grzejniki,gaz miejski. Domy w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Dziekanowie Leśnym o powierzchni 180 m2. Stan deweloperski. Wykonany z cegły typu pustak, ocieplony styropianem 12 cm. Dach pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Winiarska

Poznań,wielkopolskie

2 000 000 zł520 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom O charakterze usługowo-mieszkalnym;wolnostojący;piętrowy,całkowicie podpiwniczony;dach płaski pokryty papą.Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Moi drodzy, szalenie interesująca propozycja sprzedaży domu z okolic Płońska. Zapytacie na czym to szaleństwo ma polegać?. Więc dom nowy, przepięknie rozplanowany i funkcjonalny pod każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Taciszów

Taciszów,śląskie

1 150 000 zł286 m² 4 025,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą luksusowego domu na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana jest w małej miejscowości przy jeziorze Dzierżno Duże w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lębork

Lębork,pomorskie

359 000 zł170 m² 2 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w centrum Lęborka (opodal Tesco), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Paprocany

Tychy,śląskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Opis nowy dom wolno stojący W tychach.Wybudowany w 2004 roku,pow użytkowa 180m2. Przestronny,funkcjonalny dom parterowy z użytkowym poddaszem położony na działce o pow. 560m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Giby

Giby,podlaskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²