dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

180 000 zł250 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja, sprzedam dom z 1929 roku na działce 1050 m2. Dom 1 piętrowy, parter 3 duże pokoje (25, 30 i 35m2) + duża kuchnia 20m2 + 2 pokoje po 14 m2 + sień spiżarnia, łazienka - razem 170 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 250 000 zł375 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesny dom rok Budowy 2007 metoda tradycyjna, podpiwniczony, dobrze ocieplony. Powierzchnia użytkowa 220m, całkowita 372,16m2. Przestrzenny dobrze doświetlony. Położony na działce o pow. 1800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamojska

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł210 m² 4 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy W bardzo dobrej lokalizacji! Sprzedam dom szeregowy o powierzchni 209,80 m kw. Dobrze utrzymany, słoneczny dom położony w południowej dzielnicy Gdańska, na Ujeścisku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kanałowa

Starogard Gdański,pomorskie

3 900 000 zł1 200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy XIX wieczny, zabytkowy pałac na sprzedaż. Doskonale nadający się na obiekt hotelowo-restauracyjny, centrum biznesowo-szkoleniowe, reprezentacyjną siedzibę firmy czy ekskluzywny biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Staw Noakowski

Staw Noakowski,lubelskie

89 000 zł80 m² 1 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Lokalizacja: staw noakowski, gm. Nielisz, powiat zamojski, woj. lubelskie Miejscowość Staw Noakowski zlokalizowana jest w Gminie Nielisz. Cicha i spokojna okolica w powiecie zamojskim stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janowska

Kraśnik,lubelskie

178 000 zł220 m² 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący i ogród z wieloletnimi roślinami w miejscowości Kraśnik (województwo lubelskie). Nieruchomość znajduje się przy obwodnicy nr 19 Suwałki - Rzeszów oraz nr 74 Kielce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

250 000 zł102 m² 2 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Miejscowość Zambski Kościelne położona 20 km od Pułtuska. na Topolpwą prowadzi Jarkowa Droga, w pobliżu rzeka Narew. Dom drewniany, w kompleksie rekreacyjnym, solidnie ocieplony w 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawalów

Zawalów,lubelskie

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

PO umowie przedwstępnej! Lokalizacja: zawalów, gm. Miączyn, powiat zamojski, woj. lubelskie Nieruchomość położona w miejscowości Zawalów, która znajduje się przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

450 000 zł161 m² 2 795,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny na własnej działce o pow. 405m2. 3 sypialnie z opcją wydzielenia kolejnej. Ogrzewanie podłogowe, alarm, kominek. Polecam na sprzedaż dom położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

425 000 zł165 m² 2 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji - kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, koszty prowizji W całości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż dom z pięknym widokiem na panoramę Gdyni i Zatokę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

415 000 zł131 m² 3 167,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

- oferta deweloperska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - gotowe domy do wykończenia Polecam do kupna domy z zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

120 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lub wynajmę ładny, murowany dom położony 3 km od Sędziszowa Młp. i 20 km od Rzeszowa. Na dole znajduje się przedpokój, duży salon z kominkiem, łazienka i kotłownia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sanocka

Poznań,wielkopolskie

960 000 zł163 m² 5 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu położonego w cichej i spokojnej okolicy na poznańskim Pokrzywnie. Nowoczesny dom został wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Łódź,łódzkie

475 000 zł132 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Radogoszczu Wschodzie, jednorodzinny budowany w latach 1969-70. Podpiwniczony całościowo (67m2). W piwnicy znajduje się garaż, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

910 000 zł250 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej okolicy zamkniętego osiedla w Świebodzicach. Dom składa się z dużego salonu, półotwartej kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łyszkowice

Łyszkowice,łódzkie

120 000 zł75 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 75 m2 w stanie surowym otwartym, położonym w gminie Łyszkowice o powierzchni działki 1 100 m2. Budynek zastał pobudowany 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowosolna

Łódź,łódzkie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

0% prowizji dla kupującego! W sprzedaży działka o powierzchni 2050 m2 zlokalizowana na Widzewie w rejonie Nowosolnej. Dojazd do posesji drogą utwardzoną. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakamycze

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy komfortowy dom jednorodzinny położony na 8 arowej działce (możliwość powiększenia do 13 arów). Bardzo przemyślanie zaprojektowany. Realizowany z najwyższej jakości trwałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa ze względu na bliskość Starego Miasta i całej szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

390 000 zł185 m² 2 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Polecam do kupna dom wolno stojący dwurodzinny w miejscowości Jankowice koło Tarnowa Podgórnego. Dom składa się z dwóch kondygnacji, a każdy poziom może stanowić całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów

Łódź,łódzkie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wspaniała lokalizacja Julianów. Dom w zabudowie bliźniaczej , powierzchnia 170m2.Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc spacerowych. Dom jednopiętrowy, na zewnątrz odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł275 m² 1 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dwupokoleniowy dom szeregowy o powierzchni 170m2, działka 275m2 na Piaskach. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji gdzie parter to około 65m2 w skład którego wchodzi:kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Folwarki

Żory,śląskie

486 000 zł181 m² 2 685,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena- okazja dom W centrum żor, oddany do użytku 2013. Tylko kosmetyka! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący o pow. użytkowej 116m 2 znajdujący się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Bledzew,lubuskie

450 000 zł142 m² 3 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bledzew nowy parterowy dom o powierzchni około 142 mkw, położony na działce o powierzchni około 1200 mkw (działka zostanie wydzielona z większej całości). W budynku trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 530 000 zł338 m² 4 526,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny, piękny dom. Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 338 m2 w Wiązownie, na działce o pow. 1300 m2. Dom o nowoczesnej architekturze, wykończony materiałami wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Piękny dom jednorodzinny W urokliwym miejscu, w otulinie starodrzewia, na działce O pow. 1532 m atrakcyjna cena. ulica ks. Malinowskiego, dom ok. 100 m od al. Nadwislańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gostkowo

Gostkowo,pomorskie

1 950 000 zł1 680 m² 1 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Oferta specjalna. Oferujemy na sprzedaż zabytkowy pałac w miejscowości Gostkowo, oddalonej od Bytowa o 6 km. (woj. pomorskie) Pałac o powierzchni 1680m2 jest klasycystycznym dworem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedźwiednik

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł195 m² 4 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji - kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, koszty prowizji W całości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż dom - Gdańsk Niedźwiednik! Czterokondygnacyjny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strumień

Strumień,śląskie

358 000 zł160 m² 2 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

*dom wolnostojący W chybiu O pow. 160 m2 ( ok. 6 km do Strumienia, ok. 23 km do Żor i 21 km do Pszczyny) - budynek dwukondygnacyjny, usytuowany na działce o powierzchni 856 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

650 000 zł127 m² 5 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przepiękny domek jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 112m2,położony w spokojnej dzielnicy Mysłowic -janowie.Dom położony jest na działce o powierzchni 580m2,nota bene przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stare Bosewo

Stare Bosewo,mazowieckie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Całoroczny dom 120m2 z prawdziwego, grubego bala modrzewiowego o przekroju 30x15 cm, ze specyficznym klimatem, wysezonowanego, sprowadzonego z Podhala, na działce 1056m2 /32x33m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maki

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej, lublin, osiedle Maki, 475 mkw działki Budynek: dom składa się z: parter: - lokal użytkowy, cały czas wynajmowany przez sklep, - mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

570 000 zł177 m² 3 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej, lublin, głusk, wysoki standard wykończenia. Budynek: - 177 m 2 pow. całkowitej - 145m 2 powierzchni użytkowej - parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł176 m² 3 176,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe dom na sprzedaż w malowniczej części Wrocławia - Pawłowice opis - szereg skrajne z obszernym ogródkiem graniczącym z terenami zielonymi. mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojska Polskiego

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:795 m²

Cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 360 m2 na działce o powierzchni 795 m2. Cena sprzedaży wynosi 2,500,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łasaka

Mosina,wielkopolskie

319 000 zł122 m² 2 614,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji bezpośrednio Dom o czytelnej bryle i wygodnym układzie pomieszczeń; zbudowany w technologii murowanej , ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł469 m² 3 944,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom typu dworek, wykończony gotowy do zamieszkania, położony w doskonałej lokalizacji Bialołęki, w obrebie Modlińska, mehoffera. Garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł695 m² 1 294,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt w stanie surowym otwartym zlokalizowany w Gdańsku Osowie przy zbiegu ulic Zeusa i Herosa. Budynek według projektu miał pełnić funkcję bliźniaka z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

399 000 zł205 m² 1 946,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Inowrocławiu, o powierzchni użytkowej 174 m2, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony na 1/3 części. Budynek z 1994 roku budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł168 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 168 m2 , położony na osiedlu Bajka w Inowrocławiu. Budynek z suporexu i bloczków wapiennych, docieplony wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bocianów

Żelechów,mazowieckie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam, mamy do sprzedania dom 160m2 + garaż 30m2, w cichej i spokojnej okolicy, - blisko las, cisza, spokój, bardzo spokojne otoczenie - łatwe połączenie z trasą nr 8 - ok 2km, blisko.