dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 224 000 zł300 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w technologii murowanej z użytkowym poddaszem. Parter: 2 pokoje po około 15 m2 + salon z jadalnią i otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł200 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment wewnętrzny w szeregowej zabudowie(ekspozycja wschodnio-zachodnia). Nowy, wykończony w wysokim standardzie "pod klucz". Na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

599 000 zł165 m² 3 630,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Kobyłce na działce o powierzchni 398 m2. Budynek zbudowany został w latach 80-tych. Z zewnątrz pokryty tynkiem mineralnym (tzw. baranek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł244 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowo wybudowany okazały dom wolnostojący przy cichej i urokliwej uliczce. Droga dojazdowa asfaltowa z pełna infastrukturą oraz publicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Działkowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Do sprzedaży 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 120 m2, blisko Al. Krakowskiej, włochy, na działce o pow. 727 m2. Na terenie działki dwa garaże wolnostojące. Poziom I :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

567 000 zł200 m² 2 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym, w drugiej linii zabudowy. Dom posiada duży taras z wyjściem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

932 000 zł240 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! 2,5 piętrowy segment w stanie przygotowanym do zamieszkania znajduje się na początku podwarszawskich Ząbek w pięknej i bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

773 000 zł150 m² 5 153,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Uroczy, klimatyczny Dworek Polski, położony na osiedlu 14 domów w tym stylu, wybudowanych przez Dworek Polski w konstrukcji szkieletowej Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

765 000 zł230 m² 3 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek wzniesiony w technologii cegly ceramicznej - porotherm - włącznie ze ścianami działowymi. Ocieplenie - styropian 12 cm - tynki akrylowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

660 000 zł187 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokojowy o pow. całkowitej 187 m2, użytkowej 163 m2, na działce o pow. 947 m2 w Halinowie, w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł323 m² 5 108,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Atrakcyjny dom na Bemowie, idealny na cele mieszkalne lub biurowe. Budynek z 1996r, przebudowa w 2001r. Parter:kuchnia ok. 16,5.m2, umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł360 m² 9 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w pięknej cichej okolicy Jeziorka Czerniakowskiego. Rozkład: piwnica ze światłem dziennym - salon 38m2, 3 pokoje (3x9m2), pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Adwokacka

Gdynia,pomorskie

1 750 000 zł221 m² 7 918,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Urokliwy dom w Gdyni Orłowo Ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem i poddaszem użytkowym.Parter zajmuje hol,kuchnia,salon,gabinet,łazienka i duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Gdynia,pomorskie

1 230 000 zł220 m² 5 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na wschodnim stoku Kamiennej Góry, w kameralnej okolicy, dobrze doświetlony. Blisko do bulwaru, teatru Muzycznego i tras spacerowych. Od strony ulicy widoczne 2 kondygnacje, niższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie segmentu środkowego z 2001 r położony w Grodzisku Mazowieckim. Do segmentu przynależy garaż oddalony ok 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka z 5 pokojami i 2 łazienkami położony na działce 22 m x 35m. Media: gaz, woda, prąd, siła, szambo. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 030 000 zł223 m² 4 618,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym terenie, zlokalizowanym w pobliżu osiedla Konstancja oraz szkoły amerykańskiej. Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł274 m² 11 313,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwupiętrowy budynek główny połączony bezpośrednio z parterowym budynkiem pod działalność gospodarczą 75m2 usytuowany z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 018 000 zł220 m² 4 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (autobusy, pociąg). Budynek, w stanie deweloperskim, z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duchnów

Duchnów,mazowieckie

570 000 zł190 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Osiedle domów jednorodzinnych Wille Duchnów. Kameralne osiedle domów na zamkniętym strzeżonym terenie, zaledwie 20 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

673 000 zł187 m² 3 598,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka położona na osiedlu strzeżonym. Parter: wiatrołap 3, 5mkw hol 5,5mkw kuchnia 10, 5mkw salon z kominkiem 41mkw toaleta 2,3mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

974 000 zł285 m² 3 417,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stanie deweloperskim. Pokrycie dachu - dachówka, wykonana podbitka drewniana, okna w okleinie drewnianej, wszystkie instalacje ( elektrya,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w klimacie dworku polskiego z zagospodarowanym poddaszem. Na parterze domu - kuchnia otwarta na salon, gabinet, wc, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 025 000 zł210 m² 4 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Spokojna okolica, mili sąsiedzi, graniczy z działkami pracowniczymi, w ślepej ulicy. Wyodrębnione mieszkanie 36 m2 z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wrocław Płd. - willa Konrada Rumbauma - Dawny Dom Rodzinny Ogrodnika Brochowskiego z lat 1925/1930, wolnostojący o charakterze miejskiej rezydencji. Pow. ok.450 m2 w tym olbrzymi strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Knurów

Knurów,śląskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100m2. Lokale wznoszone na wzór zabudowy szeregowej.Lokal składa się z: (parter) pokój dzienny, kuchnia, WC, przedpokój, garaż;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

780 000 zł189 m² 4 129,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy, wolnostojący budynek na terenie parku krajobrazowego rzeki Świder. Stan budynku: wszystkie ściany są tynkowane i zagruntowane, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ciekawy dom z 2002r, wybudowany według indywidualnego projektu, położony przy spokojnej wewnętrznej uliczce. Starannie wykonany. Poddasze ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł166 m² 5 361,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Cena do negocjacji. Dom w Wilanowie Zawady, segment środkowy w zabudowie szeregowej, pow. całkowita 166 m2 , pow. użytkowa 120 m2, wybudowany w 2006r. Działka o pow. 228 m2, garaż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 033 000 zł175 m² 5 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy na ładnym osiedlu w Józefosławiu. Dom znajduje się na końcu osiedla, przed domem nie ma domów, a tylko wspólny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Ostrowo,pomorskie

1 600 000 zł1 400 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Nowy całoroczny dom jednorodzinny wraz z dochodowym pawilonem z pokojami do wynajęcia. Nieruchomość położona w nadmorskiej miejscowości - Ostrowo w otulinie Nadmorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

4 989 000 zł1 030 m² 4 843,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Klasycystyczna rezydencja, jakby wprost przeniesiona z ksiąg "pana Tadeusza", o nazwie "jaworowy Dwór", ze wszystkimi wygodami współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 390 000 zł295 m² 4 711,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi!piękny parterowy i przestronny dom budowany "dla siebie". Jest w pełni wyposażony i umeblowany. Istnieje możliwość zakupu z całym.