dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł201 m² 1 368,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Do sprzedania przedwojenny dom wolnostojący, położony na działce o pow. 562 m.kw., w niedalekiej odległości od Legnicy (ok. 12 km. w stronę Jawora) Na powierzchnię domu składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

1 099 000 zł420 m² 2 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Nietuzinkowy, nowoczesny, energooszczędny dom zaprojektowany na indywidualne zamówienie. Budynek będzie oddany w stanie developerskim z piecem i grzejnikami, podjazdami z kostki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

560 000 zł151 m² 3 708,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedaży nowoczesny,ładny dom wolnostojący położony w Józefowie k/otwocka sprzedawany w stanie surowym z dachem i elewacją. Budynek jednorodzinny, piętrowy bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

449 000 zł162 m² 2 766,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom typ A pow. 162.3m2 zlokalizowany w tylnej części budynku z bezpośrednim wejściem do garażu, z dużym tarasem i ogrodem 300m2 od strony lasu. Osiedle: pierwszy etap budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

1/2 bliźniaka w Otrębusach;, bardzo dobra lokalizacja - blisko kolejki wkd! Budynek wybudowany w latach 50- tych, rozbudowany w latach 70 - tych. Działka 566 m2 Podpiwniczony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

799 000 zł164 m² 4 871,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom jednorodzinny, projektowany przez architekta na indywidualne zamówienie. Dom parterowy o powierzchni 164m2 z mozliwością powiększenia o 80m2 poddasza. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klembów

Klembów,mazowieckie

455 000 zł360 m² 1 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Polecamy na sprzedaż przestrony dom na działce o powierzchni 920m2 Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Klembów około 10 km od Radzymina i 12 km od Wołomina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

299 000 zł116 m² 2 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na dwóch sąsiednich działkach, położonych w miejscowości Niedrzwica Duża realizowany jest projekty budowy czterech odrębnych segmentów mieszkalnych. Po zakończeniu inwestycji ustanowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie,mazowieckie

405 000 zł210 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Świetna cena! Dom zlokalizowany w Kątach Węgierskich, ul.Akacjowa tuż za granicami Białołęki, jadąc ul.Płochocińską. Stan wykończenia : na zewnątrz : - ściany zewnętrzne ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

98 000 zł140 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

****dom do remontu****sprzedam **** Oferujemy do sprzedaży dom do kapitalnego remontu.Dom mieści się na działce 300m2 i jest domem parterowym z poddaszem użytkowym. Budynek po przebudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szamocin

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Super oferta! Ekonomiczny, tani w utrzymaniu, funkcjonalny, niebanalny w aranżacji i w przystępnej cenie dom na Białołęce - Szamocinie. W sąsiedztwie zabudowa wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość składa sie z domu wolnostojącego i przyległej do niego hali magazynowo-warsztatowej, posadowionych na działce około 1100mkw.W domu na parterze znajduje sie pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

440 000 zł202 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny, wolnostojący dom w Zebrzydowicach z 2005r., o powierzchni użytk. 134 m.kw; pow. całkow. 202 m.kw. Wyjątkowa oferta; dom bardzo zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

220 000 zł240 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom wolnstojący z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w pięknej, malowniczej okolicy. Na działce 2000m2. Idealne miejsce na agroturystykę z wybiegiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastków

Jastków,lubelskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom położony w bardzo ładnej okolicy w pobliżu lasu, 6km od Lublina. Dom bardzo ciepły i tani w utrzymaniu, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: bale drewniane folia+ wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł86 m² 5 220,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

- idealna alternatywa dla osób szukających mieszkań W apartamentowcu - Doskonale zlokalizowane 2 poziomowe mieszkanie z ogródkiem w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Spokojne zielone przedmieście Warszawy - 23 km do Centrum, na miejscu autobus i skm, dogodny dojazd do trasy A2, do Centrum dojazd zajmuje 45 min. W pobliżu szkoły, przedszkola, gimnazja, wyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tartaczna

Kielce,świętokrzyskie

160 000 zł44 m² 3 668,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 43,6 mkw położony na ul. Tartacznej w Kielcach (ulica prostopadła do ul. Skrzetlewskiej) w budynku dwurodzinnym. Jest to część domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

560 000 zł180 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja! nowa niższa cena! Do sprzedania dom wolnostojący kilka kilometrów do Oleśnicy, na działce 1500 m2, powierzchnia użytkowa 180 m2, ogrodzony, z częściowo zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ławica

Poznań,wielkopolskie

1 900 000 zł339 m² 5 604,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:952 m²

Nieruchomość dwurodzinna, dwupokoleniowa Z budynkiem produkcyjno usługowym Na sprzedaż nieruchomość dwurodzinna, dwupokoleniowa, na którą składają się dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł440 m² 2 611,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na siedzibę firmy, na hotel, na biura! przy ul.DĄBROWSKIEGO 2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA Teren w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne z nieuciążliwymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszęcin

Koszęcin,śląskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Urokliwy dom W przepięknym miejscu W okolicach koszęcina Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w przepięknej, zalesionej okolicy Koszęcina. Dom postawiony jest na dużej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł350 m² 7 136,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom typu bliźniak z 2001 roku zlokalizowany na Bielanach w sąsiedztwie Parku Leśnego "bemowo". Budynek znajduje się na strzeżonym osiedlu domków jednorodzinnych. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeciszów

Przeciszów,małopolskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Do sprzedania dom położony w Przeciszowie na działce o pow. 587 m2 w kształcie prostokąta przy drodze prowadzącej w kierunku Brzeszcz, jawiszowic, zatora, oświęcimia oraz Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rostworowo

Rostworowo,wielkopolskie

950 000 zł275 m² 3 453,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom pod Poznaniem w miejscowości Rostworowo (koło Rokietnicy) o powierzchni 275 m2 z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

340 000 zł128 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

***nowy dom, w cichej spokojnej okolicy*** Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący na dużej działce 1002m2, wybudowany w 2009 roku, położony w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszęcin

Koszęcin,śląskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowy dom W stanie deweloperskim- 120M2- w pięknej okolicy - cena -350 000 Z Ł! Oferujemy do sprzedaży uroczy dom wolnostojący o powierzchni 120m2 położony na działce 650m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

108 000 zł213 m² 507,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Stan "0" budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego, o pow. użytkowej 212,63 m2. Indywidualny projekt (istnieje możliwość wprowadzania zmian). Realizowany będzie w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Oferta sprzedaży luksusowego, komfortowego, urządzonego w wysokim standardzie środkowego szeregowca wraz z tarasem, ogrodem i garażem, wybudowanego w 2010r, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ruda Pabianicka

Łódź,łódzkie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

0% Unikalna lokalizacja, dom o powierzchni 210m2 położony w lesie w ekologicznej części Łodzi-Ruda Popioły. W 2008r. przeszedł kompleksową modernizację. Dom jest pokryty blacho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł40 m² 3 366,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:833 m²

Do sprzedania domek letniskowy z 2011r. położony w atrakcyjnej lokalizacji nad Zalewem Chańcza na działce o pow. 833 mkw. Na parterze domu znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

266 000 zł100 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam, mam przyjemność zaprezentować dom w cenie mieszkania w Lubiczu Dolnym! Na działce 1900m2 położony jest dom piętrowy o powierzchni 100m2. Na parterze znajdują się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojacy dom jednorodzinny wybudowany 1998r, położony w Zalesiu Dolnym. Tego lata(2011r) wykonano zew. ocieplenie, tynkiem akrylowym, elewacji budynku. Salon pow. 40m2 (możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

120 000 zł110 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Okazja *** dom W cenie mieszkanie *** centrum lublińca *** ładna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży dom o pow. użytkowej 75 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna oferta! cena za 1 M2 domu to niecałe 2220 zł , duża działka , część działki można podzielić I sprzedać! Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdyni - Wiczlina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

499 000 zł131 m² 3 813,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Pięciopokojowy segment w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu tuż przy granicy Warszawy. Środkowy segment stanowi część niewielkiego osiedla na granicy Zgorzały i Nowej Iwicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skorupki

Zielonka,mazowieckie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o pow. 280 m2. Parter: wiatrołap, hol, klatka schodowa,łazienka, kuchnia 12,5 m2, aneks jadalny 8,60 m2, salon z kominkiem 40 m2, sypialnia 24 m2. Piętro: hol, klatka schodowa, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł375 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do obejrzenia i zakupu dużego przestronnego domu, z mozliwością prowadzenia działalności gospodarczej, na warszawskim Marysinie Wawerskim. Solidny budynek o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 650 000 zł265 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferta sprzedaży luksusowego i nowoczesnego domu w zabudowie wolnostojącej wraz z dwu-stanowiskowym garażem, usytuowanego na osiedlu domów jednorodzinnych w prestiżowej części na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Folwarki

Żory,śląskie

368 000 zł117 m² 3 145,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z bloczków ytong. Dach pokryty dachówką, tynk :cementowo-wapienny. Instalacja elektryczna, wodociągowa, centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

340 000 zł200 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

************* nowa niższa cena - 340 000zł************************* **dom Z duszą I klimatem*** piekary śląskie ***doskonała lokalizacja*** Oferujemy Państwu do sprzedaży dom nadający się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij