dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

460 000 zł180 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecamy Państwu dom położony w zacisznym miejscu Dziesięcin z bardzo dobrym dojazdem komunikacja miejską. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, czysty zadbany, ściany gładkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszkowice

Myszkowice,śląskie

550 000 zł197 m² 2 791,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:883 m²

Polecamy Państwu dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o pow.całkowitej 197 m (Projekt domu JAGÓDKA w wersji C) ,z użytkowym poddaszem.W bryle budynku zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł260 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom o powierzchni całkowitej 260m2 posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 702m2. Miejsce ustronne, oddalone od zgiełku ulicy. Dom niepodpiwniczony, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

495 000 zł270 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta godna polecenia do sprzedaży przestronny, 3 kondygnacyjny dom o pow. 270m2, usytuowany na działce o pow. 430m2. Budynek z 1990 roku. Dom wybudowany z cegły + styropian 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł193 m² 3 414,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej części Wawra. Inwestycja obejmuje 12 nowoczesnych domów usytuowanych na działkach 318 lub 350 metrów. Domy jednopiętrowe z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

260 000 zł280 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Na sprzedaż Dom Mieszkalny Wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 280 m2 w miejscowości Czarnowąsy na działce o pow. ok.13,57 ara. Nieruchomość pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ligota

Katowice,śląskie

750 000 zł247 m² 3 036,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Katowice Ligota, proponujemy do sprzedaży 2 wolnostojące domy położone na działce o pow 751m2. Pierwszy dom o pow. 110m2 wybudowany jest w 1968r metodą tradycyjną z cegły. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

899 000 zł168 m² 5 351,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania II kondygnacyjny dom w Kiełczowie (ok.ul.Wrocławskiej) o pow. użytkowej 168m2 wraz z dużą działką o pow. 1000m2. Nieruchomość została ciekawie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

560 000 zł231 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Nowa! niższa! cena! Dom wolnostojący z bardzo dużą działką 3200mkw. Dom powstał w 2008 roku na bazie budynku gospodarczego. Posiada pięć pokoi, w tym duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

435 000 zł132 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania połowa domu o powierzchni 113m2. Dom położony w ładnej dzielnicy Marek na działce o powierzchni ok 200m2. Na parterze znajduje się kuchnia i salon 40,7 m2, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Metalchem

Opole,opolskie

549 000 zł145 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Sprzedaż nowy Dom w zabudowie szeregowej 145 m2. Opole Metalchem Proponujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, o powierzchni użytkowej ok. 145 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łagisza

Będzin,śląskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom - odebrany w 2014r Dla klientów szukających ładnej, nowej gotowej do zamieszkania nieruchomości oferujemy atrakcyjny dom zlokalizowany w Będzinie w dzielnicy Łagisza (z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

580 000 zł202 m² 2 871,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodną i bardzo funkcjonalną nieruchomość usytuowaną w Sosnowcu w spokojnej okolicy na Pogoni w rejonie ul. Gospodarczej. Budynek wzniesiony z ytonga ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł133 m² 2 248,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferta sprzedaży obu części domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Stołczynie, w cenie 299.000zł każda. Inwestycja znajduje się w kompleksie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domiarki

Domiarki,małopolskie

585 000 zł227 m² 2 577,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja -pilnie sprzedam nieruchomość w miejscowości domiarki/poskwitów 17km od Krakowa. Proponowana nieruchomość składa się z domu o powierzchni 227m2 ,wybudowanego w 1995 r.oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Osowiecka

Odrano-Wola,mazowieckie

37 000 zł50 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam: działkę rekreacyjną rod 300mk2 w m.Odrano-Wola, działka nr. 69, przy kościele, z oddzielnym wjazdem i parkingiem od ul. Niedźwiedziej, domek całoroczy 50 mk2 częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

520 000 zł223 m² 2 334,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący na dużej działce - 960 mkw. po modernizacji, ogrzewanie co gazowe, klimatyzacja. Sąsiedztwo lasu (książański Park Krajobrazowy). Garaż na 2 samochody. -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Na sprzedaż duży ładny dom o powierzchni użytkowej 200m 2 , położony na działce o pow 397m 2. Dom zbudowany w 1986r, z cegły siatkowanej, elewację stanowi styropian 10cm + tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łask

Łask,łódzkie

200 000 zł75 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, o pow. 75 m , w Łasku. Działka o pow. 800 m . Kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł206 m² 1 985,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej w środkowym segmencie o powierzchni całkowitej 206 m2 na działce 2,5 a częściowo ogrodzonej z dojem droga osiedlowa, asfaltową. Dom ocieplony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowy Bytom

Ruda Śląska,śląskie

420 000 zł368 m² 1 141,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 368 m2. Na parterze tego domu znajduje się lokal o powierzchni 184 m2 , który służy jako warsztat mechaniczny. Nad lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 650 000 zł340 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomość położona w bardzo dobrym miejscu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Składa się z dwóch domów, w tym dworku z 1936r o powierzchni 200m2 oraz drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów

Gorzów,małopolskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania dom położy w Gorzowie koło Oświęcimia. Powierzchnia domu ok. 70 m2, położony jest na działce 9 arów, ogrodzonej, składa się z dwóch poziomów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

299 000 zł172 m² 1 738,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Zapraszamy Państwa do kupna domu 172.50m2 powierzchni użytkowej. Projekt stworzony tak by nie marnować powierzchni, zawiera wszystko, co najbardziej potrzebne(2 przykładowe wizualizacje, więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł170 m² 3 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Oferta sprzedaży komfortowego, ładnego, nowego urządzonego w wysokim standardzie skrajnego szeregowca, wybudowanego w 2010r, położonego w spokojnej części Bezrzecza. Dom jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 459 000 zł260 m² 5 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej wybudowany w 1982r., ale przebudowany gruntownie w 2009r. w nowoczesnym stylu., z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i rozwiązań. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Szaflary,małopolskie

55 000 €96 m² 572,92 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Lokalizacja domu, jest idealna dla ludzi poszukujących spokoju, a jednocześnie chcących mieszkać bardzo blisko miast takich jak Nowy Targ, czy Zakopane.W pobliżu sklep, przedszkole, termy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

200 000 zł140 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta idealna na działanośc agroturystyczną Polecamy Państwu dom zbudowany z czerwonej cegły o powierzchni całkowitej około 140 m2, usytuowany na działce 4900 m2, położony około 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chropaczów

Świętochłowice,śląskie

409 000 zł180 m² 2 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam Państwu komfortowy Dom w zabudowie szeregowej w Świętochłowicach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 139m2, ponadto garaż 2-stanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mikołowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wrocław- strachocin. Piękny dom w zabudowie szeregowej ( wyjątkowa szerokość 12m ). Spokojna cicha ulica , bardzo ładne otoczenie, nowa zabudowa. Dom dobrze utrzymany, ładne wnętrza, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

429 000 zł219 m² 1 958,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dobra cena! Polecam komfortowy wolnostojący dom w rekreacyjnej miejscowości niedaleko Korbielowa. Duża zadbana działka z iglakami, podjazd wykostkowany. Dom ma 8 pokoi, dwie kuchnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buczkowice

Buczkowice,śląskie

270 000 zł200 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:862 m²

Do sprzedania dom z niesamowitymi widokami- buczkowice Z apraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow ok. 200mkw zlokalizowanego na działce o pow. 864 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

289 000 zł160 m² 1 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący znajdujacy się w okolicy Mieroszowa. Inwestycja z potencjałem. Parter składa się z dużej kuchni połączonej z jadalnią (istenieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

595 000 zł208 m² 2 860,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Do sprzedania nieruchomość raczej o charakterze komercyjnym ze względu na lokalizację. Nieruchomość zabudowana kamienicą obecnie mieszkalną o pow. ok 208m2, działka 1137m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Łódź,łódzkie

450 000 zł169 m² 2 662,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:202 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej. Położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 202 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł130 m² 6 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta sprzedaży komfortowego, ładnego, ciepłego, nowego urządzonego w standardzie dizajnerskim według indywidualnego projektu projektanta skrajnego szeregowca wraz z tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzgów

Rzgów,łódzkie

359 000 zł80 m² 4 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

DO sprzedania dom mieszkalny Z poddaszem użytkowym W zabudowie bliźniaczej wybudowany W latach 50' o pow. Użytkowej: ok. 75 mkw. Usytuowany na dużej działce O pow. 1675 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rembieszów

Rembieszów,łódzkie

298 000 zł113 m² 2 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość w miejscowości Rembieszów powiatu zduńskowolskiego. Działka ogrodzona o pow. 1035 m 2 posiada z dwóch stron dostęp do drogi. Posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł85 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

W ofercie sprzedaży nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 85m2 usytuowany na działce o powierzchni 338m2 położony w malowniczej okolicy 200m od jeziora Miedwie.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł117 m² 2 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117m2 położony na dziaałce 220m2 obydwie kondygnacje prter i piętro bez skosów dodatkowo poddasze nie użytkowe oraz piwnica pod całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojacy na wrocławskim Kozanowie z lat osiemdziesiatych. Do dyspozycji pięć pokoi, dwie łazienki , osobne wc plus duża kuchnia. W przyziemiu również mozliwośc zanmieszkania,.