dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł146 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły Oferta sprzedaży domu wolno stojącego o pow. ok 146m2 posadowionego na działce o pow. ok. 540m2 w Fordonie Budynek został zbudowany technologią tradycyjną w latach 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kontakt: super oferta! Nowoczesny, luksusowy i bardzo komfortowy dom, o ciekawej bryle architektonicznej, w pełni wyposażony z najwyższej jakości materiałów przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lębork

Lębork,pomorskie

289 000 zł140 m² 2 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

O% najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci wynajmujący! Dom wolnostojący w Lęborku przy ul. Śląskiej o powierzchni użytkowej 140 m 2. U sytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni państwo to jest oferta budowy domów A nie gotowy dom. Pomagamy W znalezieniu działki. Oferta dotyczy całej polski. DO ceny należy dodać M. IN. Cenę działki (jeżeli nie posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konopiska

Konopiska,śląskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Opis oferty komfortowy dom położony niedaleko Częstochowy przy asfaltowej ulicy w cichym , spokojnym miejscu , w niedalekim sąsiedztwie przystanek autobusowy , 1km do szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Częstochowa,śląskie

630 000 zł280 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Wyczerpy Dom piętrowy wybudowany w połowie lat 80-tych z materiałów ceramicznych, położony na zagospodarowanej działce.Kryty papą termozgrzewalną. Częściowo podpiwniczony ze strychem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłowice

Mysłowice,śląskie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Salwator

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:247 m²

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż kamienicę u podnóża Wzgórza Świętej Bronisławy. Kamienica przy ul. Królowej Jadwigi na krakowskim Salwatorze. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipków

Lipków,mazowieckie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Lipkowie gm Stare Babice, położony zaledwie 7 km od granic Warszawy Bemowo, dobry i szybki dojazd zarówno autobusem jaki samochodem. Blisko las kampinoski (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł385 m² 3 506,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:441 m²

Unikatowy dom z ogrodem w doskonałym komunikacyjnie miejscu w centrum Targówka mieszkaniowego. Cisza, spokój i…. szybki, bezproblemowy dojazd do Śródmieścia - kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący we wrocławiu na sołtysowicach położony na dużej działce.PARTER DOMU TO DUŻY SALON,KUCHNIA,DODATKOWY POKÓJ LUB JADALNIA ORAZ ŁAZIENKA.NA PIĘTRZE ZNAJDUJĄ SIĘ 2 SYPIALNIE,W TYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

265 370 zł95 m² 2 793,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Polecamy na sprzedaż domy na nowo powstającym osiedlu Tygrysim w Robakowie (rejon Borówiec, gądki) Mamy dla Państwa dom z ogródkiem, idealny dla 4 osobowej rodziny o powierzchni 95m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

689 000 zł320 m² 2 153,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam komfortowy dom położony w atrakcyjnej lokalizacji. Spokojna okolica, dom wybudowany w 1990 r. Bardzo funkcjonalny układ, składa się z 6 półpięter, 11 pokoi, 3 łazienek, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

590 000 zł317 m² 1 861,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:902 m²

Rezerwacja. Uwaga! dom Z potencjałem! idealny dla dużej rodziny, z przeznaczeniem na: gabinety, biura, kancelarie prawne, mieszkania lub apartamenty. Doskonała lokata kapitału! duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Częstochowa,śląskie

1 190 000 zł470 m² 2 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Opis oferty Do sprzedaży komfortowy dom w dzielnicy Północ, wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 305m2 , na zagospodarowanej dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konopiska

Konopiska,śląskie

450 000 zł280 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Opis ofert Dom jednorodzinny z dużą działką. Budynek parterowy z rozległym poddaszem. Na dole wiatrołap, holl, kuchnia połączona z jadalnią oraz salonem( jadalni wyjście na taras),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

629 999 zł237 m² 2 658,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Gorąco Polecam funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (środkowy ciepły segment) zlokalizowany w Swarzędzu na os. Raczyńskiego. Dom ma ogromny potencjał do zagospodarowania >182m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szawły

Szawły,mazowieckie

315 000 zł3 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Posesja znajduje się w miejscowości Szawły, gmina Olszanka. Na działce 3500m2, znajduje się dom piętrowy, drewniany kryty blachą. Piętro domu wykończone, w skład którego wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przytulny, rodzinny dom wybudowany z cegły w 1927r. po generalnym remoncie stojący na 300m2 działce w spokojnej okolicy, gdzie czujemy się jak byśmy się przenieśli na wieś. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Natalin

Natalin,lubelskie

471 000 zł120 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:197 m²

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 105 m2. Na parterze znajduje się: salon z kominkiem, przedpokój, kuchnia, wiatrołap. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

780 600 zł222 m² 3 518,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Apartament wykończony! Zespól 4 apartamentów w zabudowie szeregowej. Każdy apartament o powierzchni użytkowej ok 140 m2 jest niezależnym segmentem z własnym wejściem, własnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

825 000 zł176 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom przy ulicy Stróżyńskiego (piątkowo) Żeby mieszkać w domu nie musisz wyprowadzać się za miasto! Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

430 000 zł277 m² 1 552,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:912 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : jedno pomieszczenie o pow. 15 m kw Pomieszczenia na parterze : sień, przedpokój, kuchnia łazienka, 5 pokoi, łączna powierzchnia 140 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom usytuowany w cichym, elitarnym miejscu, a jednocześnie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji w odległości 200mod stacji pkp Warszawa Wawer, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

3 770 000 zł580 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bardzo ładny duży dom z ogromnym potencjałem pod inwestycję plus działka 1200 m2. Dom super zlokalizowany przy jednej z główniejszych ulic Radzymińskiej przy skrzyżowaniu z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł330 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowo wykończony, nowoczesny dom na osiedlu sady wilanowskie! Połówka bliźniaka, garaż na 2 samochody, trzy kondygnacje, dobrze utrzymane osiedle. Dom składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

750 000 zł156 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:244 m²

Prezentujemy do sprzedania nieruchomość w zabudowie typu segment w lokalizacji samego centrum Józefowa - stacja pkp/skm ok. 300m. Niedaleko szkoła podstawowa, przychodnia miejska, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł390 m² 2 048,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjnie położony dom w Łochowie. Posiada 7 przestronnych pokoi. Na parterze domu znajduje się duży salon, kuchnia sypialnia oraz gabinet. Przy kuchni znajduje się spiżarnia, oraz pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 300 m2. Usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w okolicy willowej, blisko parku i stadionu. Idealny na siedzibę firmy, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 450 000 zł1 100 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Luksusowa rezydencja Z kortem tenisowym, basenem I dwoma stawami! Stylowy dworek usytuowany na przepięknie zagospodarowanej działce. Wokół domu liczne alejki spacerowe oraz część ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł650 m² 3 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:893 m²

Dom zlokalizowany w niedalekim sąsiedztwie Alej Jerozolimskich, idealny na siedzibę firmy, hotel i.t.p. działalność. Dom w konstrukcji żelbetowej. Dom budowany z cegły max (parter 29 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł144 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nieruchomość położona na bliskim Ursynowie na granicy z Wilanowem w pobliżu ul. Nowoursynowskiej w sąsiedztwie Rezerwatu Krajobrazowego Skarpa Ursynowska. Cicha, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,kujawsko-pomorskie

195 000 zł140 m² 1 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedam dom w miejscowości Dąbrówka. Powierzchnia całkowita domu to 140 m2. Pomieszczenie na piętrze (120 m2) do indywidualnej aranżacji. Zainstalowany jest piec na miał, węgiel i drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

558 000 zł235 m² 2 374,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom położony 7km od Góry Kalwarii, 12km od Otwocka i 35km od centrum Warszawy - trasa 801 na Puławy, usytuowany w odległości 200m od głównej drogi. Najbliższy sklep w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kwirynów

Kwirynów,mazowieckie

1 250 000 zł344 m² 3 633,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Kwirynów gmina Stare Babice. Zaledwie 5km od granic z Warszawą Bemowo, położenie wyjątkowo ciche, w sąsiedztwie wyłącznie nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Centrum Gliwic. Stare miasto. Do sprzedania lub wynajęcia kamienica po generalnym remoncie. Kamienica podpiwniczona, piwnice wysokie do wykorzystania. Parter:.