dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barlickiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł209 m² 3 110,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Duży dom dwupokoleniowy 209m2 częściowo podpiwniczony. Usytuowany w spokojnej, przyjaznej części Rembertowa, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Możliwość podzielenia domu na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

598 000 zł176 m² 3 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga - obniżona cena - Z powodu wyjazdu do szybkiej sprzedaży - Dom wolnostojący na działce z sosnami i na dodatek blisko lasu! - Wszystkie media miejskie! - Dom na pełnowymiarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grodziec

Będzin,śląskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 042 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący, zlokalizowany w Będzinie Grodźcu. Zbudowany z cegły, pustaków i kamienia w latach 60- tych XX wieku, w całości podpiwniczony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czekanów

Czekanów,wielkopolskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek wolnostojący zlokalizowany w bliskich okolicach Ostrowa Wlkp. w miejscowości Czekanów przy ul. Środkowej. Dom wybudowany w latach 60-tych, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 762 m²

Na sprzedaż dom położony w okolicach Kiszkowa. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową 65 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błaszki

Błaszki,łódzkie

220 000 zł150 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

| do sprzedaży dom wolnostojący do zamieszkania lub rozbudowy wraz z zabudowaniami na dużej, 41-arowej działce. Dom parterowy z poddaszem do zaadaptowania. Na parterze 80m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

* śliczny dom W ligocie pięknej * * wysoki standard, dobre materiały * * północna strona wrocławia * Piękny i pięknie położony, jednorodzinny dom wolnostojący z 2000 roku, ok.20min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chynów

Zielona Góra,lubuskie

750 000 zł380 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 938 m²

Dom na sprzedaż w Zielonej Górze położony na działce o powierzchni 1.938 m2. Nieruchomość składa się z dwóch budynków, z których każdy może pełnić odrębną funkcj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł256 m² 2 304,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż dom/kamienica w ścisłym centrum Zielonej Góry. Dom położony jest na działce o powierzchni 305m2. Na parterze znajdują się dwa niezależne i umeblowane pomieszczenia ( po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / zielone ogrody magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Oleśnicy - 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osiniec

Gniezno,wielkopolskie

470 000 zł290 m² 1 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:821 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na osiedlu Osiniec w Gnieźnie. Powierzchnia działki 821 m2. Na piętrze usytuowana jest część mieszkalna o powierzchni 130 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępiaste

Kępiaste,mazowieckie

279 000 zł61 m² 4 603,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny dom energooszczędny w cenie mieszkania. Podana cena domu dotyczy stanu deweloperskiego na naszej działce ( osiedle) w jednej z trzech technologii do wyboru / ceramika drewno, panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rawka

Skierniewice,łódzkie

398 000 zł200 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Przestronny, nowocześnie urządzony dom, gotowy do natychmiastowego zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Jest to piętrowy budynek zbudowany z pustaka, na całościowym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny zlokalizowany w Ostrowie Wielkopolskim o pow. ok. 200 m2. Dom został wybudowany w latach 70-tych, a w 2009 roku przeprowadzono kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

720 000 zł327 m² 2 201,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

* gospodarstwo agroturystyczne * * kotlina kłodzka, w pobliżu zieleniec * * piękna okolica, niezwykły widok * Do sprzedania gospodarstwo agroturystyczne w Kotlinie Kłodzkiej. W obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

340 000 zł98 m² 3 469,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 98 m2 zlokalizowany w Michałowie Reginowie k. Legionowa. Przyjemna, cicha okolica. Blisko stacja pkp. Dom parterowy z możliwością wykorzystania poddasza. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

155 000 zł85 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dobra cena! dom wolnostojący do własnej aranżacji W żorach o powierzchni użytkowej ok. 85 m2. Do zagospodarowania także poddasze o pow.użytkowej ok.85m2. Położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płoty

Płoty,lubuskie

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Sky house Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Płotach. Powierzchnia użytkowa domu to 198m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Guzowska

Wiskitki,mazowieckie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż oferuję gospodarstwo - dom i budynki w centrum osady Wiskitki. Na działce znajdują się trzy budynki gospodarcze które mogą zostać wykorzystane jako warsztat, magazyn, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 230 000 zł185 m² 6 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż w Truskawiu gm. Izabelin. Nieruchomość usytuowana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w spokojnej i cichej okolicy wśród nowopowstałych eleganckich domów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Guzowska

Wiskitki,mazowieckie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Dom energooszczędny z możliwością dostosowania do standardu nf40. Na parterze kuchnia z jadalnią i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Nowy

Dziekanów Nowy,mazowieckie

850 000 zł219 m² 3 881,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący plus garaż na dwa samochody wolnostojący położony w Dziekanowie Nowym 4km od centrum Łomianek, 8 km od Warszawy w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grudzice

Opole,opolskie

464 000 zł120 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sprzedaż Dom .Ładny,zadbany,ciepły i dobrze utrzymany dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej około 120 m2, dwukondygnacyjny w pełni podpiwniczony, położony na 3,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

250 000 zł114 m² 2 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferuję Państwu nową inwestycję obejmującą budowę sześciu domów wolnostojących na działkach o powierzchni od 470m2 do 616m2.W obecnym momencie domy numer 1,5 i 6 zarezerwowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

182 000 zł199 m² 914,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

->-> piękny dom w uzdrowisku <-<- Na sprzedaż uroczo położony dom w malowniczej okolicy uzdrowiska Jedlina- zdrój. Dom do kapitalnego remontu, jednak wymieniono już okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Kalina, os. Słoneczne.Uroczy o niebanalnych wnętrzach LUKSUSOWY DOM usytuowany w enklawie zaledwie kilku domów.wyróżnia się ciekawą architekturą i kameralnym charakterem.zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- dobroszyce / również pod działalność magda janik, tel. Polecam dom wolnostojący w Dobroszycach o powierzchni ok. 150 mkw na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

515 000 zł170 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z 2012 roku położony w okolicach Zielonej Góry. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 170 mkw położony na działce 1.300 mkw. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w zielonej górze na os. Malarzy. Na powierzchnię domu składa się: przyziemie tj: garaż oraz pomieszczenie godpodarcze (pralnia) ; poziom I : sień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brenna

Brenna,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Super cena! ta oferta tylko U nas! wykończony, komfortowy dom W pięknym miejscu! Komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Brennej z 2011 r. o bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

3 980 000 zł1 245 m² 3 196,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:577 m²

Do sprzedania budynek wielofunkcyjny 3 kondygnacje naziemne, całkowicie podpiwniczony w doskonałej lokalizacji Dolny Mokotów do adaptacji wg potrzeb kupującego. Doskonała inwestycja na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kanie

Kanie,mazowieckie

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom o powierzchni mieszkalnej 226m2,zbudowany w konstrukcji murowanej,wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem,podpiwniczony.Opis:na parterze znajduję się: salon 52m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł251 m² 2 864,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik Przedstawiam Państwu przestronny, przytulny i funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący, posadowiony w 2007 roku na dużej (ok. 950 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

| na terenie działki znajduje się drugi dom (parterowy) o powierzchni 100 m2. Wewnątrz 2 pokoje (pow.: 24 m2 i 26 m2, na podłogach znajduje się wykładzina i panele; na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Biała Nyska,opolskie

415 000 zł288 m² 1 440,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny i komfortowy dom o pow. 212m2, położony na 9,89ar działce. Dom położony w ładnej, cichej, nowej dzielnicy, malowniczo położonej miejscowości agroturystycznej Biała Nyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sieroszewice

Sieroszewice,wielkopolskie

450 000 zł190 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni 190 m2 zlokalizowany w bardzo bliskich okolicach Ostrowa Wlkp. Jest to dom dwurodzinny, który składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle Perłowe to miejsce dla wyjątkowych ludzi, ceniących spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Osiedle perłowe kieruje do wszystkich którzy pragną mieć swój dom i kawałek ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż luksusowy dom położony w miejscowości Giewartów nad jeziorem Powidzkim, województwo Wielkopolskie. Budynek parterowy o powierzchni 210 m2 wybudowany z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janków Przygodzki

Janków Przygodzki,wielkopolskie

368 000 zł150 m² 2 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony bardzo blisko Ostrowa Wlkp. w miejscowości Janków Przygodzki. Dom. o pow. 150 m2 posadowiony jest na.