dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grabno

Grabno,zachodniopomorskie

900 000 zł210 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 369 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-pensjonatowym z zabudową towarzyszącą, położona w atrakcyjnym rekreacyjno-wypoczynkowym pasie nadbrzeżnym jeziora Ciemino - 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

550 000 zł196 m² 2 803,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 974 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w okolicy Kęty o pow. 145 m2, usytuowany na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 1974m2. Budynek parterowy składający się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Dom piętrowy, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki. Piwnica, strych. Budynek odieplony, wymieniony dach i okna. Ładna, duża działka. Dodatkowo budynek gospodarczy. Polecam, agnieszka Nasze biuro świadczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jasieniec

Łódź,łódzkie

595 000 zł141 m² 4 222,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania dom z sześcioma pokojami o powierzchni 140 m.kw w pełni rozkładowy w bliźniaku z 2014r. Parterowy budynek mieszkalny posiada własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prusinowice

Prusinowice,łódzkie

598 000 zł130 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Do sprzedania siedlisko o powierzchni 6200 m 2 położone w powiecie Pabianickim gmina Lutomiersk w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta objęta programem "0% od Kupującego" Mamy przyjemność zaoferować dom energooszczędny typu "kanadyjczyk" znajdujący się w Aleksandrowie Łódzkim, pow. 201 m2, w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głuchowo

Głuchowo,wielkopolskie

1 200 000 zł340 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej,wysoki standard wykończenia,piętrowy ze stromym dachem,bez podpiwniczenia,położony na nowym osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 015 000 zł220 m² 4 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedaży klimatyczny dom w Józefowie k/otwocka. Budynek wolnostojący wybudowany w latach 80-tych i rozbudowywany w 90-tych na pięknej działce. Po remoncie. Dom otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł195 m² 3 437,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Nieruchomość ulokowana we wschodniej części Wesołej Starej Miłosnej pośród zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu są sklepy (Lidl, biedronka, k&M i inne), poczta, banki, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabela

Izabela,mazowieckie

790 000 zł223 m² 3 542,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

| parterowy dom z użytkowym poddaszem, posadowiony na atrakcyjnie zagospodarowanej zielenią działce o powierzchni ok.1500mkw we wsi Izabela (gm.Wiązowna), w otoczeniu lasu i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:998 m²

Polecam do sprzedaży dom o powierzchni 120m2. Budynek zlokalizowany jest w Luboniu na pięknej i cichej ulicy w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. W okolicy sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Sulejówek,mazowieckie

1 300 000 zł234 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

| gustownie wykończony i gotowy do zamieszkania dom na działce o pow. ok.700mkw. Zlokalizowany jest w centrum Sulejówka, w rejonie ul. Krasickiego i Sobieskiego. Wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Do sprzedaży ładny dom w Józefowie k Otwocka. Duża działka, zagospodarowany ogród, taras i altanka grilowa. Działka zalesiona licznym starodrzewem sosnowym i nowymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

824 000 zł249 m² 3 309,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

| parterowy dom wolno stojący z użytkowym poddaszem, z wbudowanym garażem [25m], niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna na parterze to hall [11m] z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Nieruchomość ulokowana w najlepszej, prestiżowej części starego Anina, w sąsiedztwie okazałej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd zapewnia ulica zaopatrzona we wszystkie media miejskie utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

695 000 zł119 m² 5 852,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa okazja! Dom parterowy z użytkowym poddaszem Sprzedam dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 3000m2. Działka ogrodzona, wraz z bramą wjazdową. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej blisko ul. Piłsudskiego. Segmenty w stanie developerskim. Segment środkowy + działka w cenie 510.000 zł oraz 2 segmenty skrajne na działkach 235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorskiego

Gromadka,dolnośląskie

200 000 zł250 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż pochodzący z pierwszej połowy XX wieku, wolno stojący, częściowo podpiwniczony, piętrowy budynek mieszkalny, położony na dużej, zagospodarowanej działce gruntu, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domow jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 150m2, położone na działkach 230m2. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 115 000 zł400 m² 2 787,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam nieruchomość z widokiem na najpiękniejsze pasmo Karkonoszy: szrenica i Śnieżne Kotły! zielona i duża działka 2000m2, ogrodzona, przy wyremontowanej drodze, blisko wyciągi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący jednorodzinny zlokalizowany w Kobylnicy. Nieruchomość umiejscowiona na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2432 m2. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący o pow.180m2 na dużej działce o pow.2000m2 w okolicy Nakła nad Notecią. Wnętrze urządzone z wyjątkowym smakiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śmieszek

Żory,śląskie

385 000 zł198 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:643 m²

Bezpośrednio Duży wolnostojący dom o powierzchni 170 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 643 m2 w prestiżowej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych dzielnicy Kleszczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| nieruchomość zlokalizowana w centrum Sulejówka, przy asfaltowej ulicy z dostępem do wszystkich mediów miejskich. Spokojne i przyjazne sąsiedztwo. Największą zaletą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł178 m² 5 893,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrym i spokojnym rejonie Marysina Wawerskiego zapewniającym mieszkańcom komfort komunikacyjny (autobus, kolejka skm) oraz świetny dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podwilczyn

Podwilczyn,pomorskie

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny, wolno stojący o pow. 80 m.kw. z garażem, położony w miejscowości Podwilczyn, w odległości 7 km od Dębnicy Kaszubskiej. Dom powstały w 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cisie

Cisie,mazowieckie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Parterowy dom wolno stojący z poddaszem użytkowym do wykończenia (brak ścian działowych, są doprowadzone instalacje), posadowiony na ładnie zagospodarowanej zielenią działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

*wolnostojący dom W warszowicach* Bardzo dobra lokalizacja. Po remoncie. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 140m2. Usytuowany na działce o pow. 625m2. Dwie kondygnacje. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janczewo

Janczewo,lubuskie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż niewielki dom położony na działce o pow. 900 m.kw. znajdujący się w cichej okolicy. Teren częściowo zagospodarowany, dobry dojazd. Powierzchnia domu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:841 m²

Polecamy Państwu dogodnie położoną, niedaleko centrum, nieruchomość składającą się z domu o pow. całkowitej 250 m.kw i pow. użytkowej 190,22 m.kw oraz przylegającego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

465 000 zł161 m² 2 888,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni budynek na osiedlu 28 domów , cisza,las, dojazd kostką , osiedle zamknięte i zamieszkałe. Nasz sprawdzony projekt dobrawa bis , dom 161 m 2 p.u. I 220 pc. Stan zamknięty ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom położony w Józefowie k/otwocka. Wybudowany w 1993 roku metodą tradycyjną, piętrowy z uzytkowym poddaszem, podpiwniczony. W sąsiedztwie lużna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanięcino

Stanięcino,pomorskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest wolno stojący dom o powierzchni około 150 m.kw. oraz dwa garaże. Nieruchomość posadowiono na działce o powierzchni 1700 m.kw. Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowy Rembertów

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł240 m² 2 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Nieruchomość ulokowana w Nowym Rembertowie w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej przy lokalnej ulicy o nawierzchni utwardzonej wyposażonej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siepraw

Siepraw,małopolskie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny Dom wolno stojący na działce 10 arowej ogrodzonej i zagospodarowanej. Do domu przynależy garaż na 2 auta oraz dom jest podpiwniczony, gdzie znajduję się pralnia, kotłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zatorze

Słupsk,pomorskie

1 340 000 zł244 m² 5 491,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji od kupującego! całość wynagrodzenia dla biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż wolno stojący dom parterowy wybudowany w 2000r. zlokalizowany na os. Zatorze w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

150 000 zł74 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domek w Rabieniu ab o powierzchni 74m2, murowano-drewniany na działce rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1030m2. Jest to działka leśna z prawem do zabudowy. W sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

655 000 zł140 m² 4 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Środkowy szeregowiec położony na urokliwej uliczce w prestiżowej dzielnicy Pogodno, w pobliżu rynku Pogodno. Układ domu typowy dla zabudowy szeregowej występującej na Pogodnie: parter salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jachranka

Jachranka,mazowieckie

425 000 zł154 m² 2 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż budynków energooszczędnych z ceramiki w kameralnym osiedlu 11 domów w Skubiance. Cisza,las,ochrona, rzeka i zalew zegrzyński. Budynki zaprojektowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w otulinie Lasu Popioły, w pięknej, spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł142 m² 1 823,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Dom w pięknej, cichej i spokojnej okolicy z możliwością zainstalowania pompy ciepła. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia