dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 137 000 zł380 m² 2 992,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom w Józefowie, idealny na działalność komercyjną typu pensjonat, dom pomocy itp. Własna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Sauna, bilard, domofon. Powierzchnia użytkowa domu 385.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 240 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach -Gaju Dom wybudowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł280 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Nieruchomość położona jest w Warszawie Wesołej - Starej Miłosnej w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej i lasu. Uliczka lokalna o nawierzchni utwardzonej. Działka prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Starej Miłosnej pośród zwartej zabudowy (segmenty) jednorodzinnej. Dogodny dojazd do centrum. Blisko do szkoły, sklepów, banku, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stoki

Łódź,łódzkie

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferta objęta programem 0% od kupującego Do sprzedania skrajny segmentowiec położony w osiedlu domów na Stokach o powierzchni użytkowej 315 m 2 , pow. mieszkalnej 210 m 2 Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania bliźniak w Osiedlu Zorganizowanym. Nowe osiedle 2015 r Ok 600m od stacji Shell przy Wale Miedzeszyńskim. 3 minuty do przystanku autobusowego. Szybki dojazd do Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

598 000 zł176 m² 3 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom w Józefowie k.Otwocka. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna, ulica oświetlona. Budynek wolnostojący 1 piętrowy całkowicie podpiwniczony położony na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozy

Kozy,pomorskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w bardzo malowniczym miejscu z dostępem do jeziora. Budowany z pustaka, ocieplony styropianem, okna drewniane dwuszybowe, rolety. Dachówka ceramiczna. Parter: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławno

Sławno,zachodniopomorskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, położony w miejscowości Warszkowo, koło Sławna. Budynek wolno stojący, z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Popularny budynek parterowy w stylu dworkowym, wykończony pod klucz, możliwość natychmiastowego zamieszkania. Urządzony z dużym smakiem i wyczuciem. Nowy właściciel w cenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łękawica

Łękawica,małopolskie

480 000 zł170 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w Łękawicy koło Stryszowa, położony na pięknie usytuowanej dużej, zagospodarowanej działce z widokiem na zbiornik wodny Świnna Poręba. Do posesji prowadzi całoroczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dojazdowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Sprzedam dom do częściowej rozbiórki (po spaleniu piętra). Działka ogrodzona, obsadzona drzewkami z miejscem na grilla. Dom był dwu piętrowy, pierwsze piętro i dach uległy spaleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilga

Wilga,mazowieckie

399 000 zł143 m² 2 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Do sprzedania dom całoroczny na działce letniskowej. Powierzchnia mieszkalna ok 120m2. Stan bardzo dobry. Dom podpiwniczony, na fundamencie z kamienia. Konstrukcja murowana. Dom spełnia wymogi ochorny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

570 000 zł152 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany na początku lat 80-tych metodą tradycyjną z cegły. W 2002r. przeprowadzony został remont budynku- nadbudowa o dodatkową kondygnację-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

595 000 zł234 m² 2 542,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolno-stojący stan deweloperski o powierzchni całkowitej 234 m2 w Chrząstowice. Dom dwupoziomowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. W pokojach miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zielona

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł400 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Segment skrajny uroczo ulokowany w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Oferta dla osób ceniących ciszę, spokój, las i spacery (są zapewnione). Sąsiedztwo to las i stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklany

Świerklany,śląskie

196 000 zł120 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 126 m²

Dom świerklany za 196 000 zł. Fajny dom- za nieduże pieniądze. Dom jednorodzinny położony w Świerklanach, w całości podpiwniczony, wybudowany tradycyjną metodą z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jesionka

Żyrardów,mazowieckie

182 000 zł136 m² 1 338,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy budynek z poddaszem użytkowym [styl dworkowy], w stanie surowym zamkniętym, zbudowany z bloczków z betonu komórkowego, okna pcv, dach kryty blachą dachówkową. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 175 000 zł309 m² 3 802,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Do sprzedaży nowy dom położony w Józefowie k.Otwocka. Budynek piętrowy, bez użytkowego poddasza, niepodpiwniczony. Okna drewniane, pasywne 3 szybowe (profil 90 mm), dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowe domy w Warszawie w Dzielnicy Wawer. Kameralne osiedle, blisko Mazowieckiego Parku Ktrajobrazowego, dobre połączenie z centrum Wałem Miedzeszyńskim, pkp i skm. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący w dzielnicy Bałuty ok. ulicy Wycieczkowej budowany metodą tradycyjną z cegły. Budynek z 1994 roku oddany do użytku 2003 rok posiadający dwie kondygnacje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

570 000 zł383 m² 1 486,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

2 kondygnacyjny dom o powierzchni 383,40mkw. Piwnica i garaż z kanałem .I piętro - pokoje 17 i 16m, łazienka, kuchnia 11mkw, na podłogach parkiet przykryty wykładzinami. II Piętro-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

| oryginalny dom posadowiony na dużej, częściowo zadrzewionej działce, w bardzo malowniczej części Sulejówka, przy cichej uliczce z kostki brukowej. Dom w stanie surowym otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

349 000 zł169 m² 2 065,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Piastowskim; parter- lokal użytkowy o pow.68,7 mkw,obecnie drogeria, piętro- mieszkanie 2 poziomowe o pow. 100 mkw. I poziom: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolańskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł184 m² 2 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bezpośrednio sprzedam połówkę bliźniaka w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solnica

Solnica,pomorskie

249 000 zł416 m² 598,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalno -usługowy o łącznej powierzchni ok. 416m2 w miejscowości Solnica gmina Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom (1/2 bliźniaka) gotowy do zamieszkania. Budynek piętrowy, podpiwniczony wybudowany w 2010 roku. Ściany z cegły, dach pokryty dachówką, okna drewniane. Parter: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

750 000 zł380 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękny wolno stojący dom w Rąbieniu ab. Budynek parterowy z mieszkalnym poddaszem o łącznej powierzchni powierzchni 380m2 którego odbiór techniczny odbył się w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom położony na działce o powierzchni 932 m2, w spokojnej dzielnicy Zakopanego, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum. Na poziomie gruntu:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na wysokości Woli Grzybowskiej, sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne w luźnej zabudowie, brak uciążliwości, wokoło dominuje starodzrzew sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szeherezady

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł180 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej położony na osiedlu Bajkowym,przy ślepej uliczce.Dom 3kondygnacyjny,każda kondygnacja po 60m.Osiedle z pełną infrastrukturą,sklepy,przychodnia. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

650 000 zł104 m² 6 261,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny dom energooszczędny w cenie mieszkania. Podana cena domu dotyczy stanu deweloperskiego na naszej działce ( osiedle) w jednej z trzech technologii do wyboru / ceramika drewno, panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 000 zł250 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedaży pięknie usytuowany dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 250m2 położony na prawobrzeżu Szczecina (podjuchy) w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni państwo to jest oferta budowy domów A nie gotowy dom. Pomagamy W znalezieniu działki. Oferta dotyczy całej polski. DO ceny należy dodać M. IN. Cenę działki (jeżeli nie posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

405 000 zł190 m² 2 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedaży dom położony w miejscowości Krupia Wólka, gm. Prażmów, oddalony od centrum Zalesia Górnego o 4 km, od cenytum Piaseczna o 10 km, od centrum Warszawy 30 km. Do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

379 000 zł104 m² 3 650,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²