dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 230 000 zł180 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

** Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 180 mkw na działce 700 mkw ** 4 sypialnie, salon, 2 łazienki, garaż jednostanowiskowy w bryle budynku ** Wysoki standard wykończenia, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

264 900 zł123 m² 2 150,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:252 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w Morzyczynie. Atrakcyjnie usytuowany nad jeziorem Miedwie w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona w cichej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Uśmiechu

Białystok,podlaskie

715 000 zł220 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, w spokojnej, cichej okolicy, w sąsiedztwie lasu, położony na zadbanej, dużej działce (1000m2). Dom, o powierzchni 220m2, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem. Tradycyjny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł224 m² 1 200,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dom na działalność gospodarczą lub zamieszkanie. Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul. Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł365 m² 4 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:189 m²

Segment środkowy - marymont kaskada - na cele biurowe lub mieszkalne - 3 łazienki - poddasze użytkowe - podpiwniczenie całościowe - dojazd asfaltowy atuty nieruchomości: - otoczenie niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 299 000 zł433 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta sprzedaży unikalnego domu wolnostojącego wykonanego według oryginalnego projektu z materiałów najwyższej jakości! Powierzchnia całkowita domu 433m2, powierzchnia użytkowa 333m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazuń Nowy

Kazuń Nowy,mazowieckie

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolno stojący na działce 1800 m2 w gminie czosnów. Całkowicie podpiwniczony. 5 pokoi. 3 łazienki. Stan bardzo dobry. Rozkład pomieszczeń: piwnica: pomieszczenia gospodarcze parter: salon/44/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:634 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w ścisłym centrum miasta. W skład domu na parterze wchodzi: weranda i przedpokój ze ścianami wyłożonymi boazerią,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie bliżniaczej w Mosinie. Dom o pow. 110 m2 składa się z 2 kondygnacji: na parterze: salon ,2 pokoje, oddzielna kuchnia+ ( spiżarnia) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łosia Wólka

Łosia Wólka,mazowieckie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolno stojący o pow. 210 m2 w gm. Czosnów. Otulina Puszczy Kampinoskiej. 7 pokoi. 2 łazienki. Na parterze możliwość wydzielenia 2 pokoi/ z gabinetu i pokoju/ Garaż wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stacja Metra Młociny

Warszawa,mazowieckie

2 005 000 zł233 m² 8 605,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielany młociny ** Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 233 m2 do sprzedaży lub wynajmu. Działka 600 m2 ** Luksusowo wykończony ** 3 sypialnie, 3 łazienki, 2 balkony **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzyń

Dobrzyń,mazowieckie

540 000 zł249 m² 2 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

** Dom wolno stojący stan surowy zamknięty z wykonaną elewacją ** Pow. mieszkalna 211 mkw, pow. całkowita 249 mkw, pow, działki 920 mkw ** 5 pokoi, 2 łazienki, garaz dwustanowiskowy, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboszyce

Luboszyce,opolskie

499 000 zł315 m² 1 584,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy Państwu dom wolnostojący położony na dużej działce w pięknej "dzielnicy Kwiatów" w Luboszycach. Dom znajduje się w stanie surowym zamkniętym. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olimpijska

Ruda Śląska,śląskie

260 000 zł125 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na Osiedlu Brzozowym o powierzchni ok. 125 m 2 plus poddasze użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł138 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta " 3 X 0 zł"- szczegóły na Bezpieczny zakup z licencjonowanym pośrednikiem.Oferta bez prowizji od kupującego.Polecam bardzo ciekawie zagospodarowaną działkę koło Śremu ( 50 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowa niższa cena 549000 Dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m2, położony w dzielnicy Gnaszyn na działce o powierzchni 4562 m2. Dom parterowy, z zagospodarowanym parterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł180 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:348 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Świerczewa. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 180 m2. Każda z 3 kondygnacji ma po 60m2. Podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący - warszawa nowe włochy - 6 pokoje - atrakcyjna lokalizacja - W rozliczeniu mogą być mieszkania atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja i dobry punkt komunukacyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł365 m² 4 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:366 m²

Żoliborz okolice ul. Elbląskiej ** Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 365m, działka 366m ** 8 pokoi rozmieszczonych na półpiętrach ** Budynek w całości podpiwniczony, 3 pomieczczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wadowice

Wadowice,małopolskie

350 000 zł102 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej położony w Wadowicach. Dom z lat 70-tych, piętrowy, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 105m2. Rozkład: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Borowa Wieś

Mikołów,śląskie

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:714 m²

Super lokalizacja - idealny dojazd do wszystkich miast ościennych zapraszam serdecznie - do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 140m, ocieplony, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

558 000 zł235 m² 2 374,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom na sprzedaż w Dziecinowie Do sprzedaży komfortowy, praktyczny i bezpieczny dom wolnostojący o powierzchni 235 m2 w cichej okolicy, z dala od uciążliwości z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Rybnik,śląskie

410 000 zł162 m² 2 525,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Piękny dom w stanie developerskim (wszystkie instalacje, przyłącza, tynki, wylewki). Podstawowe dane: powierzchnia użytkowa mieszkalna: 117,97m2 (bez garażu i kotłowni) Powierzchnia zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

420 000 zł133 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedania segment narożny o powierzchni 133m2 z działką o powierzchni ok 160 m2 .Dom położony w Markach, pokryty blachodachówką, zbudowany z cegły. Ogrzewanie centralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

335 000 zł180 m² 1 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno stojący w miejscowości Łochowo o powierzchni użytkowej 160m2 na działce 700m2. Budynek jest aktualnie w satnie dewelpoerskim. Posiada wszelkie instalacje, tynki, spirale grzejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzywdy Rzewuskiego

Pruszków,mazowieckie

275 000 zł114 m² 275 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż jedna część budynku w zabudowie bliźniaczej w Pruszkowie (gasin) o powierzchni użytkowej około 114m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Dom wolnostojący z 1997 r. koło Nasielska /w odległości ok. 10 km /na dużej działce 18000 m2 gotowy do wprowadzenia( do małego remontu), dom na wysokim podpiwniczeniu, bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł116 m² 3 439,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom w Rudzicy gm. Jasienica o pow. użytkowej 116 m2. Parter domu: salon z jadalnią, kominek, łazienka, wiatrołap. Piętro: 3 pokoje i łazienka. Ogrzewanie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marczukowska

Białystok,podlaskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dobra cena dobra cena dobra cena Polecamy Państwu dom typu słupek położony na osiedlu Marczuk, idealny na prowadzenie działalności gospodarczej, trzy kondygnacje, dwie po częściowym remoncie, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bierkowice

Opole,opolskie

250 000 zł113 m² 2 212,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2428 m2 , położona przy głównej drodze wylotowej z Opola. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2428 m2 ( 24 ary ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 200 000 zł213 m² 15 023,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 306 m²

Doskonała lokalizacja. Ostatni Dom typu rezydencja przy ślepej ulicy na pięknym kameralnym cichym zamknietym osiedlu. Ogrodzenie działki z klinkieru, zagospodarowany ogród wieloletnimi drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Skrajny segment z 1990 roku budowy o pow. całkowitej 178 mkw, pow. użytkowej 136,6 mkw. Zagospodarowana działka 395 mkw. Pokoje rozmieszczone na półpiętrach. Salon, 4 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:241 m²

Bardzo atrakcyjny, zadbany segment w kameralnym osiedlu. Znakomita lokalizacja - zielono, bezpiecznie, w pobliżu tereny zielone, przystanki autobusowe, blisko do stacji metra. Parter - 73,0m2 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolno stojący parterowy dom o pow. 200m2 w bezpośrednim sąsiedztwie puszczy kampinoskiej z widokiem na ścianę lasu. 5 pokoi. 3 łazienki. Wiata garażowa/możliwość budowy garażu wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

255 000 zł150 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 145m2 usytuowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Ostrowie Wlkp. Parter domu to przestronny salon, kuchnia, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 500 000 zł491 m² 5 091,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Izabelinie. Lokalizacja ta od lat doceniana jest przez osoby ceniące sobie prywatność, ciszę oraz pełne zieleni otoczenie. Miejsce to jest oazą spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Załuski

Załuski,mazowieckie

1 250 000 zł176 m² 7 118,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Załuski w powiecie płońskim około 35 km od granic Warszawy w kierunku na Gdańsk ** Dom parterowy wolno stojący o pow. użytkowej 175,60 m.kw na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Zielonki,małopolskie

655 000 zł175 m² 3 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Ekskluzywne osiedle 4 domów na ponad 12 arowych działkach każdy. Inwestycja jest zlokalizowana na terenie otuliny Parku Ojcowskiego w miejscowości Grębynice gm. Zielonki przy ul. Słonecznej. Są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

** Dom w zabudowie bliźniczej o pow. uzytkowej 260 m2 ** 4 sypialnie ** Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku, pojazdy jeden za drugim ** Dom w znakomitej lokalizacji pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Posiadamy do sprzedaży pięknie urządzony dom parterowy wolnostojący w Mierzynie. Na powierzchnię ok 200m2 składają się duży salon wraz z jadalnią i kuchnią z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żalęcino

Żalęcino,zachodniopomorskie

249 000 zł91 m² 2 745,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Ofertą sprzedaży jest piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90,70 m zlokalizowany w małej miejscowości oddalonej ok. 20 km od Stargardu Szczecińskiego.