dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Orle

Orle,pomorskie

737 000 zł172 m² 4 284,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Nowa cena! Dom wolnostojący parterowy Z poddaszem użytkowym w przepięknej okolicy, niedaleko lasu i jeziora ma osiedlu domków jednorodzinnych w Orlu. Dom o pow. użytkowej 170 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow.179m2 na działce 1000m2. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

400 000 zł163 m² 2 455,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

W "leśnych klimatach"! W przystępnej cenie! Dom parterowy w zabudowie wolnostojącej o pow. użyt. 134,2 m2 na działce 975 m2, zlokalizowany wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rakowska

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł251 m² 2 587,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Okazja! nowa niższa cena! Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 251,2 m kw położony na działce o powierzchni 289 m kw w cichej i spokojnej okolicy - Oś. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł326 m² 3 021,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Dom wolnostojacy o pow.326m2 położony na działce o pow.1245m2. Uwaga!idealny dom na zamieszkanie i prowadzenie działalności! Dom w klimacie domów w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

330 000 zł134 m² 2 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż 5 km od Mikołowa! 330 tys! okazja! Licencjonowane biuro invest nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom, z niskimi kosztami utrzymania, w lokalizacji zapewniającej łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

633 000 zł232 m² 2 728,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom Selenit w stanie Pod Klucz Lokalizacja: morzyczyn Powiat: stargardzki Województwo: zachodniopomorskie Wyjątkowym atutem lokalizacji nieruchomości jest sąsiedztwo jednego z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Prezentujemy dom w okolicach Brzozy. Nowy dom z 2006 roku, dwukondygnacyjny. Na parterze jest salon i kuchnia osobno ( z wejściem do spiżarnii). Garaż w bryle budynku. Kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Mysłowice, janów Miejski, do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 220m2, położony na ładnej działce o pow. 652m2. Dom wybudowany jest metodą tradycyjną, podpiwniczony, z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom na Miedzyniu może być dwurodzinny. Postawiony na działce 870m2 powierzchnia użytkowa domu wynosi 260m2. Parter. Dom składa się z: parter: salon z aneksem kuchennym 55,60m łazienka z wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowy dom z 2011 roku w Dąbrówce Nowej ( gmina Sicienko) o powierzchni użytkowej 180m2 z garażem 2 stanowiskowym 35m2. Dom projektu Archipelag -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waryńskiego

Bolszewo,pomorskie

489 000 zł270 m² 1 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Tylko U nas - Na sprzedaż Dom wolnostojący w spokojnej i cichej okolicy domków 1-rodzinnych w Bolszewie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, pow. całkowitej 270m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

335 000 zł146 m² 2 294,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Łochowicach. Bardzo dobra lokalizacja-ok 15min jazdy od Bydgoszczy. Dom 146m2 na działce 1001m2.Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż polecam piękną wolnostojącą willę u malowniczym miejscu na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji I kondygnacja pomieszczenie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

810 000 zł187 m² 4 331,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu Garden Village, w sąsiedztwie parku Krajobrazowego. Dom w stanie developerskim w inwestycji Garden Village. Poza standardowym wykonczeniem developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł370 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Duży 7 pokojowy dom wolnostojący (370m2) na działce o powierzchni 650 m2 z doskonale funkcjonującą , dochodową firmą produkującą. Firma mieści się w osobnym wolnostojącym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wzorowo utrzymany, niewielki domek drewniany położony ok 7km od Ustronia. Bardzo ładnie zagospodarowana działka. Świetny dojazd. Dodatkowo na działce mały domek gospodarczy. Możliwość atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

774 000 zł190 m² 4 073,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż komfortowy dom o pow.190m2 w samym centrum Łochowa. Nieruchomość położona na działce o pow. 890m2. Dom o nietuzinkowej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący typu bungalow o pow.120m2 na działce 744m2 w Łochowie.Budynek w stanie deweloperskim ,projekt "Mila A" o bardzo przestronnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

205 000 zł150 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom wolnostojący miejscowości Wieża w odległości 4km od Gryfowa Śl .Dom usadowiony jest na 0.76 arowej działce z nasadzonymi drzewkami owocowymi i krzewami ozdobnymi , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Karpacz,dolnośląskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Budynek nowy, wolnostojący , parterowy podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Posiada 5 pokoi 2 kuchnie, jadalnię z salonem i kominkiem, 3 łazienki i 2 wc, pralnię , kotłownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł452 m² 2 853,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Komfortowy dom /może być dwurodzinny/ o pow.całkowitej 526m2 położony na działce o pow.1141,czyli gdy kupią dwie rodziny dom po 490tyś.każdy,a może być mniej po negocjacji!Uwaga,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

204 000 zł121 m² 1 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, według projektu "emma A" firmy Horyzont, o powierzchni użytkowej 120,8 m2 (4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, garaż, kotłownia, kominek). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grotniki

Grotniki,łódzkie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu Plac Jana Pawła II 17 ( przy ing Banku) przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lędziny

Lędziny,śląskie

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:997 m²

Szukasz taniego domu? Szukasz okazji? Ta oferta może być dla Ciebie? Co mamy do sprzedaży? Budynek mieszkalny jednorodzinny, piętrowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta godna polecenia! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w Osielsku, na nowym osiedlu przy lesie. Budynek zrealizowany z najwyższej klasy materiałów, elewacja z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

698 000 zł220 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Duży, dwurodzinny dom o całkowitej powierzchni ok. 300m2, położony w ustronnym miejscu blisko centrum miasta. Południowa ekspozycja. Bardzo ładnie doświetlone wnętrze. Ładny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Panewniki

Katowice,śląskie

998 000 zł175 m² 5 702,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Katowice Panewniki- dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dla ludzi ceniących ciszę i spokój, ale jednocześnie potrzebujących szybki i sprawny dojazd do centrum Katowic (10-15 min.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ludwisin

Legionowo,mazowieckie

890 000 zł362 m² 2 458,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:832 m²

Nowy dom parterowy o powierzchni całkowitej 362 m2 z użytkowym poddaszem i dwoma miejscami garażowymi w bryle budynku w podwarszawskim Legionowie w dzielnicy Ludwisin przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu! niższa cena! Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Bajka w Inowrocławiu. Dom posiada 5 pokoi, kuchnię, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochojec

Katowice,śląskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:410 m²

Do sprzedania bliżniak w spokojnej okolicy na działce 410m , budynek podpiwniczony w piwnicy pralnia, kotłownia, warsztat, duży, wysoki garaż na 2 samochody z kanałem parter- kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Bartodziejach. Doskonała lokalizacja w zaciszu osiedla. Dom typu klocek, wybudowany w 1960r na działce o pow. 665 m2. działka zagospodarowana licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Słońsk,lubuskie

179 000 zł105 m² 1 704,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam nieruchomość wolnostojącą O powierzchni budynku 105 m2. + budynek gospodarczy zabudowane na działce O powierzchni 1100 m2, z dobrą lokalizacja.BLISKIE CENTRUM W POBLIŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiórska

Kobiór,śląskie

592 000 zł172 m² 3 431,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szukasz domu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Chciałbyś mieszkać przy lesie? Dobrze trafiłeś! Nieruchomość zlokalizowana w Kobiórze, przy ulicy Kobiórskiej, tuż przy samych Lasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom w okolicach Brzozy tj. 7 km od niej z 2012r. o powierzchni mieszkalnej 150m2 postawiony na działce 1340m2. Dom projektu Proton I pracowni Dobre Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

335 000 zł99 m² 3 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Oferujemy do kupienia jednopiętrowy, podpiwniczony dom wolnostojący o pow. 73,5m2, stojący na działce o pow. 1090m2. W domu trzy pokoje, kuchnia, łazienka, duży holl, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Bydgoszczy na osiedlu Miedzyń. Budynek całkowicie podpiwniczony: kotłownia, kuchnia letnia, pralnia, garaż. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cicha część Parku Zdrojowego. W pobliżu las i strumyk.Dom budowany z mat.ekologicznych (cegla klinkierowa) .Wykończenie wewnętrzne (dąb).Dwa osobne wejścia .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis budynku: dom szeregowy o powierzchni całkowitej 220 m2, usytuowany na skraju budynku. Budynek wykonany z cegły. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 533 m2. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pociągów Pancernych

Niepołomice,małopolskie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena do negocjacji! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną dom wolnostojący na sprzedaż położony w Niepołomicach na 5 arowej działce na ulicy Pociągów Pancernych.Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szerokie

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na Szerokim. Dobrze roziwinięta komunikacja miejska oraz infrastruktura handlowo - usługowa : sklepy, kościół, punkty usługowe. Dom wybudowany w 2005 roku w stylu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij