dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

900 000 zł380 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 380m2 (stan surowy otwarty) w Falentach Dużych. Działka 1870m2 do własnej aranżacji. W domu rozprowadzona jest instalacja elektryczna, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł216 m² 1 902,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w latach 80-tych na Wrzosach na działce o powierzchni 420 m2. Dom jest piętrowy, całkowicie podpiwniczony. Na parterze duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjna oferta dla osób chcących założyć własny biznes oraz ceniących ciszę i piękno natury. Nieruchomość położona w Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł212 m² 1 580,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Okazja! Rewelacyjna cena! Przedstawiam Państwu 212 m2 urządzonych ze smakiem i gustem. Na parterze domu zlokalizowany jest przestronny salon o powierzchni ok33m2, z którego mamy wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Brdyujście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł76 m² 2 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu parter domu jednorodzinnego, usytuowany on jest w drugiej linii zabudowy. Blisko znajdują się sklepy Auchan, liroy Marlin, decathlon i nowo budowana Ikea a także coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

512 000 zł96 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Poznań, sołacz Na sprzedaż 1 piętro domu wolnostojącego z własnym miejscem parkingowym i ogródkiem, w bliskim sąsiedztwie parku Sołackiego, w otoczeniu pięknych, odrestaurowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

440 000 zł130 m² 3 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

PO umowie przedwstępnej! piękny dom W stanie deweloperskim! o powierzchni 140m2 pod lasem postawiony na działce 900m2. Wybudowany według własnego projektu - przemyślany. Dom ma salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

595 000 zł156 m² 3 823,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferta na wyłączność ( tylko W naszym biurze) Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 155,6 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na działce 618 m2. Dom posiada przedpokój, duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawłówek

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam Państwu dom z warsztatem stolarskim w dobrej lokalizacji Pawłówka. Warsztat z rampą o pow 180m, wysokość 3,20, podpiwniczony z pomieszczeniami gospodarczymi, kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

790 000 zł1 200 m² 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom, wykończony, przepięknie położony W kameralnym miejscu pod lasem, nowa cena! Pow. użytkowa 174,3m kw, pow. działki 1200m kw Dom jednorodzinny wolnostojący, murowany, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

399 000 zł171 m² 2 339,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się w Brzeziej Łące, gmina Długołęka, druga miejscowość od Wrocławia. Dom o powierzchni użytkowej 154m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

430 000 zł121 m² 3 553,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

W pełni wyposażony i umeblowany dom czeka na nowego właściciela. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,12 m2, powierzchni całkowitej 121 m2 w Toporzysku. Wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł277 m² 3 567,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 657 m²

Polecam państwu dom typu bungalow, położony na Górzyskowie. Piwnica: sala gier (45 m2), pralnia (21 m2), kotłownia (9 m2), garaż (19 m2). Parter: salon (33 m2) z aneksem kuchennym (13 m2), 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

380 000 zł156 m² 2 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 156m2 w stanie surowym zamkniętym mocno zaawansowanym, położony w Głogowie Małopolskim na os. Niwa. Szeregówka wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

325 000 zł172 m² 1 889,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Kruszwicy w stanie developerskim o powierzchni użytkowej 150 m2. Na parterze domu mieści się salon, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł230 m² 3 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny znajdujacy sie w Polsce w miejscowości Sławno -20 km od Darłowa przy drodze krajowej A6 między Gdańskiem a Szczeciniem. W sprzedaży dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom projektu zośka, w Łochowie na działce o powierzchni 830m2, w stanie surowym otwartym, w najbliższym czasie bedzie zadaszony, , w projekcie przewidziano na parterze salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Świetne miejsce - cicho, kameralnie; doskonała komunikacja, blisko park, galeria handlowa, szkoły, przedszkola, usługi, sklepy itp. Skrajny segment na zamkniętym, strzeżonym osiedlu; bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł270 m² 1 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na Piaskowej Górze przy ulicy Orłowicza. Przyjazna okolica, cisza, spokojni sąsiedzi, widok na tereny zielone, dobry dojazd do osiedla - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Marki,mazowieckie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedania bardzo ładne pół bliźniaka, częściowo urządzone w stylu nowoczesnym, gotowe do zamieszkania, w spokojnej okolicy Marek, osnowa Puszczy Słupeckiej. Powierzchnia domu: 186 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harcerska

Tychy,śląskie

950 000 zł219 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Dzień dobry Przedstawiamy Państwu nasz własny dom, który sprzedajemy w związku z przeprowadzką w inny rejon kraju. Zakup jest więc możliwy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarkowo Górne

Tarkowo Górne,kujawsko-pomorskie

347 000 zł140 m² 2 478,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 140 m2 na działce 2500 m2, zlokalizowany na trasie Inowrocław-Bydgoszcz, 20 km i 26 km od Bydgoszczy. Dom składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rewelacyjny dom jednorodzinny na Bielawach! Wybudowany w 2004 roku, w zabudowie szeregowej z poddaszem i całkowitym podpiwniczeniem. Działka bardzo ładnie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania dom 160m 2 w miejscowości Sławkowice (gmina Biskupice). Składający się z 2 pięter. Na dole : salon z otwartą kuchnią ,spiżarka, łazienka, pokój, przedpokój. Na górze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł189 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Oferujemy na sprzedaż segment na Osiedlu Bajkowym w Poznaniu w wyjątkowo zacisznej części osiedla. Dom zadbany, mało używany, o bardzo niskich kosztach utrzymania (rzędu 600 zł/m-c za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

533 000 zł150 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m położony w Markach Pustelnik.Budynek w stanie deweloperskim.Ściany cementowo-wapienne,wygipsowane. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipnica

Lipnica,wielkopolskie

160 000 zł94 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Działka Atrakcyjna działka o pow. 264m2. Działka w całości ogrodzona. Budynek Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 94m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

299 000 zł179 m² 1 670,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom W cenie mieszkania! Dom zlokalizowany w cichej spokojnej okolicy Solca Kujawskiego. Komunikacja do Bydgoszczy jest znakomita liczne pociągi autobusy a nawet jazda samochodem nie robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł536 m² 3 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Piękny, duży dom w Biskupcu o pow. całkowitej 536m2 na działce o pow. 1275m2. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej 57 / okolice Olsztyna, mrągowa/. Teren regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest dom bungalow po generalnym remoncie w 2008 roku. Na terenie działki znajduje się domek gospodarczy(pomieszczenia gospodarcze, kuchnia letnia) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olimpijska

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł121 m² 2 975,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Ostatnie domy! Zapraszamy na naszą stronę internetową: Kupno bezpośrednio od dewelopera, bez żadnych prowizji i podatku PCC. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł280 m² 4 817,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Komfortowy dom w malowniczej części Niemcza, bardzo gustownie i funkcjonalnie zaaranżowany. Na parterze znajduje duży salon z kominkiem połączony z jadalnią, gabinet, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

880 000 zł201 m² 4 378,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący na Miedzyniu.Dwie kondygnacje.Na parterze duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym,łazienka ,sypialnia,pomieszczenia gospodarcze.Na piętrze 3 pokoje,2 łazienki,garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł107 m² 2 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 107m2 położony na oś. Piastowskim I przy ul. Czarnieckiego 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 000 zł245 m² 1 995,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w handlowo-usługowej części Białych Błót. Budynek zadbany nie wymagający nakładów finansowych. Na parterze budynku pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolinek

Gogolinek,kujawsko-pomorskie

549 000 zł280 m² 1 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Super atrakcyjna oferta! Działka siedliskowa z domem wybudowanym w stylu angielskim. Nieruchomość położona za Wojnowem w odległości około 12 km od Bydgoszczy w otoczeniu łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

190 000 zł97 m² 1 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż 1/2 domu położonego w spokojnej części miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród domków jednorodzinnych w zielonym otoczeniu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radom

Radom,mazowieckie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:694 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy ekskluzywnych domów o powierzchni użytkowej 250 m2 z garażem wkomponowanym w bryłę budynku położony w Radomiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł284 m² 1 373,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący z 2004r w dzielnicy Stawki. Dom wybudowany na działce o pow. 613m2. Ma dwie kondygnacje i poddasze użytkowe ok. 50m2 do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

389 000 zł205 m² 1 894,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Przedstawiony dom, zbudowano wg projektu „Bella”. Jest domem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij