dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł180 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Super oferta!dom w zabudowie bliźniaczej, całkowicie podpiwniczony w centrum osiedla Piaski, przy drodze utwardzonej, bardzo blisko sklepy, przystanek autobusowy, kościół. Wnętrze bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

519 000 zł122 m² 4 236,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Ekskluzywne Osiedle Willowe w Niemczu. Dom do wybudowania. Domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej o nowoczesnej architekturze z elementami drewna i piaskowca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, św. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy dom trzypokojowy w zabudowie bliźniaczej na Działkach Św. Józefa. Powierzchnia ok. 65 m2. Dom w pożądanej lokalizacji. Jest ładnie urządzony, zadbany nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radom

Radom,mazowieckie

490 000 zł175 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Piękny dom w dzielnicy domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 145 m2 z dużą działką o pow. 2705 m2 na obrzeżach Radomia. Dom parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Blizne Jasińskiego

Blizne Jasińskiego,mazowieckie

890 000 zł204 m² 4 362,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:309 m²

Uwaga Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem dwustanowiskowym w Blizne Jasińskiego gmina Stare Babice. Ciche i spokojne miejsce pod samą granicą Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Polecam pięknie położony dom w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej i lasu a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do centrum.Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna Bloki

Prudnik,opolskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny bliźniak usytuowany w cichej części Prudnika, przy ulicy Polna Bloki. Do dyspozycji mieszkańców 3 pokoje, przestronna kuchnia, łazienka, osobne wc, strych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

355 000 zł75 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Okazja! Atrakcyjny bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m2 w centrum Góry Kalwarii. Dom położony jest na zamkniętym osiedlu, które zamieszkuje 28 rodzin. Wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł320 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom który idealnie nadaje się na działalność gospodarczą lub jako połączenie funkcji mieszkalnej i siedzibę firmy, lub też na wynajem dla nawet kilku firm. Usytuowany nieopodal ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

420 000 zł136 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość na sprzedaż o powierzchni 136m2 na działce o powierzchni 500m2 położona jest w Inowrocławiu. Układ domu : parter duży salon ( na ścianach gładź , na podłodze parkiet).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! Nowy, piękny, funkcjonalny dom wybudowany w 2008 roku w zielonej i spokojnej części Puszczykowa w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Duży salon 45 m2 z kominkiem, wyjściem na taras, dużymi oknami z widokiem na ogród, kuchnia zabudowana 15 m2, łazienka 7 m2 urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam Państwu dom jednorodzinny - szeregowy położony przy terenach rekreacyjnych w pobliżu ul. Spacerowej. Dojazd do budynku ulicą wyłożoną kostką, wszystkie media podłączone. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

480 000 zł174 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Dom parterowy wolnostojący położony w miejscowości Płoty. Na powierzchni 174 m2 rozmieszczono: parter: salon z wyjściem na taras, kuchnię w aneksie ze spiżarnią, trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowocześnie wykończony dom o powierzchni użytkowej 150m2 (całkowita 200m2) na Jachcicach. Oryginalna bryła budynku i użyte do wykończenia materiały najwyższej jakości, przy atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrocławska

Gostyń,wielkopolskie

695 000 zł334 m² 2 082,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z możliwościami W centrum gostynia. Powierzchnia użytkowa budynku 271,95 m2, budynek składa się z 3 kondygnacji. Parter podzielony jest na dwie części: mieszkaniowa w które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogucin

Bogucin,wielkopolskie

485 000 zł128 m² 3 789,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy 4 pokojowy o powierzchni 128 m kw w miejscowości Bogucin na działce 675 m kw (płaska bez nachyleń) z osobnym murowanym garażem 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wyremontowany dom położony malowniczej okolicy Zagórza Śląskiego, dom po remoncie, piwnica - 2 garaże, parter - duży salon z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka z jacuzzi natryskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Prezentuję na sprzedaż dom w Inowrocławiu (oś. Toruńskie) o powierzchni uzytkowej 110 m2. Dom typu bliźniak, piętrowy, wybudowany w latach 80-tych, składa się z 6 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

430 000 zł265 m² 1 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

Cena do negocjacji! cena do negocjacji! cena do negocjacji! Prezentujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 270m2 idealnie nadający się dla rodziny wielopokoleniowej. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

650 000 zł360 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Cena do negocjacji! cena do negocjacji! cena do negocjacji! Dom w Inowrocławiu, w atrakcyjnej lokalizacji, na działce 670 m2. Doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam Państwu dom w stanie deweloperskim, położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren mini osiedla ogrodzony z brama wjazdową na pilota. Dom wybudowany w/g projektu "fraszka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

103 000 zł72 m² 1 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Okazja! Dom wolnostojący, parterowy, drewniano-murowany o pow. 72m2 położony w miejscowości Cyganowice gm. Stary Sącz. Powierzchnia działki 460m2. Dom składa się z 3 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł60 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:522 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 60 m2 posadowiony na działce o powierzchni 522 m2 na os Toruńskim. Dom składa się z trzech pokoi w tym jeden połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam Państwu komfortowy dom położony na zamkniętym mini osiedlu z bramą wjazdową na pilota. Osiedle położone na skraju Myślęcinka oferującego dużą ilość tras rowerowych, stok narciarski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Prezentuję na sprzedaż dom oddalony ok. 12 km od Inowrocławia. Dom o powierzchni 180 m2 (dół domu 100 m2, poddasze 80 m2), posadowiony na działce 4.300 m2. W odległości ok. 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Deszczno

Deszczno,lubuskie

498 000 zł240 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny, budowany wg. projektu "Wiera A", bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 144,1 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

403 000 zł177 m² 2 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana w Łochowie 744m2 wraz z domem 118,7 m2 + garaż projekt mila A Prezentuję Państwu dom wolnostojący usytuowany w cichej spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

1 100 000 zł500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjnie zlokalizowany budynek o pow. użytkowej 400m2 (500m2 pow. bud.) w stanie surowym zamkniętym. Dwa niezależne lokale mieszkalne o pow. 153 i 161 m kw. Centrum Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Polecamy Państwu dom o wysokim standardzie wykończenia położony na działce o pow. 1320 m.kw., graniczącej z lasem w atrakcyjnej części Kłodawy z dobrym dojazdem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstowo

Chrząstowo,kujawsko-pomorskie

503 000 zł160 m² 3 143,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 160 m2 wybudowany na działce 1197m2 w malowniczej miejscowości nieopodal Gniewkowa. Dom parterowy z użytkowym poddaszem przeznaczony dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

299 000 zł240 m² 1 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Krzeszowice Do sprzedania dom w Krzeszowicach o powierzchni użytkowej 160m2 na działce 11 arów. Budynek został wybudowany na przełomie lat 70-tych i 80-tych ubiegłego stulecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

444 000 zł100 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący po kapitalnym remoncie o pow. 100 m kw na działce o pow. 1000 m kw w Baranowie, 15 km od Poznania. Całość domu jest podpiwniczona. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł134 m² 5 746,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Polecam do sprzedaży zmodernizowany zachowujący jednak swój oryginalny, przedwojenny charakter dom w unikalnej lokalizacji na skraju lasu w Świeradowie Zdroju. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Sprzedamy! W malowniczej miejscowości Grzmiąca ( niedaleko Głuszycy) z pięknym, starym drewnianym kościołem, w zdrowym, przyjaznym, górskim klimatem, sprzedamy poniemiecki dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:551 m²

Bardzo pilnie. Zadbane pół bliźniaka, piętrowego, zbudowanego z cegły na całościowym podpiwniczeniu, dach kopertowy kryty blachą, okna nowe pcv, budynek został docieplony styropianem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł103 m² 2 524,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kontakt: oferujemy piętro domu na Szwederowie o powierzchni 103m2. Mieszkanie jest w stanie surowym, do własnej aranżacji. Na życzenie można doprowadzić do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł67 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Polecam państwu parter domu z bardzo ładnym ogrodem. Mieszkanie stanowi odrebną własność , części wspólne w udziale 1/2. Bardzo dobra lokalizacji blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł255 m² 3 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom w stylu włoskim, 5-pokojowy o pow. 250m2 za Ołtaszynem. Dom składa się z dwóch kondygnacji z czego: parter 120m kw.:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł250 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Zapraszam do zakupu domu położonego na początku dzielnicy Czyżkówko w otoczeniu dużej ilości zieleni. Dom wybudowany w latach 70 sukcesywnie modernizowany i remontowany. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł294 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:815 m²

Polecam państwu funkcjonalny dom położony w strefie klimatycznej. Dom wybudowany w 2007r. Na parterze znajduje się salon z jadalnią oraz aneks kuchenny, pokój gościnny oraz łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij