dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kościan

Kościan,wielkopolskie

320 000 zł192 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż dom na przedmieściach Kościana w zabudowie bliźniaczej, segment lewy, o powierzchni 192 m2 położony w Kurzej Górze na nowo powstającym osiedlu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł190 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Wolnostojący dom, piętrowy z podpiwniczeniem w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Toruniu, pomiędzy ulicą Długą a Żwirki i Wigury na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, podpiwniczony z lat 80-tych w Raszynie (rybie). Budynek o powierzchni 170m2 w tym 60m2 piwnicy na działce 420m2. Garaż pod budynkiem oraz 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

968 000 zł240 m² 4 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie szeregowej w skład, którego wchodzi 6 pokoi, aneks kuchenny, 3 łazienki z wc, wc, piwnica, garaż jednostanowiskowy oraz ogród( około 100m2). Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Piętrowy Dom w zabudowie szeregowej położony w Zielonej Górze na Osiedlu Jędrzychów. Na powierzchni 110m2 rozmieszczono: przestronny salon z wyjściem na zadbany ogórd, na piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozorzyce

Ozorzyce,dolnośląskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

| 0% prowizji od kupującego! Prowizję agencji pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w miejscowości Ozorzyce w gminie Święta Katarzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustka

Ustka,pomorskie

2 649 000 zł651 m² 4 070,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:800 m²

-promocyjna oferta cenowa końca grudnia 2014- pensjonat całoroczny, położony w malowniczej miejscowości nadmorskiej niedaleko Ustki, na pięknie zagospodarowanej działce bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

520 000 zł122 m² 4 262,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja! Domy w zabudowie bliźniaczej według projektu Julia 3, powierzchnia całkowita segmentu 122m2, użytkowa 104m2. Działki od 250m2 do 340m2. Cena domu z działką 340m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

197 000 zł104 m² 1 898,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż dom letniskowy całoroczny położony w Wieleniu na kameralnym osiedlu 500 m od plaży.Domek wybudowany systemem kanadyjskim ,ogrzewanie podłogowe ,kominek ,doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

320 000 zł141 m² 2 269,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom W malowniczej okolicy! mamy przyjemność zaprezentować panstwu dom W zabudowie jednorodzinnej O powierzchni użytkowej 141m 2 na działce O powierzchni 1315m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedmiotem sprzedaży jest środkowy szereg na górnym tarasie Osowej Góry w pobliżu lasu.Na parterze salon kuchnia ,WC,zejście do garażu.Na piętrze 3 pokoje,łazienka.Pokoje do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł210 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni około 210 m2 na granicy Warszawy - Szeligi, ul. Wierzbowa 12 obok ul. Szeligowskiej w Warszawie. Dom niezamieszkany, wolny od zaraz. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

499 900 zł147 m² 3 400,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany z suporeksu w 2012r zgodnie z projektem tymek C o powierzchni użytkowej 147m2 w Inowrocławiu. Dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

525 000 zł122 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Ekskluzywne Osiedle Willowe w Niemczu. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej o nowoczesnej architekturze z elementami drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł78 m² 3 279,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z gospodarstwem oraz 2 działkami (o pow.0,1877 ha oraz 0,4800 ha.) niedaleko Gorzowa Wlkp. w spokojnej miejscowości Płomykowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

495 000 zł184 m² 2 690,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy gotowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 136m2 na działce 5,5 arowej, ogrodzonej 5km od Zielonek. Dom spełniający wymagania 4-5 osobowej rodziny w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marklowice

Marklowice,śląskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Cena do negocjacji! Proponujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 120m2 w Marklowicach.Usytuowany jest w malowniczej okolicy z dala od głównej drogi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł220 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom zatopiony w zieleni ogrodów.Ciekawie rozbudowany typ klocka.Na parterze duży salon ok.47m z funkcjonalną wyspą pośrodku,połączony z kuchnią 14m.Z kuchni wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący o powierzchni 120m2. Dom zbudowany z cegły, z nową elewacją. Wchodząc do domu, wchodzimy bezpośrednio do przestronnego salonu , z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

426 000 zł139 m² 3 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w miejscowości Krzeptów, posadowionym na działce o powierzchni 390mkw gdzie powierzchnia całkowita domu to aż 139.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

615 000 zł321 m² 1 915,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:953 m²

Polecam Państwu wolnostojący dom o powierzchni 321m2, położony w Pilchowie przy jednej z cichych i zielonych uliczek. Dom trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

630 000 zł376 m² 1 675,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta godna polecenia Do sprzedaży dom wolno stojący o pow. całkowitej 376m, mieszkalnej 180m.Działka na której postawiony jest dom ma pow. 620m. Na parterze znajduje się warsztat samochodowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł223 m² 2 192,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bardzo ładny dom piętrowy w malowniczej części Łochowa, o powierzchni użytkowej ok 160m2, składający się z 5 pokoi (salon z jadalnią 35mm2) kuchni 12m2, 2 łazienek 4/6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość budowana w/g projektu "kacper 107" - parter: salon, aneks kuchenny, pokój, łazienka z wc, wiatrołap, garaż, i piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Elegancki, przytulny i funkcjonalny dom. Parter tworzy otwartą przyjazną przestrzeń dzienno-gościnną. Salon z nowoczesnym, gustownym kominkiem, wyjściem na taras, połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sipiory

Sipiory,kujawsko-pomorskie

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 980 m²

Na sprzedaż dom w cichej, malowniczej miejscowości Sipiory-Kocewka gmina Kcynia. Dom położony na działce o powierzchni 3980 m2. Dom składa się z trzech pokoi , kuchni , łazienki, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świątniki

Świątniki,wielkopolskie

1 450 000 zł396 m² 3 661,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Piękny, duży dom w Świątnikach k/rogalina. Całość pomyślana jest jako dom dwurodzinny, z zupełnie niezależnymi wejściami. Aktualnie wykończony jest parter, natomiast piętro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł123 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej dwupiętrowy , podpiwniczony połozony przy cichej uliczce Karłowic. Układ funkcjonalny: pod budynkiem piwnice ( 3 pomieszczenia ) parter: salon,kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościeliska

Zakopane,małopolskie

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Stylowy dom z płazów do remontu. Powierzchnia całkowita 360 m2. Dom z działką zlokalizowany jest w centrum na ul. Kościeliskiej ,1km od Krupówek. Świetna lokalizacja. Widok na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

587 000 zł240 m² 2 445,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji duży salon z wyjściem na taras oraz pomieszczenie około 50 m2. Wcześniej była tam prowadzona działalność gospodarcza. Można z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

428 000 zł146 m² 2 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 146m2.Na parterze będzie salon z kominkiem ,sypialnia,łazienka,kuchnia.Poddasze użytkowe przewidziana łazienka i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wraz z piekarnią. Chrzanów - Bolęcin Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny wraz z piekarnią, położoną w Bolęcinie koło Chrzanowa na działce ok 20 ar. Powierzchnia użytkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Przemęt

Przemęt,wielkopolskie

389 000 zł216 m² 1 800,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Witam.Oferuję do sprzedaży piękny domek wolno stojący wysoki parter z zadbanym ogrodem,miejscem z kominkiem grillowym oraz ogródkiem warzywnym Całość ogrodzona.Nieruchomość posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Prezentowana oferta to dom w zabudowie bliźniaczej na Miedzyniu. Na parterze duży salon z wyjściem na taras oraz przestrzenna kuchnia. Salon podzielony na część wypoczynkowa i jadaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

365 000 zł107 m² 3 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Nowa lewa połówka bliźniaka o pow. użytkowej 107 m kw na działce 265 m kw, położona na granicy Mosiny a Puszczykowa w okolicy nowo powstałych domów jednorodzinnych. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wielkiego Dębu

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł207 m² 3 859,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom - pół bliźniaka, o powierzchni 207m2 , na działce 418m2. W okolicy ulic Wielkiego Dębu i Białołęckiej, dobry dojazd 20 min Trasą Toruńską do Centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł380 m² 3 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Świetne miejsce. Okolice ul. Korfantego. Spokojna uliczka. Zabudowa jednorodzinna. Cicho. Blisko pena infrastruktura (komunikacja miejska, centra handlowe, sklepy, przedszkola, szkoły, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Podwale

Leszno,wielkopolskie

535 000 zł198 m² 2 702,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolno-stojący położony na osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Podwale w Lesznie. W cenie 535 000 zł do negocjacji! Dom jest do częściowego wykończenia. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Bielkowo,pomorskie

348 000 zł300 m² 1 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Bielkowie k. Gdańska. Inwestycja zrealizowana na działce, z możliwością wyboru powierzchni od 1500 m2 do 3016 m2, w osiedlu domów jednorodzinnych w Bielkowie k. Gdańska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Niechorze,zachodniopomorskie

1 349 000 zł520 m² 2 594,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Dom Wypoczynkowy w malowniczo położonej nadmorskie miejscowości Niechorze. W okolicy jedna z najczystszych ekologicznie plaż na pomorzu z siedliskiem fok morskich. Dom został.